Ponedeljak, 17.06.2019.

22:55

Nemačka ubedljiva na startu Evropskog prvenstva

Mladi fudbaleri Nemačka pobedili su Dansku sa 3:1, u prvom kolu grupe B Evropskog prvenstva u Italiji.

Izvor: PT

Autor: PT

Photo by Alessandro Sabattini/Getty Images

Golove za "pancere" postigli su Rihter u 28. i 52. minutu, kao i Valdšmit u 65, dok je jedini strelac za goste bio Skov iz penala u 73. minutu.

Nemačka je zasluženo došla do pobede i mogla je da postigne još koji gol, pošto su imali 18 šuteva, od čega je sedam išlo u okvir gola.

Nemačka i Austrija prvoplasirane su u grupi B, u kojoj je i Srbija, koja je izgubila u prvom kolu od pomenute Austrije sa 2:0.

"Orlići" u narednom kolu igraju protiv Nemačke, dok Danska igra sa Austrijom.