Nedelja, 18.04.2021.

20:37

Andrija Živković sa dva gola srušio Olimpijakos VIDEO

Fudbaleri PAOK-a savladali su Olimpijakos sa 2:0 u velikom derbiju grčkog fudbala.

Izvor: MT

Autor: MT

Profimedia/Perry vd Leuvert/Orange Pictures

Igrač utakmice bio je Andrija Živković, koji je postigao oba pogotka za tim iz Soluna.

Naročito lep je bio prvi, onaj u 49. minutu, kada je loptu, nakon loše intervencije štopera gostiju, zakucao u gornji levi ugao.

Trijumf crno-belih je potvrdio u 63. minutu, kad je iskoristio dodavanje El Kadurija, tako što je zaobišao golmana Žozea Saa i poslao loptu u nebranjenu mrežu.

PAOK-u ovaj trijumf neće mnogo značiti, pošto je trka za titulu rešena.

Olimpijakos ima čak 22 boda više. Ipak, ovo je bila pobeda za prestiž.