Subota, 06.02.2021.

20:30

"Jarčevi" iznenadili Gladbah VIDEO

Fudbaleri Kelna iznenadili su Borusiju Menhengladbah u gostima pobedom rezultatom 2:1 (1:1).

Izvor: SS

Autor: SS

"Jarčevi" su bili autsajderi na "Borusija parku", ali je rani gol već u 3. minutu neočekivano promenio tok susreta

Fantastičan pas je poslao Ondrej Duda iza dvojice štopera, a Elvis Rečbećaj je sačekao, namestio se i zatresao mrežu.

Domaći igrači su bili vidno iznenađeni.

Istina, domaći igrači su u 16. minutu izjednačili golom Florijana Nojhausa.

Lars Štindl je bio asistent i rezultat je bio poravnat, te je bilo sasvim dovoljno vremena za preokret.

No, umesto proekreta, Keln je uspeo da smiri dešavanja na terenu i izdrži do poluvremena.

A onda da i posle 10 minuta igre u nastavku ponovo povede.

Opet je strelac bio Rečbećaj za novi šok za Menš.

Ovog puta je Keln uspeo da izdrži napade Borusije do kraja.

Najbolju priliku imao je Štindl u 78. minutu, kada je poslao loptu za malo preko prečke.