Fudbaleri Partizana odigrali su 0:0 protiv Mačve u 21. kolu Superlige.

Partizan nije uspeo da slomi otpor Mačve u ovim (ne)uslovima. To ne treba da bude opravdanje, crno-beli su odigrali slab meč protiv oslabljenog tima Mačve i na kraju su uzeli samo bod.
Partizan pokušava da dođe do gola
Ipak, sve su to jalovi napadi.
Šest minuta još u Humskoj!

88' Pantić šutira pored gola
Nije ovo bio loš pokušaj Danila. Lopta je završila malo pored leve stative.
86' Utakmica je brzo nastavljena
85' Meč prekinut! Navijači gađaju grudvama pomoćnika
84' Ponovo Puletić odlično brani
Šutirao je glavom Nikolić, a golman Mačve je dobrom intervencijom uspeo da sačuva gol.
82' Dobar šut Pantića, ali preko gola
Odlična je ovo bila pozicija, Pantić je dobro šutirao iz slobodnog udarca, međutim lopta je zakačila nekoga u zidu i otišla je malo preko gola.

74' Blokiran šut Ivanovića
Slab udarac, ali lopta je zakačila nekog igrača Mačve i crno-beli su dobili korner, posle kojeg nisu uspeli da stvore šansu.
Navijači Partizana u Humskoj

71' Meč je nastavljen, linije su očišćene
69' Meč je ponovo prekinut!
Čiste se linije na stadionu u Humskoj.
67' Opasno ispred gola Mačve
Centrirao je Pantić iz slobodnog udarca, lopta je išla oštro ka golu, a Puletić je uz malo nesigurnosti uspeo da je smiri.
66' Crno-beli pritiskaju Mačvu
U ovim trenucima svaki napad Partizana je opasan po gol Mačve. Imaju igrača manje, međutim nadmoćniji su rival i to pokušavaju da iskoriste.
62' Žuti karton za Pantića
61' Velika šansa za Zakarića
Krilni fudbaler Partizana izašao je jedan na jedan ispred golmana i šutirao je veoma loše. Lopta je otišla iznad prečke.

58' Slab šut Zakarića
Dobra je ovo bila pozicija, ali i uslovi na terenu su surovi. Zakarić je pokušao iz slobodnog udarca da savlada Puletića, ali je lopta završila u živom zidu.
55' Dobar šut Pantića
Igrač Partizana šutirao je iz dobre pozicije, ali je isto tako dobro reagovao i Puletić. Lopta je išla u golmana Mačve.
51' Šansa za Mačvu
Šušnjar je uspeo da se ušunja, dođe do lopte, ali je Kljajić intervenisao i sprečiop vođstvo gostiju.
Čišćenje stadiona

46' Počelo je drugo poluvreme!
Šehović je zamenio Gomeša
Taktička izmena, pošto je Urošević dobio crveni karton.

Urošević isključen
POLUVREME!
Nekako je odigrano prvih 45 minuta meča. Partizan je bio bolji protivnik, ali je Urošević dobio drugi žuti karton u 44. minutu i crno-beli će imati igrača manje u nastavku.
44' Crveni karton za Uroševića!
Levi bek Partizana dobio je drugi žuti karton zbog starta nad Gemovićem. Partizan igra s igračem manje do kraja utakmice.
43' Velika šansa Miletića
Pantić je centrirao, loptu je zakačio igrač Mačve i ona je umalo došla do Miletića. Ispred njega je bio fudbaler Mačve. Da je Miletić došao prvi do lopte, verovatno bismo videli gol.
39' Sjajna intervencija Puletića
Lukavim potezom pokušao je Pantić, međutim Puletić je dobro reagovao i uz pomoć prečke izbacio loptu u korner.
35' Linije bi mogle uskro da se ponovo čiste
Linije polako postaju ponovo nevidljive i mogli bismo uskoro da očekujemo novi prekid meča, kako bi se stekli uslovi za igru.
Istog smo stava...
30' Dobar prodor Pantića
Danilo Pantić je dobro reagovao, uspeo je da proše po levom boku, ali mu je pokušaj blokiran i crno-beli su dobili korner.
27' Dobra akcija Partizana
Tečno je izgledala ovaj napad Partizana. Lopta je na kraju došla do Kosovića, koji je dobro centrirao, ali je odbrana još bolje reagovala.
26' Partizan pritiska
Posle kratke pauze crno-beli imaju inicijativu i pokušavaju da dođu do gola prednosti.
Još malo slika iz Humske
21' Velika prilika za Uroševića
Levi bek Partizana našao se ispred Puletića i šutirao veoma loše. Bila je ovo dobra šansa za crno-bele.
20' Nastavljen duel Partizana i Mačve
Oko dva minuta trajao je prekid i meč je nastavljen.
18' Utakmica na kratko prekinuta
Čiste se linije na stadionu u Humskoj kako bi meč mogao da se nastavi. Sneg pada i dalje jakim intenzitetom i verovatno će se još jednom meč prekinuti.
15' Mačva pruža dobar otpor
Lazar Ivić našao se u dobroj šansi, ali je šutirao veoma loše. Fudbaler Mačve morao je bolje da reaguje u takvoj situaciji, ali je na sreću crno-belih slabo šutirao.
10' Loš centaršut Nikolića
Pokušao je napadač Partizana da pronađe Gomeša. Ipak, njegov centaršut je bio veoma loš i lopta je završila daleko od gola.
8' Nezgodan pad Kljajića
Mogla je Mačva do prilike za gol. Šušnjar je bio agresivan, ali je Kljajić prvi stigao do lopte i pokupio svog i protivničkog igrača. Posle toga je golman Partizana nezgodno pao, ali se brzo pridigao.
7' Dobar šut Zakarića
Krilni fudbaler Partizana pokušao je šutem iz daljine, ali je Puletić bio spreman i odbranio ovaj udarac.
5' Partizan pritiska
Igra se uglavnom na polovini Mačve. Ipak, crno-beli će teško doći do prave šanse zbog vremena.
2' Teško za kretanje
Linije su očišćene i to je važno, ali snega ima i previše. Nećemo gledati neku lepu igru na obe strane, to je sigurno.
Utakmica je počela!
Meč je počeo, međutim uslovi za igru su veoma teški...
Igrači izlaze na teren!
Odluka je da će meč početi. Videćemo da li će se i odigrati do kraja.

Veoma loše stanje terena

Utakmica će se verovatno odigrati
Kako je javila reporterka Arena sport televizije Dijana Čolović, najnovija informacija je da će se meč između Partizana i Mačve verovatno odigrati.

Ipak, ovo ništa ne garantuje. Stanje na terenu je očajno.
Pogledajte kako je u toku dana izgledao stadion
Situacija ne izgleda dobro
Do početka meča je ostalo još nekih 15 minuta, svi rade punom parom da se steknu uslovi za igru, ali pitanje je da li će uspeti u toj nameri.