Sreda, 26.02.2020.

20:15

Vojvodina ubedljiva, Čukarički bolji od Voždovca

Fudbaleri Vojvodine pobedili su na svom terenu niški Radnički sa 3:0, u 23. kolu Superlige Srbije.

Izvor: PT

Autor: PT

Ekipu Nenada Lalatovića do pobede predvodili su Momčila Mrkaića, golovima u prvom i 91. minutu, i Miljana Vukadinovića pogotkom u 69. minutu.

Novosadski tim je treći na tabeli sa 48 bodova, dok je Radnički šesti sa 36.

Čukarički je na svom terenu slavio protiv Voždovca sa 2:1. Golove za tim s Banovog brda postigli su Marko Docić u 22. minutu iz penala i Slobodan Tedić u 43. minutu, dok je jedini strelac za Voždovac bio Marko Djordjijevski u 83. minutu.

Čukarički je četvrti na tabeli sa 43 boda, dok je Voždovac sedmi sa 35.

Fudbaleri TSC-a pobedili su Mačvu u gostima sa 1:0, a jedini gol na meču postigao je Janko Tumbasević. TSC je peti na tabeli domaćeg šampionata sa 41 bodom, dok je Mačva poslednja sa samo 12 osvojenih bodova.

U preostala dva meča, Radnik je pobedio Napredak u gostima sa 1:0, dok su Rad i Javor odigrali 1:1.

Ranije danas, fudbaleri Indjije i Crvene zvezde su odigrali nerešeno 1:1, dok je Spartak bio bolji od Mladosti sa 3:1.