PSŽ vodio 2:0, a onda – dva poništena gola i katastrofa VIDEO

Fudbaleri Pari Sen Žermena doživeli su debakl u Monaku, u 11. kolu francuske Lige 1.

Petak, 20.11.2020.

23:08

EPA-EFE/SEBASTIEN NOGIER

PSŽ je izgubio od ekipe iz Kneževine rezultatom 3:2.

Parižani su imali prednost od 2:0, a onda čak i dva poništena gola – i to sve u prvom poluvremenu.

Strelac prva, odnosno oba gola za goste bio je Kilijan Mbape u 25, odnosno 37. minutu utakmice.

Golove pogledajte OVDE i OVDE.

Mojzeu Kenu je prvom poništen gol u 39. minutu, a onda je VAR uskratio Mbapea za het-trik pet minuta kasnije.
Ono što se desilo u drugom poluvremenu niko nije očekivao.

Prednost gostiju smanjio je Kevin Foland u 52. minutu, a isti igrač je u 66. doneo i izjednačenje.

Njegove golove pogledajte OVDE i OVDE.

Sve je otišlo dođavola kada je Dijalo dobio direktan crveni karton u 84. minutu, a penal koji je usledio je iskoristio Sesk Fabregas.
Prethodno je Bordo na gostovanju Renu odneo pobedu golom Hatema Ben Arfe u 37. minutu utakmice.