Alkaras je i u trećem gemu imao čak šest brejk lopti, kojima nije uspeo da slomi, dotuče rivala. Imao je kasnije, u devetom gemu još četiri, ovoga puta meč lopte, ali je Fokina uspeo da "preživi".
To je bilo sve od 42. igrača planete, pošto je Alkaras rutinski priveo posao kraju u svom servis gemu.
Tok meča mogli ste da pratite UŽIVO u LIVEBLOGU B92.sport.
Iako se nije činilo tako nako žreba, ispostaviće se da će ekipa Malmea biti najlakši Zvezdin rival u ovosezonskom izdanju Lige Evrope. Barem u zagrevanju pred taj meč.
Derbi druge faze Evropskog prvenstva u Beogradu između Srbije i Mađarske (15:14) bio je sve ono što vaterpolo u svom najboljem izdanju jeste – fizički zahtevan, taktički bogat, neizvestan do poslednjeg napada.
Kada se automobil uveze u Srbiju, njegova prethodna evidencija često ne "putuje" sa njim, što ostavlja prostor za prevare – nekad čak i bez znanja samih prodavaca.
Popularni menadžer lozinki LastPass izdao je hitno upozorenje za sve svoje korisnike zbog nove, sofisticirane phishing kampanje koja ima za cilj krađu vaših najosetljivijih podataka.
Popularni servis za upravljanje lozinkama, 1Password, predstavio je novu funkciju koja ima za cilj da spreči korisnike da nesvesno predaju svoje podatke hakerima putem lažnih veb sajtova.
Jedan od vodećih ljudi u industriji video igara ponudio je neobičan potez kako bi pokušao da spasi popularnu MMO igru New World, čije gašenje je najavljeno za kraj januara 2027. godine.
Poznati proizvođač satova Hamilton udružio se s kompanijom Capcom kako bi kreirao dva posebna, limitirana izdanja satova povodom dolazećeg izlaska igre Resident Evil Requiem.
Komentari 22
Pogledaj komentare Pošalji komentar