Crvena zvezda – Rad 3:1 (2:0)

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su Rad 3:1, u 12. kolu Linglong Superlige Srbije.

Pavkov 6, Marin 40p, Gobeljić 75 - Perendija 66
  CZV   RAD
  3 : 1
KRAJ! Pobeda Crvene zvezde protiv Rada
90' Još tri minuta igraće se na "Mitiću"
88' Dobra akcija Zvezde
Van la Para je blokiran od strane štopera Rada.
82' Miran period utakmice
Ne dešava se mnogo na terenu. Zvezda kontroliše igru i čini se da će doći do nove pobede.
Pogledajte gol Rada
75' Gooool – Gobeljić pogađa za 3:1
Gobeljić je iskoristio odbitak i savladao golmana Rada. Zvezda sada lakše diše.
73' Dobra šansa za Van la Paru
66' Rad smanjio iz, čini se, nepostojećeg penala
Pankov je pogrešio, lopta je stigla do Bjedova, koji je, čini se, takođe simulirao.

Ovo nije bila toliko očigledna situacija, kao kod penala za Zvezdu, ali na usporenom snimku se čini da Popović nije dirao Bjedova.

Sa bele tačke je pogodio Perendija.
65' Penal za Rad
Bjedov je pao i sudija je pokazao na belu tečku. Bila je ovo veoma sumnjiva situacija.
63' Bez prilika u ovom periodu
Od starta drugog poluvremena nismo videli nijednu dobru šansu.

Pedja Milosavljevic/STARSPORT
57' Žuti karton i za Rodića
Živković je prevario levog beka Zvezde koji ga je potom povukao za dres.
54' Blokiran šut Marina
Našao se u dobroj šansi fudbaler Zvezde, ali mu je šut blokirao jedan od štopera Rada.
51' Žuti karton za Busnića
Tomane je ostao na zemlji posle starta Busnića. Opasno je krenuo igrač Rada i dobio žuti karton.
47' Loš centaršut Tomanea
Bila je ovo obećavajuća situacija za Zvezdu. Lopta se lepo kretala, ali je Tomane sve upropastio lošim centaršutem.
46' Počelo je drugo poluvreme
Prvi napad imaju fudbaleri Crvene zvezde.

45' Poluvreme na "Mitiću"
Crvena zvezda zasluženo vodi na poluvremenu, međutim kod drugog pogotka je sudija pogrešio i pokazao na belu tačku.
Pogledajte penal za Zvezdu
40' Gol – Zvezda iz penala do 2:0
39' Penal za Zvezdu, Rodić "flopovao"
Sudija Maksimović je pogrešio u ovoj situaciji. Golman Rada nije dirao Rodića, ali je bek Zvezde, košarkaškim rečnikom, flopovao i dosuđen je penal.
37' Dobra reakcija Markovića
Garsija je šutirao, a Marković je bez problema uhvatio loptu.
35' Zvezda umalo do bizarnog gola
Golman Rada je napucao saigrača i umalo je lopta završila u mrežu. Zvezda dobija korner, posle kojeg je Pavkova šutirao glavom malo iznad prečke.
33' Nezanimljivo na "Mitiću"
Gledamo slab fudbal u ovom periodu. Ekipe pokušavaju, ali mnogo se greši na obe strane.
27' Opao tempo meča
Nismo mnogo videli u poslednjih sedam minuta. Uglavnom se igra na polovini Rada, ali Zvezda ne stvara šanse.
23' Zvezda kontroliše igru
Crveno-beli uglavnom imaju loptu u posedu i čekaju šansu. Rad će pokušati da iz kontranapada zapreti šampionu Srbije.
Pogodak Pavkova
18' Stopostotna šansa za Rad
Busnić je imao odličnu šansu. Bio je na drugoj stativi kada je lopta došla do njega. Šutirao je iz prve, ali mu je udarac završio malo pored desne stative.
17' Nikolić zaustavio Garsiju
Krilni napadač Zvezde mogao je da uđe u stopostotnu šansu, ali je Nikolić odlično reagovao.
Radost domaćih igrača

13' Pavkov ponovo u šansi
Marin je pokušao na lucidan način da pronađe Pavkova. Lopta je došla do strelca jedinog gola na meču, međutim nije dobro zahvatio loptu.
10' Solidan šut Marina
Nemački fudbaler ušao je u dobru šansu, ali je šutirao nešto slabije i lopta je prošla pored stative.
6' Gooool – Zvezda vodi protiv Rada!
Sjajna kombinacija igrača Zvezde. Tomane je ušao u stopostotnu šansu, golman je odbrano, a na loptu je natrčao Pavkov koji je iskoristio činjenicu da je bio prazan gol.

Početak kakav su priželjkivali iz Ljutice Bogdana.
5' Rad se dobro drži
Gostujući igrači dobro stoje na terenu. Zvezda je ušla nešto sporije u meč i videćemo kako će se dalje razvijati situacija na terenu.
1' Počela je utakmica
Prvi napad imaju gosti. U prvom minutu Rad je imao korner, a Popović je dobro reagovao i izbacio loptu iz kaznenog.