Fudbaleri Mančester sitija pobedili su Arsenal 3:0 u 28. kolu Premijer lige.

MCY   ARS
  3 : 0
KRAJ
Pobeda Mančester sitija!
97' Igraće se do 101. minuta
Siti privodi utakmicu kraju.
90+1 GOL – Foden je iskoristio odbitak i pogodio!
Aguero je pogodio stativu, Foden je natrčao i pogodio za 3:0.
Morali su Garsiji kiseonik da stave
Nadamo se da je s momkom sve u redu.

Photo by Dave Thompson/ Pool via Getty Images
88' Garsija je iznet sa terena
Meč je nastavljen.
Upozoravamo, video je uznemirujući
85' I dalje se Garsiji ukazuje pomoć
Nije dobro, štoper Sitija na nosilima će izaći sa terena.
80' Ozbiljan sudar, Garsiji završio na travi
Fudbaleru Mančester sitija ukazuje se pomoć.

Photo by Laurence Griffiths/Getty Image
77' Solidna akcija Sitija, Leno odbranio
Nemački golman spasao je, za sada, "tobdžije" ozbiljnijeg poraza.
73' Pauza za osveženje
69' Odbrana Lena
Dobar šut De Brujnea, ali je Nemac još bolje odbranio.
66' Izmene u Sitiju
Bernardo Silva zamenio je Mahreza, a Fil Foden je ušao umešto Davida Silvu.
64' Leno oprezan
Dobar napad Sitija, Voker se ubacio i centrirao, a Leno se isprečio i uhvatio loptu.
Doktor
58' Siti kontroliše ritam, Arsenal teško s igračem manje
Luiz je praktično sa dva poteza rešio meč. Siti sada kontroliše meč i laganim koracima ide ka pobedi.
Pogledajte...
50' GOL! Siti vodi 2:0!
Sa bele tačke precizan je bio De Brujne.
49' Ponovo Luiz! Ovoga puta je skrivio penal!
Mahrez je oboren i Siti će imati jedaneasterac.

Dobio je crveni karton Brazilac.
46' Počelo je drugo poluvreme
Kraj prvog poluvremena!
Siti je bio bolji i zasluženo odlazi na pauzu sa golom prednosti.
Pogodak Sterlinga
45+2 GOL – Katastrofalna greška Luiza, Sterling pogodio!
43' Solidan centaršut Sake
Bila je ovo dobro upućena lopta u kazneni prostor Sitija, ali igrači Arsenala nisu bili na pravom mestu.

(Photo by Peter Powell/Pool via Getty Images)
39' Veliki promašaj Sterlinga
Odlično dodavanje De Brujnea, Sterling je ušeo u stopostotnu šansu i lobom pokušao da savlada Lena.

Poslao je nešto jaču loptu koja je završila iznad prečke. Neozbiljno.
37' Leno briljira!
De Brujne je dodao loptu do Mahreza, ovaj se našao u dobroj šansi, ali je Leno ponovo sjajno reagovao.
35' Leno ponovo odličan
Sterling je dodao loptu do Silva koji udarcem po zemlji pokušao da savlada Lena. Nemački golman je bio koncentrisan i odbranio je šut.
34' Odličan šut Sterlinga, Leno odbranio
Konačno malo uzbuđenja. Sterling je šutirao u dalji ugao, a nemački golman je uspeo da odbrani.
...
22' Nova povreda, ovoga puta Marija
Njega je zamenio David Luiz.

Photo by Laurence Griffiths/Getty Images
12' Solidan napad Sitija
De Brujne je sjajno prošao po sredini terena, potom je dodao loptu do Sterlinga koji nije uspeo da uputi dobar centaršut, čime je propala šansa Sitija.
9' Sebaljos zamenio Džaku
6' Povreda
Granit Džaka mora da izađe s meča zbog povrede. Švajcarac je izvrnuo zglob.

Photo by Peter Powell/Pool via Getty Images)
4' Dobar šut De Brujnea, Leno odbranio
Išla je lopta pod prečku, ali po sredini gola. Nemac je uspeo da odbrani i izbaci loptu u korner. Posle udarca iz ćoška Siti nije uspeo da napravi šansu.
3' Nespretan stav Marija
Odličan šansa za Siti iz slobodnog udarca.
2' Nketija u ofsajdu
Bila je ovo dobra šansa, ali se mladi napadač Arsenala nalazio u nedozovoljenoj poziciji.
1' Počela je utakmica!
Prvi napad imaju fudbaleri Arsenala i odmah su izgubili loptu.