zvezdaš
pre 2 godine
A kako misliš da "uzmete" Aba ligu? Pored živog Željka i parnog valjka. Mo¿ete pehar samo da otmete i ukradete kao onomad Marko Simonović.
(fenomen
Isto onako kako smo uzeli ABA ligu pre dve godine, pored tog istog "živog Željka" i tog "parnog valjka"!!!
Osim toga, uzeti trofeje pored "živog Željka" i nije neki problem. Valjda smo vam to dokazali a i valjda ste vi to sami videli unazad tri godine, gde je "živi Željko" uzeo SAMO jednu ABA ligu od toliko potencionslnih titula!!!!
61 Komentari
Sortiraj po: