Kako prenosi "Sportmediaset", agent napadača Darko Ristić doputovao je u Istanbul, gde bi trebalo da razgovara sa čelnicima Bešiktaša o mogućem transferu 26-godišnjeg centarfora.
Turski velikan navodno je spremio izuzetno unosan finansijski paket kako bi privoleo Vlahovića da obuče crno-beli dres. Prema pisanju italijanskog medija, Bešiktaš nudi trogodišnji ugovor vredan 13,5 miliona evra po sezoni, dok bi kompletan posao dodatno bio uvećan bonusom za potpis i agentskim provizijama.
"Izgleda da je Bešiktaš spreman da ponudi trogodišnji ugovor vredan 13,5 miliona evra po sezoni kako bi ubedio Dušana da pređe u Tursku. Ponuda očigledno mora da bude zaokružena uobičajenim agentskim provizijama i bonusom za potpisivanje, koji je poslednjih dana procenjen na oko 30 miliona evra", navodi Sportmediaset.
Možda vas zanima
Lige petice
Napadač Monaka Folarin Balogun mogao bi ovog leta da promeni sredinu, a Juventus se trenutno izdvaja kao najozbiljniji kandidat za njegov potpis.
B92.sport
15:30
5
d
Lige petice
Lučano Spaleti se pred prvu letnju proveru Juventusa protiv Bazela obratio novinarima i govorio o brojnim temama koje trenutno okupiraju torinski klub. Od stanja ekipe i ciljeva u novoj sezoni, preko prelaznog roka, pa sve do budućnosti Dušana Vlahovića.
B92.sport
18:25
6
d
Kada se uračunaju plata, bonus za potpis i ostali troškovi, ukupna vrednost posla mogla bi da dostigne oko 70 miliona evra.
Vlahović je prethodnih sezona u Juventusu zarađivao 12 miliona evra godišnje, ali nije produžio saradnju sa torinskim klubom nakon što je dobio ponudu za novi ugovor sa znatno manjom platom, gotovo prepolovljenom u odnosu na dotadašnja primanja.
Prema istim izvorima, srpski golgeter će u narednim danima pažljivo analizirati ponudu Bešiktaša, a osim finansijskih uslova, važnu ulogu u odluci mogla bi da ima i procena života u Istanbulu, gde bi mogao da nastavi karijeru.
Komentari 2
Pogledaj komentare Pošalji komentar