Sreda, 25.10.2023.

22:35

Zvezdin gol nade VIDEO

Fudbaleri Crvene zvezde igraju protiv Lajpciga meč trećeg kola grupne faze Lige šampiona.

Crveno-beli nisu dobro počeli gostovanje u Nemačkoj, pošto je tim Baraka Bahara rano primio gol i gubio od 13. minuta, kada je strelac za domaćina bio David Raum.

Posle sporne situacije koja se desila u 28. minut meča, kada je Zvezdi dosuđen, pa poništen penal, novi hladan tuš za crveno-bele došao je u 60. minutu, preko Ćavija Simonsa.

Krenula je Zvezda na sve ili ništa i posle 10 minuta igre je smanjila preko Stamenića na 2:1.

Dragović je šutirao snažno sa ivice kaznenog prostora, lopta je kačila jednog igrača domaćih i skrenula pravac pravo na nogu Stameniću koji je pogodio.