Fudbaleri Verone su rezultatom 2:0 pobedili Atalantu na gostovanju.

Izvor: SN

Autor: SN

Photo by Emilio Andreoli/Getty Images

Verona jedno je od prijatnijih iznenađenja ovogodišnjeg izdanja Serije A.

Posle devet odigranih utakmica osvojili su 15 bodova, imaju 4 pobede, 3 remija i 2 poraza i trenutno su šestoplasirana ekipa na tabeli.

U tom devetom kolu, upisali su pobedu nad Atalantom i to na teškom gostovanju u Bergamu gde su i mnogo jače ekipe padale prethodnih godina.

Tokom prvih 45 minuta nije bilo golova niti mnogo uzbudljivosti, ali smo zato već sredinom drugog perioda videli penal za Veronu, koji je Migel Veloso pretvorio i gol, da bi 21 minut kasnije stigla i "potvrda".

Zakanji je bio strelac tog drugog i ispostaviće se poslednjeg gola kojim je Verona slavila rezultatom 2:0.