Baksi su upisali četvrti trijumf u nizu, dok su Seventisiksersi nanizali šest neuspeha.
Najzaslužniji za pobedu Milvokija bio je Janis Adetokumbo, koji je imao učinak od 34 poena, 15 skokova i šest asistencija, a dobro ga je ispratio i Demijen Lilard sa 25 poena, pet skokova i četiri asistencije.
Gostima nije mogao da pomogne ni Tajriz Meksi, koji je susret završio sa 37 poena, sedam asistencija i šest skokova.
Filadelfija se dobro držala tokom prvog poluvremena, ali su Baksi u trećem kvartalu opet stekli dvocifrenu prednost, da bi serijom 11:2 u poslednjoj deonici i prelomili ovaj meč.
Milvoki je sada na skoru 24-17, dok je učinak Filadelfije 15-26.
Tanjug/AP Photo/Nate Billings
U istom terminu, Oklahoma je bila ubedljiva kod kuće protiv Bruklina rezultatom 127:101.
Šej Gildžus-Aleksander se vratio na teren, nakon što je propustio meč sa Dalasom, te bio najbolji u redovima pobednika.
Istakao se sa 27 poena, 10 asistencija i tri skoka, a imao je i pomoć Ajzee Džoa, koji je dodao 24 poena.
Shai was effective in ALL phases in a big win for the Thunder!
Beloruska teniserka Arina Sabalenka osvojila je WTA turnir iz serije 500 u Brizbejnu, pobedivši u finalu Ukrajinku Martu Kostjuk rezultatom 2:0 (6:4, 6:3) za sat i 19 minuta.
Hjuston Teksansi su dominantnom partijom u gostima savladali Pitsburg Stilerse sa 30:6 i upisali prvu pobedu u plej-ofu na strani u 24 godine dugoj istoriji franšize.
U dvorištu olimpijskog šampiona ne pomaže ni kada dođete sa evropskim i svetskim oreolom, jer ako je Srbija rešena da pobedi najbolje - to će se i desiti.
Vaterpolo reprezentacija Srbije je u prvom kolu Evropskog prvenstva u Beogradu savladala selekciju Holandije tek posle boljeg izvođenja peteraca – 18:16.
U dvorištu olimpijskog šampiona ne pomaže ni kada dođete sa evropskim i svetskim oreolom, jer ako je Srbija rešena da pobedi najbolje - to će se i desiti.
Postoje igrači koji prođu kroz Beograd, "ostave" statistiku i odu. A postoje i oni koji, iako govore drugim jezikom i dolaze sa drugog kraja kontinenta, na parketu ostave i deo svoje duše. Jedan od njih je Davis Bertans.
Evropsko prvenstvo u Beogradu otvoreno je jasnom porukom branioca titule – Španija je stigla spremna da dominira i da nastavi niz medalja osvojenih na EP.
Deset godina je prošlo od trenutka kada je Beograd slavio evropsko zlato, a Dejan Savić sa klupe vodio jednu od najvećih generacija u istoriji svetskog vaterpola.
Izuzetno atraktivan dizajn nove Toyote C-HR nije jedino što je izdvaja od konkurencije. Tu je i pogon na sva četiri točka, plag-in hibridna opcija, ali i brojna napredna tehnička rešenja.
Decenijama su nemački automobili bili simbol inženjerskog savršenstva i ekonomske moći te zemlje. Prodaja sada opada zbog loših rezultata u Kini, najvećem tržištu. Može li Indija da popuni prazninu?
Komentari 0
Pogledaj komentare Pošalji komentar