Sreda, 09.03.2022.

22:49

Uspavanka u Mančesteru

Mančester siti i Sporting odigrali su 0:0, u revanš meču osmine finala Lige šampiona.

Posle 5:0 u Lisabonu, očekivano je bilo da Siti na svom terenu ne "zapinje" i da Gvardiola odmori neke igrače.

Tako je debitovao desni bek Si Džej Igan-Rajli, koji ima 19 godina.

Videli smo i izmenu golmana u 73. minutu, kada je Ederson napustio igru, a ušao 36-godišnji Skot Karson.

Na terenu smo videli i 19-godišnjeg Mekatija i 18-godišnjeg Mbetea.

Što se same utakmice tiče, bila je to prava uspavanka, gde je Siti imao nekoliko solidnih prilika i poništen im je gol zbog ofsajda posle reakcije VAR-a u 47. minutu, kada je pogodio Žesus.

Sporting je imao jednu šansu u 76. minutu preko Paulinja, kada je Karson odbranio.