Društvo 0

28.6.2026.

9:01

Teška noć u Guči: "Nije moglo da se diše, ni oči da se drže otvorene"; Oni žive u blizini hladnjače

Jako teška i napeta noć je iza stanovnika Guče, posebno onih meštana koji žive u Ulici Prvomajskoj nakon što je došlo do akcidenta i curenja amonijaka u jednoj hladnjači koja se tu nalazi. Meštani opisuju kako je sve to izgledalo.

Izvor: RINA

Teška noć u Guči: "Nije moglo da se diše, ni oči da se drže otvorene"; Oni žive u blizini hladnjače B92.net

Podeli:

0 Ostavite komentar

Karaktera:  0/1500