Crveno-beli su okončali prvi deo sezone (regularni) Evrolige plasmanom u plej-in, što je bio jedan od postavljenih ciljeva pred tekuću sezonu.
Zvezda će u utorak nastaviti takmičenje u Minhenu i boriti se za nastavak sezone u Evroligi.
Sada su se pred duel sa Bajernom, oglasili sa saopštenjem povodom gledanosti u elitnom takmičenju.
"Ono što nas kao klub posebno raduje je podrška naših navijača!Posete na utakmicama Evrolige i podrška koju su naši momci imali na utakmicama ove sezone, daje potvrdu da zajedno možemo mnogo, ali i da KK Crvena zvezda ima veliku podršku u onome što radi – a to je da bude standardni učesnik elitnog takmičenja sa konkurentnim timom i takmičarskim ambicijama", stoji u saopštenji u dalje se navodi:
"KK Crvena zvezda u upravo završenom regularnom delu sezone, posle 34 kola, tim je sa najvećim prosekom posete na utakmicama u Beogradu i sa 8 utakmica koje su najgledanije u Evroligi ove sezone!
Pri tome, ne sme da se zaboravi činjenica da je KK Crvena zvezda dve utakmice Evrolige organizovao u hali “Aleksandar Nikolić”, kao i da je utakmica sa Anadolu Efesom odigrana uz 80 posto kapaciteta Beogradske Arene (zbog kazne izrečene za utakmicu sa Real Madridom).
KK Crvena zvezda u Beogradu je ove sezone na 17 utakmica gledalo 310.066 gledalaca, što je prosečno 18.239 gledalaca po utakmici, a računajući 15 utakmica u Beogradskoj Areni prosek je još impresivniji – 19.644!!!
KK Crvena zvezda
Nema sumnje da bi taj broj bio i veći da smo bili u mogućnosti da organizujemo i utakmice sa Panatinaikosom, Albom i Efesom u “punom” kapacitetu Beogradske Arene.
Spisak najgledanijih utakmica u takmičarskoj sezoni 2024-2025 u Evroligi (ligaški deo) na ponoso svih Zvezdaša, izgleda ovako:
Nastavljamo našu sezonu u Minhenu, a ove brojke, ogromno poverenje i podrška Zvezdaša ove sezone, obavezuju nas da nastavimo i sledeće u istom (i još jačem) ritmu...", stoji u saopštenju Zvezde.
Američka teniserka Džesika Pegula plasirala se u drugo kolo Australijan opena, pošto je danas u prvom kolu u Melburnu pobedila Ruskinju Anastasiju Zaharovu 6:2, 6:1.
Novak Đoković čeka svoj prvi izlazak na teren na ovogodišnjem Australijan openu, ali je već poznato protiv koga bi igrao u 2. rundi, ukoliko eliminiše Španca Pedra Martinesa.
Nedeljni vaterpolo klasik u okviru drugog kruga Evropskog prvenstva u Beogradu pripao je Srbiji koja je u pravom raspucavanju savladala Mađarsku rezultatom 15:14.
Srpska teniserka Olga Danilović se plasirala u drugo kolo Australijan opena pošto je posle velike drame savladala 45-godišnju tenisku legendu Venus Vilijams u tri seta – 6:7, 6:3, 6:4.
Zagonetna poruka Jaga dos Santosa na društvenim mrežama podigla je prašinu među navijačima Crvene zvezde i otvorila pitanje njegove budućnosti na Malom Kalemegdanu.
Američka teniserka Džesika Pegula plasirala se u drugo kolo Australijan opena, pošto je danas u prvom kolu u Melburnu pobedila Ruskinju Anastasiju Zaharovu 6:2, 6:1.
Novak Đoković čeka svoj prvi izlazak na teren na ovogodišnjem Australijan openu, ali je već poznato protiv koga bi igrao u 2. rundi, ukoliko eliminiše Španca Pedra Martinesa.
Pod svodom Beogradske arene u nedelju (20.30) bićemo svedoci novog vaterpolo klasika između Srbije i Mađarske, meča koji može da donese kartu za polufinale EP.
Sega i studio Ryu Ga Gotoku najavili su da će Yakuza 3 Remastered uskoro prestati da se prodaje kao samostalna digitalna igra, uoči izlaska Yakuza Kiwami 3 & Dark Ties izdanja.
Komentari 37
Pogledaj komentare Pošalji komentar