Ezil izašao na poluvremenu – završio karijeru

Izvor: SN

Autor: SN

EPA-EFE/WILL OLIVER

Turski novinar Iakupi Cinar piše da Ezil nema nameru da nastavi da igra fudbal, iako je pod ugovorom sa turskim Basakšehirom

Ezil je bio u startnoj postavi u poslednjoj utakmici protiv Kajzerispora u porazu od 1:0, a to mu je bila prva utakmica ove sezone koju je počeo od prvog minuta.

Izašao je na poluvremenu, a onda naglo prekinuo karijeru. Napustio je igru i zatražio raskid ugovora i nakon toga se nije pojavio na treningu. Obavestio je saigrače i čelnike kluba da više neće igrati fudbal.

Nakon toga je zatražio raskid ugovora koji traje do kraja juna ove godine. Bivši šampion sveta sa Nemačkom 2014. godine igrao je u karijeri za Verder Bremen, Šalke, Real Madrid, Arsenal, Fenerbahče i Bašakšehir, a za Nemačku je postigao 23 gola na 92 utakmice.