Nedelja, 14.06.2020.

19:51

Remi Šalkea i Bajera – besraman potez Alarija VIDEO

Fudbaleri Šalkea remizirali su sa Bajer Leverkuzenom 1:1 u Gelzenkirhenu u meču 31. kola nemačke Bundeslige.

Izvor: MS

Autor: MS

Photo by Lars Baron/Getty Images)

Šalke je bio blizu trijumfa, delilo ga je 10ak minuta, ali su "farmaceuti" uspeli da izjednače.

Tragičar je bio Španac Miranda zbog autogola devet minuta pre kraja, nakon što je prethodno Kaliđuri iz penala pogodio za domaćina i to posle VAR-a.

Ipak, ovaj meč ostaće u senci neverovatnog poteza napadača Bajer Leverkuzena Alario.

On je u stilu Luiza Adrijana pokušao na "kvarno" da postigne gol u trenutku kada su njegovi saigrači hteli da vrate loptu golmanu Bajera Hradeckog.

U tom trenutku je prokockao veliku priliku, ali i pored toga dobio je brojne kritike.