Košarka 61

Sreda, 06.03.2024.

12:20

Zvezda produžila ugovor košarkašu koji nije odigrao ni minut

Američki košarkaš Trej Tompkins ostaće u Crvenoj zvezdi bar do kraja sezone.

Izvor: B92

Zvezda produžila ugovor košarkašu koji nije odigrao ni minut IMAGE SOURCE
IMAGE DESCRIPTION

61 Komentari

Sortiraj po:

zvezdaš

pre 2 godine

A kako misliš da "uzmete" Aba ligu? Pored živog Željka i parnog valjka. Mo¿ete pehar samo da otmete i ukradete kao onomad Marko Simonović.
(fenomen

Isto onako kako smo uzeli ABA ligu pre dve godine, pored tog istog "živog Željka" i tog "parnog valjka"!!!

Osim toga, uzeti trofeje pored "živog Željka" i nije neki problem. Valjda smo vam to dokazali a i valjda ste vi to sami videli unazad tri godine, gde je "živi Željko" uzeo SAMO jednu ABA ligu od toliko potencionslnih titula!!!!

sasa

pre 2 godine

ABA liga 1:1. A ove KLS gluposti i KUP gde se ne dozvoljava suđenje najboljim sudijama, ne treba smatrati nekim uspehom-neuspehom. Više vredi 6. mesto u EL i dve fantastične pobede protiv Reala, nego 10-ogodišnji ciklus CZB u osvaljanju "titula".
(View, 6. mart 2024 15:11)

Ma da ubedio si nas. Ajde vi nastavite da trpate Reala , a mi cemo ove nebitne titule. Koga briga za titulu , vazna je jedna pobeda .

Auuuuu legendo pa ti pokusavas da nas ubedis da je bolje biti sedmi nego prvi. Najjace je sto si sebe ubedio , hahahahaha.

vladimir

pre 2 godine

A kako misliš da "uzmete" Aba ligu? Pored živog Željka i parnog valjka. Mo¿ete pehar samo da otmete i ukradete kao onomad Marko Simonović.
(fenomen, 6. mart 2024 13:06) # Link komentar

Isto kao i kup da vad lagano pobedimo!!!!!

Veljko

pre 2 godine

Nije bitno da li je igrao, već da li su zadovoljni njegovim učinkom.
.
Svejevremeno se Kuzmićev ugovor pravdao tvrdnjom da je dobar za svlačionicu
(osterpol, 06. mart 2024 13:50)
Е за овако нешто се и ја пријављујем. За коју хиљаду евра месечно има да направим атмосферу у свлачионици, али не знам да играм кошарку.

zvezdaš

pre 2 godine

Vidim štakori sa juga cijukuću o "dovodjenju navijača"!!! Pa šta ćemo kada nemamo budžet kao partizan pa da dovodimo skupe i proverene igrače u najboljim godinama!!!!

View

pre 2 godine

Znas li fenomenu nas, koliko ti je titula zivi Zeljko uzeo sa parnim valjkom po povratku na drzavne jasle?
(Dex, 6. mart 2024 13:19)

ABA liga 1:1. A ove KLS gluposti i KUP gde se ne dozvoljava suđenje najboljim sudijama, ne treba smatrati nekim uspehom-neuspehom. Više vredi 6. mesto u EL i dve fantastične pobede protiv Reala, nego 10-ogodišnji ciklus CZB u osvaljanju "titula".

zoran

pre 2 godine

ja ne znam koju strategiju koriste za dovođenje igrača kad sa strancima mnogo maše .
-Nejpir očajan za igrača tog rejtinga
-Jago je samo solidan
-Tobi u evroligi uzasan
-Smart igrač za Abbća ligu i ništa više
-Gilespi nije ni za Abba ligu
-Tompkins povređen
-Gedraitis ok
-Bolomboj pokazao više od očekivanog
-------Zvezda je krenula da igra brze,bolje i organizovanije dolaskom Topića .
Topić povećao broj ulaza,izuzetno siguran u prenosu lopte, veoma brz u kontri a ima dobar ulaz . lepo vidi raspored saigrača i deli pravovremeno loptu ,uz to ima i solidnu asistenciju .....Steta sto se decko povredio jer mogla bi Zvezda više...
-nadam se da će Topić ostati bar još jednu sezonu . najavljuje se dolazak Kalinića,ostaje Jago,Teo,Nedović,Bolomboj,najverovatnije Mitrović .......očekujem opaku Zvezdu iduće sezone

Bazinga

pre 2 godine

a sta mislis kolika je vrednost ovog igraca na trzistu kada vec spominjete narodne pare? da nece uzeti ko Kaminski pare?
(lupetate, 6. mart 2024 13:10)
Bivsi igrac Klipersa sa odlicnom sezonom u Novgorodu, naravno da je jeftin.

Džoni

pre 2 godine

Dečko doveden na mesec dana da se vidi da li će oporavak ići kako treba i ako se proceni da hoće dobiće ugovor do kraja sezone. Očigledno da oporavak daje rezultate pa su ga i produžili do kraja sezone. Ništa spektakularno, što se nije znalo još onoga dana kada je došao. A ugovor mu sigurno nije veliki jer mu je Zvezda svakako odlična šansa da se vrati u takmičarsku formu i da se u opšte i vrati na košarkašku mapu. Tako nešto je bila ideja i sa Bjelicom, ali je to izgleda bila nemoguća misija samim tim jer je imao vredan ugovor u Feneru, a očigledno nije bio u stanju da doprinese Zvezdi (iz njemu znanih razloga) da bi ga potpisali.

Cenzurisan bez razloga

pre 2 godine

Potezi ocajnika. Prvo vratili klinca od 18 godina, da im spasi sezonu u EL, kao da je Doncic licno. Onda doveli povredjenog igraca u nadi da ce se oporaviti do plejof ABA. Godinu dana nije ni trening 5 na 5 odradio, a kamo li takmicarsku utakmicu.

Top lista nadrealista ...

pre 2 godine

@Ekonomista
A kako misliš da "uzmete" Aba ligu? Pored živog Željka i parnog valjka. Mo¿ete pehar samo da otmete i ukradete kao onomad Marko Simonović.
(fenomen, 06. mart 2024 13:06)

Za Zeljka je dovoljan i pomocni trener, kao u prosla dva kupa...

Džoni

pre 2 godine

Gilespi, Smart i sad na kraju Tompkins.
Totalno nejasna strategija za dovođenje "pojačanja".
(Nikola, 06. mart 2024 13:20)

U delu sezone kada su dovedeni nije baš da su bili slobodni Tavares, Moneke, Šengelija i Kampaco? Dovodiš ono što ima na tržištu i što hoće da dođe da igra u Srbiji. Nije baš da se ubiše igrači da dođu da igraju u Srbiju pored Grčke, Italije, Španije, Turske...

ludilo

pre 2 godine

Nikad na skromnim igracima partizana navijaci zvezde nisu pisali o narodnim parama, budzetima i slicno, sada su navijači jsd Presli igricu na vesti o igraču koji je mator, povredjen ,nece ga niko pisu maltene kako ce on da uzme neke ogromne pare i to narodne (patetika grobarska)

lupetate

pre 2 godine

Poceli su da dovode gledaoce. To su mogli na poluvremenu da izvuku nekog gledaoca da potpisu ugovor sa njim do kraja sezone. Kako je lako trositi narodne pare.
(Pera, 06. mart 2024 12:31)

a sta mislis kolika je vrednost ovog igraca na trzistu kada vec spominjete narodne pare? da nece uzeti ko Kaminski pare?

osterpol

pre 2 godine

Nije bitno da li je igrao, već da li su zadovoljni njegovim učinkom.
.
Svejevremeno se Kuzmićev ugovor pravdao tvrdnjom da je dobar za svlačionicu

Krstim se

pre 2 godine

čekajte dovodjenjem ovakvih igraca je dokaz visokog budzeta jel to hoce da kazu navijaci partizana? dace bog da vi ovakve dovodite kao i vecinu tima zvezde,

Rade74

pre 2 godine

Potpisali su verovatno ugovor gde mu je bio plaćen stan i obroci, kao i još neka manja količina novca, dok ne krene da doprinosi igrama, odnosno počne da nastupa za Zvezdu.
(Aleksis Sanco Panco, 06. mart 2024 12:22)


U tu priću ni sam neveruješ!

Veljko

pre 2 godine

a sta mislis kolika je vrednost ovog igraca na trzistu kada vec spominjete narodne pare? da nece uzeti ko Kaminski pare?
(lupetate, 06. mart 2024 13:10)
Камински бар игра и за то прима плату. Ево имам ја сина који би пристао да прима и пола његове плате, а да не игра.

exe

pre 2 godine

Posle pricaju o nekim budzetima.
(Robin Hud, 06. mart 2024 12:30)

A sto da ne Pricamo o budzetima? pa to sto potpisujemo ovakve igrace i ostale najbolje govori koliko je visok zvezdin budzet

rade

pre 2 godine

Naslov clanka je glup, znalo se da nije spreman jos kada je doveden, pa je jednomesecni ugovor i potpisan da bi se prvo ustanovilo da li ce Tompkins moci da pomogne u ostatku sezone, ili nece. Ocigledno je da je strucni stab procenio da ce moci da doprinese, i to je to. Nije ni doveden da samo "zakrpi" na mesec dana.

Krstim se

pre 2 godine

čekajte dovodjenjem ovakvih igraca je dokaz visokog budzeta jel to hoce da kazu navijaci partizana? dace bog da vi ovakve dovodite kao i vecinu tima zvezde,

Dex

pre 2 godine

10

@Ekonomista
A kako misliš da "uzmete" Aba ligu? Pored živog Željka i parnog valjka. Mo¿ete pehar samo da otmete i ukradete kao onomad Marko Simonović.
(fenomen, 06. mart 2024 13:06)

De se malo podsjeti kako je zivom Zeljku i parnom valjku ABA uzeo Radonja.
O KRK gdje ste nam stalne musterije, Super Kupu gdje vas mlatne Studentski Centar, Alimpiju i Holandu ludom sto su vas isprasili u EC u Areni i KLS iz koje uporno bjezite da i ne govorimo.

Znas li fenomenu nas, koliko ti je titula zivi Zeljko uzeo sa parnim valjkom po povratku na drzavne jasle?

Veljko

pre 2 godine

Pa da vi najbolje znate da se ima, ovaj igrač ako ima 25,000 evra mesecno , pogotovo u ovom stanju
(ajde ne pisi gluposti, 06. mart 2024 12:57)
Мислим да је и 2.500€ много за играча који није одиграо ни минут, а уз то му још и продужујеш уговор.

Luz

pre 2 godine

a sta mislis kolika je vrednost ovog igraca na trzistu kada vec spominjete narodne pare? da nece uzeti ko Kaminski pare?
(lupetate, 06. mart 2024 13:10)

Kaminski igra sine, ne sedi od starta

fenomen

pre 2 godine

@Ekonomista
A kako misliš da "uzmete" Aba ligu? Pored živog Željka i parnog valjka. Mo¿ete pehar samo da otmete i ukradete kao onomad Marko Simonović.

Liberty

pre 2 godine

Skromna pojačanja Zvezda ima shodno budžetu, nažalost državni projekat iz komšiluka je pokupio svu lovu za svoja mega giga pojačanja... Još samo Majkl Džordana nisu kupili.

Aleksis Sanco Panco

pre 2 godine

Potpisali su verovatno ugovor gde mu je bio plaćen stan i obroci, kao i još neka manja količina novca, dok ne krene da doprinosi igrama, odnosno počne da nastupa za Zvezdu.

ajde ne pisi gluposti

pre 2 godine

Gde ima, tu se i prosipa.
(Richard Fish, 06. mart 2024 12:22)

Pa da vi najbolje znate da se ima, ovaj igrač ako ima 25,000 evra mesecno , pogotovo u ovom stanju

dzoni

pre 2 godine

Poceli su da dovode gledaoce. To su mogli na poluvremenu da izvuku nekog gledaoca da potpisu ugovor sa njim do kraja sezone. Kako je lako trositi narodne pare.
(Pera, 06. mart 2024 12:31)

Pa da da smo doveli nekog skupog igraca pa da posete o narodnim parama, ovo je smesno koliko spinujete

Pera

pre 2 godine

Poceli su da dovode gledaoce. To su mogli na poluvremenu da izvuku nekog gledaoca da potpisu ugovor sa njim do kraja sezone. Kako je lako trositi narodne pare.

smesnooo

pre 2 godine

Poceli su da dovode gledaoce. To su mogli na poluvremenu da izvuku nekog gledaoca da potpisu ugovor sa njim do kraja sezone. Kako je lako trositi narodne pare.
(Pera, 06. mart 2024 12:31)

Pa to kako je lako trositi narodne pare najbolje zna zeljko i Ostoja i to na ozbiljnim igracima a ne na ovog kojeg niko nece

Pera

pre 2 godine

Poceli su da dovode gledaoce. To su mogli na poluvremenu da izvuku nekog gledaoca da potpisu ugovor sa njim do kraja sezone. Kako je lako trositi narodne pare.

fenomen

pre 2 godine

@Ekonomista
A kako misliš da "uzmete" Aba ligu? Pored živog Željka i parnog valjka. Mo¿ete pehar samo da otmete i ukradete kao onomad Marko Simonović.

Rade74

pre 2 godine

Potpisali su verovatno ugovor gde mu je bio plaćen stan i obroci, kao i još neka manja količina novca, dok ne krene da doprinosi igrama, odnosno počne da nastupa za Zvezdu.
(Aleksis Sanco Panco, 06. mart 2024 12:22)


U tu priću ni sam neveruješ!

osterpol

pre 2 godine

Nije bitno da li je igrao, već da li su zadovoljni njegovim učinkom.
.
Svejevremeno se Kuzmićev ugovor pravdao tvrdnjom da je dobar za svlačionicu

Aleksis Sanco Panco

pre 2 godine

Potpisali su verovatno ugovor gde mu je bio plaćen stan i obroci, kao i još neka manja količina novca, dok ne krene da doprinosi igrama, odnosno počne da nastupa za Zvezdu.

lupetate

pre 2 godine

Poceli su da dovode gledaoce. To su mogli na poluvremenu da izvuku nekog gledaoca da potpisu ugovor sa njim do kraja sezone. Kako je lako trositi narodne pare.
(Pera, 06. mart 2024 12:31)

a sta mislis kolika je vrednost ovog igraca na trzistu kada vec spominjete narodne pare? da nece uzeti ko Kaminski pare?

View

pre 2 godine

Znas li fenomenu nas, koliko ti je titula zivi Zeljko uzeo sa parnim valjkom po povratku na drzavne jasle?
(Dex, 6. mart 2024 13:19)

ABA liga 1:1. A ove KLS gluposti i KUP gde se ne dozvoljava suđenje najboljim sudijama, ne treba smatrati nekim uspehom-neuspehom. Više vredi 6. mesto u EL i dve fantastične pobede protiv Reala, nego 10-ogodišnji ciklus CZB u osvaljanju "titula".

smesnooo

pre 2 godine

Poceli su da dovode gledaoce. To su mogli na poluvremenu da izvuku nekog gledaoca da potpisu ugovor sa njim do kraja sezone. Kako je lako trositi narodne pare.
(Pera, 06. mart 2024 12:31)

Pa to kako je lako trositi narodne pare najbolje zna zeljko i Ostoja i to na ozbiljnim igracima a ne na ovog kojeg niko nece

ludilo

pre 2 godine

Nikad na skromnim igracima partizana navijaci zvezde nisu pisali o narodnim parama, budzetima i slicno, sada su navijači jsd Presli igricu na vesti o igraču koji je mator, povredjen ,nece ga niko pisu maltene kako ce on da uzme neke ogromne pare i to narodne (patetika grobarska)

Krstim se

pre 2 godine

čekajte dovodjenjem ovakvih igraca je dokaz visokog budzeta jel to hoce da kazu navijaci partizana? dace bog da vi ovakve dovodite kao i vecinu tima zvezde,

Luz

pre 2 godine

a sta mislis kolika je vrednost ovog igraca na trzistu kada vec spominjete narodne pare? da nece uzeti ko Kaminski pare?
(lupetate, 06. mart 2024 13:10)

Kaminski igra sine, ne sedi od starta

exe

pre 2 godine

Posle pricaju o nekim budzetima.
(Robin Hud, 06. mart 2024 12:30)

A sto da ne Pricamo o budzetima? pa to sto potpisujemo ovakve igrace i ostale najbolje govori koliko je visok zvezdin budzet

Liberty

pre 2 godine

Skromna pojačanja Zvezda ima shodno budžetu, nažalost državni projekat iz komšiluka je pokupio svu lovu za svoja mega giga pojačanja... Još samo Majkl Džordana nisu kupili.

Krstim se

pre 2 godine

čekajte dovodjenjem ovakvih igraca je dokaz visokog budzeta jel to hoce da kazu navijaci partizana? dace bog da vi ovakve dovodite kao i vecinu tima zvezde,

Veljko

pre 2 godine

Pa da vi najbolje znate da se ima, ovaj igrač ako ima 25,000 evra mesecno , pogotovo u ovom stanju
(ajde ne pisi gluposti, 06. mart 2024 12:57)
Мислим да је и 2.500€ много за играча који није одиграо ни минут, а уз то му још и продужујеш уговор.

Veljko

pre 2 godine

a sta mislis kolika je vrednost ovog igraca na trzistu kada vec spominjete narodne pare? da nece uzeti ko Kaminski pare?
(lupetate, 06. mart 2024 13:10)
Камински бар игра и за то прима плату. Ево имам ја сина који би пристао да прима и пола његове плате, а да не игра.

ajde ne pisi gluposti

pre 2 godine

Gde ima, tu se i prosipa.
(Richard Fish, 06. mart 2024 12:22)

Pa da vi najbolje znate da se ima, ovaj igrač ako ima 25,000 evra mesecno , pogotovo u ovom stanju

dzoni

pre 2 godine

Poceli su da dovode gledaoce. To su mogli na poluvremenu da izvuku nekog gledaoca da potpisu ugovor sa njim do kraja sezone. Kako je lako trositi narodne pare.
(Pera, 06. mart 2024 12:31)

Pa da da smo doveli nekog skupog igraca pa da posete o narodnim parama, ovo je smesno koliko spinujete

Cenzurisan bez razloga

pre 2 godine

Potezi ocajnika. Prvo vratili klinca od 18 godina, da im spasi sezonu u EL, kao da je Doncic licno. Onda doveli povredjenog igraca u nadi da ce se oporaviti do plejof ABA. Godinu dana nije ni trening 5 na 5 odradio, a kamo li takmicarsku utakmicu.

Dex

pre 2 godine

10

@Ekonomista
A kako misliš da "uzmete" Aba ligu? Pored živog Željka i parnog valjka. Mo¿ete pehar samo da otmete i ukradete kao onomad Marko Simonović.
(fenomen, 06. mart 2024 13:06)

De se malo podsjeti kako je zivom Zeljku i parnom valjku ABA uzeo Radonja.
O KRK gdje ste nam stalne musterije, Super Kupu gdje vas mlatne Studentski Centar, Alimpiju i Holandu ludom sto su vas isprasili u EC u Areni i KLS iz koje uporno bjezite da i ne govorimo.

Znas li fenomenu nas, koliko ti je titula zivi Zeljko uzeo sa parnim valjkom po povratku na drzavne jasle?

rade

pre 2 godine

Naslov clanka je glup, znalo se da nije spreman jos kada je doveden, pa je jednomesecni ugovor i potpisan da bi se prvo ustanovilo da li ce Tompkins moci da pomogne u ostatku sezone, ili nece. Ocigledno je da je strucni stab procenio da ce moci da doprinese, i to je to. Nije ni doveden da samo "zakrpi" na mesec dana.

Veljko

pre 2 godine

Nije bitno da li je igrao, već da li su zadovoljni njegovim učinkom.
.
Svejevremeno se Kuzmićev ugovor pravdao tvrdnjom da je dobar za svlačionicu
(osterpol, 06. mart 2024 13:50)
Е за овако нешто се и ја пријављујем. За коју хиљаду евра месечно има да направим атмосферу у свлачионици, али не знам да играм кошарку.

Top lista nadrealista ...

pre 2 godine

@Ekonomista
A kako misliš da "uzmete" Aba ligu? Pored živog Željka i parnog valjka. Mo¿ete pehar samo da otmete i ukradete kao onomad Marko Simonović.
(fenomen, 06. mart 2024 13:06)

Za Zeljka je dovoljan i pomocni trener, kao u prosla dva kupa...

Bazinga

pre 2 godine

a sta mislis kolika je vrednost ovog igraca na trzistu kada vec spominjete narodne pare? da nece uzeti ko Kaminski pare?
(lupetate, 6. mart 2024 13:10)
Bivsi igrac Klipersa sa odlicnom sezonom u Novgorodu, naravno da je jeftin.

vladimir

pre 2 godine

A kako misliš da "uzmete" Aba ligu? Pored živog Željka i parnog valjka. Mo¿ete pehar samo da otmete i ukradete kao onomad Marko Simonović.
(fenomen, 6. mart 2024 13:06) # Link komentar

Isto kao i kup da vad lagano pobedimo!!!!!

zvezdaš

pre 2 godine

A kako misliš da "uzmete" Aba ligu? Pored živog Željka i parnog valjka. Mo¿ete pehar samo da otmete i ukradete kao onomad Marko Simonović.
(fenomen

Isto onako kako smo uzeli ABA ligu pre dve godine, pored tog istog "živog Željka" i tog "parnog valjka"!!!

Osim toga, uzeti trofeje pored "živog Željka" i nije neki problem. Valjda smo vam to dokazali a i valjda ste vi to sami videli unazad tri godine, gde je "živi Željko" uzeo SAMO jednu ABA ligu od toliko potencionslnih titula!!!!

sasa

pre 2 godine

ABA liga 1:1. A ove KLS gluposti i KUP gde se ne dozvoljava suđenje najboljim sudijama, ne treba smatrati nekim uspehom-neuspehom. Više vredi 6. mesto u EL i dve fantastične pobede protiv Reala, nego 10-ogodišnji ciklus CZB u osvaljanju "titula".
(View, 6. mart 2024 15:11)

Ma da ubedio si nas. Ajde vi nastavite da trpate Reala , a mi cemo ove nebitne titule. Koga briga za titulu , vazna je jedna pobeda .

Auuuuu legendo pa ti pokusavas da nas ubedis da je bolje biti sedmi nego prvi. Najjace je sto si sebe ubedio , hahahahaha.

zvezdaš

pre 2 godine

Vidim štakori sa juga cijukuću o "dovodjenju navijača"!!! Pa šta ćemo kada nemamo budžet kao partizan pa da dovodimo skupe i proverene igrače u najboljim godinama!!!!

Džoni

pre 2 godine

Gilespi, Smart i sad na kraju Tompkins.
Totalno nejasna strategija za dovođenje "pojačanja".
(Nikola, 06. mart 2024 13:20)

U delu sezone kada su dovedeni nije baš da su bili slobodni Tavares, Moneke, Šengelija i Kampaco? Dovodiš ono što ima na tržištu i što hoće da dođe da igra u Srbiji. Nije baš da se ubiše igrači da dođu da igraju u Srbiju pored Grčke, Italije, Španije, Turske...

Džoni

pre 2 godine

Dečko doveden na mesec dana da se vidi da li će oporavak ići kako treba i ako se proceni da hoće dobiće ugovor do kraja sezone. Očigledno da oporavak daje rezultate pa su ga i produžili do kraja sezone. Ništa spektakularno, što se nije znalo još onoga dana kada je došao. A ugovor mu sigurno nije veliki jer mu je Zvezda svakako odlična šansa da se vrati u takmičarsku formu i da se u opšte i vrati na košarkašku mapu. Tako nešto je bila ideja i sa Bjelicom, ali je to izgleda bila nemoguća misija samim tim jer je imao vredan ugovor u Feneru, a očigledno nije bio u stanju da doprinese Zvezdi (iz njemu znanih razloga) da bi ga potpisali.

zoran

pre 2 godine

ja ne znam koju strategiju koriste za dovođenje igrača kad sa strancima mnogo maše .
-Nejpir očajan za igrača tog rejtinga
-Jago je samo solidan
-Tobi u evroligi uzasan
-Smart igrač za Abbća ligu i ništa više
-Gilespi nije ni za Abba ligu
-Tompkins povređen
-Gedraitis ok
-Bolomboj pokazao više od očekivanog
-------Zvezda je krenula da igra brze,bolje i organizovanije dolaskom Topića .
Topić povećao broj ulaza,izuzetno siguran u prenosu lopte, veoma brz u kontri a ima dobar ulaz . lepo vidi raspored saigrača i deli pravovremeno loptu ,uz to ima i solidnu asistenciju .....Steta sto se decko povredio jer mogla bi Zvezda više...
-nadam se da će Topić ostati bar još jednu sezonu . najavljuje se dolazak Kalinića,ostaje Jago,Teo,Nedović,Bolomboj,najverovatnije Mitrović .......očekujem opaku Zvezdu iduće sezone

Aleksis Sanco Panco

pre 2 godine

Potpisali su verovatno ugovor gde mu je bio plaćen stan i obroci, kao i još neka manja količina novca, dok ne krene da doprinosi igrama, odnosno počne da nastupa za Zvezdu.

fenomen

pre 2 godine

@Ekonomista
A kako misliš da "uzmete" Aba ligu? Pored živog Željka i parnog valjka. Mo¿ete pehar samo da otmete i ukradete kao onomad Marko Simonović.

lupetate

pre 2 godine

Poceli su da dovode gledaoce. To su mogli na poluvremenu da izvuku nekog gledaoca da potpisu ugovor sa njim do kraja sezone. Kako je lako trositi narodne pare.
(Pera, 06. mart 2024 12:31)

a sta mislis kolika je vrednost ovog igraca na trzistu kada vec spominjete narodne pare? da nece uzeti ko Kaminski pare?

ludilo

pre 2 godine

Nikad na skromnim igracima partizana navijaci zvezde nisu pisali o narodnim parama, budzetima i slicno, sada su navijači jsd Presli igricu na vesti o igraču koji je mator, povredjen ,nece ga niko pisu maltene kako ce on da uzme neke ogromne pare i to narodne (patetika grobarska)

smesnooo

pre 2 godine

Poceli su da dovode gledaoce. To su mogli na poluvremenu da izvuku nekog gledaoca da potpisu ugovor sa njim do kraja sezone. Kako je lako trositi narodne pare.
(Pera, 06. mart 2024 12:31)

Pa to kako je lako trositi narodne pare najbolje zna zeljko i Ostoja i to na ozbiljnim igracima a ne na ovog kojeg niko nece

Liberty

pre 2 godine

Skromna pojačanja Zvezda ima shodno budžetu, nažalost državni projekat iz komšiluka je pokupio svu lovu za svoja mega giga pojačanja... Još samo Majkl Džordana nisu kupili.

Krstim se

pre 2 godine

čekajte dovodjenjem ovakvih igraca je dokaz visokog budzeta jel to hoce da kazu navijaci partizana? dace bog da vi ovakve dovodite kao i vecinu tima zvezde,

ajde ne pisi gluposti

pre 2 godine

Gde ima, tu se i prosipa.
(Richard Fish, 06. mart 2024 12:22)

Pa da vi najbolje znate da se ima, ovaj igrač ako ima 25,000 evra mesecno , pogotovo u ovom stanju

Krstim se

pre 2 godine

čekajte dovodjenjem ovakvih igraca je dokaz visokog budzeta jel to hoce da kazu navijaci partizana? dace bog da vi ovakve dovodite kao i vecinu tima zvezde,

zvezdaš

pre 2 godine

Vidim štakori sa juga cijukuću o "dovodjenju navijača"!!! Pa šta ćemo kada nemamo budžet kao partizan pa da dovodimo skupe i proverene igrače u najboljim godinama!!!!

exe

pre 2 godine

Posle pricaju o nekim budzetima.
(Robin Hud, 06. mart 2024 12:30)

A sto da ne Pricamo o budzetima? pa to sto potpisujemo ovakve igrace i ostale najbolje govori koliko je visok zvezdin budzet

dzoni

pre 2 godine

Poceli su da dovode gledaoce. To su mogli na poluvremenu da izvuku nekog gledaoca da potpisu ugovor sa njim do kraja sezone. Kako je lako trositi narodne pare.
(Pera, 06. mart 2024 12:31)

Pa da da smo doveli nekog skupog igraca pa da posete o narodnim parama, ovo je smesno koliko spinujete

Pera

pre 2 godine

Poceli su da dovode gledaoce. To su mogli na poluvremenu da izvuku nekog gledaoca da potpisu ugovor sa njim do kraja sezone. Kako je lako trositi narodne pare.

zoran

pre 2 godine

ja ne znam koju strategiju koriste za dovođenje igrača kad sa strancima mnogo maše .
-Nejpir očajan za igrača tog rejtinga
-Jago je samo solidan
-Tobi u evroligi uzasan
-Smart igrač za Abbća ligu i ništa više
-Gilespi nije ni za Abba ligu
-Tompkins povređen
-Gedraitis ok
-Bolomboj pokazao više od očekivanog
-------Zvezda je krenula da igra brze,bolje i organizovanije dolaskom Topića .
Topić povećao broj ulaza,izuzetno siguran u prenosu lopte, veoma brz u kontri a ima dobar ulaz . lepo vidi raspored saigrača i deli pravovremeno loptu ,uz to ima i solidnu asistenciju .....Steta sto se decko povredio jer mogla bi Zvezda više...
-nadam se da će Topić ostati bar još jednu sezonu . najavljuje se dolazak Kalinića,ostaje Jago,Teo,Nedović,Bolomboj,najverovatnije Mitrović .......očekujem opaku Zvezdu iduće sezone

rade

pre 2 godine

Naslov clanka je glup, znalo se da nije spreman jos kada je doveden, pa je jednomesecni ugovor i potpisan da bi se prvo ustanovilo da li ce Tompkins moci da pomogne u ostatku sezone, ili nece. Ocigledno je da je strucni stab procenio da ce moci da doprinese, i to je to. Nije ni doveden da samo "zakrpi" na mesec dana.

Top lista nadrealista ...

pre 2 godine

@Ekonomista
A kako misliš da "uzmete" Aba ligu? Pored živog Željka i parnog valjka. Mo¿ete pehar samo da otmete i ukradete kao onomad Marko Simonović.
(fenomen, 06. mart 2024 13:06)

Za Zeljka je dovoljan i pomocni trener, kao u prosla dva kupa...

View

pre 2 godine

Znas li fenomenu nas, koliko ti je titula zivi Zeljko uzeo sa parnim valjkom po povratku na drzavne jasle?
(Dex, 6. mart 2024 13:19)

ABA liga 1:1. A ove KLS gluposti i KUP gde se ne dozvoljava suđenje najboljim sudijama, ne treba smatrati nekim uspehom-neuspehom. Više vredi 6. mesto u EL i dve fantastične pobede protiv Reala, nego 10-ogodišnji ciklus CZB u osvaljanju "titula".

zvezdaš

pre 2 godine

A kako misliš da "uzmete" Aba ligu? Pored živog Željka i parnog valjka. Mo¿ete pehar samo da otmete i ukradete kao onomad Marko Simonović.
(fenomen

Isto onako kako smo uzeli ABA ligu pre dve godine, pored tog istog "živog Željka" i tog "parnog valjka"!!!

Osim toga, uzeti trofeje pored "živog Željka" i nije neki problem. Valjda smo vam to dokazali a i valjda ste vi to sami videli unazad tri godine, gde je "živi Željko" uzeo SAMO jednu ABA ligu od toliko potencionslnih titula!!!!

Džoni

pre 2 godine

Dečko doveden na mesec dana da se vidi da li će oporavak ići kako treba i ako se proceni da hoće dobiće ugovor do kraja sezone. Očigledno da oporavak daje rezultate pa su ga i produžili do kraja sezone. Ništa spektakularno, što se nije znalo još onoga dana kada je došao. A ugovor mu sigurno nije veliki jer mu je Zvezda svakako odlična šansa da se vrati u takmičarsku formu i da se u opšte i vrati na košarkašku mapu. Tako nešto je bila ideja i sa Bjelicom, ali je to izgleda bila nemoguća misija samim tim jer je imao vredan ugovor u Feneru, a očigledno nije bio u stanju da doprinese Zvezdi (iz njemu znanih razloga) da bi ga potpisali.

Džoni

pre 2 godine

Gilespi, Smart i sad na kraju Tompkins.
Totalno nejasna strategija za dovođenje "pojačanja".
(Nikola, 06. mart 2024 13:20)

U delu sezone kada su dovedeni nije baš da su bili slobodni Tavares, Moneke, Šengelija i Kampaco? Dovodiš ono što ima na tržištu i što hoće da dođe da igra u Srbiji. Nije baš da se ubiše igrači da dođu da igraju u Srbiju pored Grčke, Italije, Španije, Turske...

Dex

pre 2 godine

10

@Ekonomista
A kako misliš da "uzmete" Aba ligu? Pored živog Željka i parnog valjka. Mo¿ete pehar samo da otmete i ukradete kao onomad Marko Simonović.
(fenomen, 06. mart 2024 13:06)

De se malo podsjeti kako je zivom Zeljku i parnom valjku ABA uzeo Radonja.
O KRK gdje ste nam stalne musterije, Super Kupu gdje vas mlatne Studentski Centar, Alimpiju i Holandu ludom sto su vas isprasili u EC u Areni i KLS iz koje uporno bjezite da i ne govorimo.

Znas li fenomenu nas, koliko ti je titula zivi Zeljko uzeo sa parnim valjkom po povratku na drzavne jasle?

vladimir

pre 2 godine

A kako misliš da "uzmete" Aba ligu? Pored živog Željka i parnog valjka. Mo¿ete pehar samo da otmete i ukradete kao onomad Marko Simonović.
(fenomen, 6. mart 2024 13:06) # Link komentar

Isto kao i kup da vad lagano pobedimo!!!!!

Rade74

pre 2 godine

Potpisali su verovatno ugovor gde mu je bio plaćen stan i obroci, kao i još neka manja količina novca, dok ne krene da doprinosi igrama, odnosno počne da nastupa za Zvezdu.
(Aleksis Sanco Panco, 06. mart 2024 12:22)


U tu priću ni sam neveruješ!

sasa

pre 2 godine

ABA liga 1:1. A ove KLS gluposti i KUP gde se ne dozvoljava suđenje najboljim sudijama, ne treba smatrati nekim uspehom-neuspehom. Više vredi 6. mesto u EL i dve fantastične pobede protiv Reala, nego 10-ogodišnji ciklus CZB u osvaljanju "titula".
(View, 6. mart 2024 15:11)

Ma da ubedio si nas. Ajde vi nastavite da trpate Reala , a mi cemo ove nebitne titule. Koga briga za titulu , vazna je jedna pobeda .

Auuuuu legendo pa ti pokusavas da nas ubedis da je bolje biti sedmi nego prvi. Najjace je sto si sebe ubedio , hahahahaha.

Bazinga

pre 2 godine

a sta mislis kolika je vrednost ovog igraca na trzistu kada vec spominjete narodne pare? da nece uzeti ko Kaminski pare?
(lupetate, 6. mart 2024 13:10)
Bivsi igrac Klipersa sa odlicnom sezonom u Novgorodu, naravno da je jeftin.

Luz

pre 2 godine

a sta mislis kolika je vrednost ovog igraca na trzistu kada vec spominjete narodne pare? da nece uzeti ko Kaminski pare?
(lupetate, 06. mart 2024 13:10)

Kaminski igra sine, ne sedi od starta

Veljko

pre 2 godine

a sta mislis kolika je vrednost ovog igraca na trzistu kada vec spominjete narodne pare? da nece uzeti ko Kaminski pare?
(lupetate, 06. mart 2024 13:10)
Камински бар игра и за то прима плату. Ево имам ја сина који би пристао да прима и пола његове плате, а да не игра.

Cenzurisan bez razloga

pre 2 godine

Potezi ocajnika. Prvo vratili klinca od 18 godina, da im spasi sezonu u EL, kao da je Doncic licno. Onda doveli povredjenog igraca u nadi da ce se oporaviti do plejof ABA. Godinu dana nije ni trening 5 na 5 odradio, a kamo li takmicarsku utakmicu.

Veljko

pre 2 godine

Pa da vi najbolje znate da se ima, ovaj igrač ako ima 25,000 evra mesecno , pogotovo u ovom stanju
(ajde ne pisi gluposti, 06. mart 2024 12:57)
Мислим да је и 2.500€ много за играча који није одиграо ни минут, а уз то му још и продужујеш уговор.

osterpol

pre 2 godine

Nije bitno da li je igrao, već da li su zadovoljni njegovim učinkom.
.
Svejevremeno se Kuzmićev ugovor pravdao tvrdnjom da je dobar za svlačionicu

Veljko

pre 2 godine

Nije bitno da li je igrao, već da li su zadovoljni njegovim učinkom.
.
Svejevremeno se Kuzmićev ugovor pravdao tvrdnjom da je dobar za svlačionicu
(osterpol, 06. mart 2024 13:50)
Е за овако нешто се и ја пријављујем. За коју хиљаду евра месечно има да направим атмосферу у свлачионици, али не знам да играм кошарку.