Nedelja, 17.02.2019.

13:40

Real se obrukao, Đirona slavila u Madridu

Fudbaleri Reala obrukali su se u 24. kolu Primere, jer su na domaćem terenu izgubili od Đirone rezultatom 2:1

Photo by Denis Doyle/Getty Images

Bila je to prva pobeda gostiju posle 13 utakmica bez trijumfa u svim takmičenjima.

Real je poveo golom Kazemira u 25. minutu, izjednačio je Stuani u 65. iz kaznenog udarca, a preokret je napravio Portu pogotkom deset minuta kasnije.

Do kraja utakmice Real je uspeo samo da zaradi crveni karton, jer je ranije put svlačionice morao Serhio Ramos zbog dve opomene.

Real, koji sada ima devet bodova manje od prvoplasirane Barselone poremetio je ovim porazom ritam jer je u poslednjih osam utakmica imao samo jedan remi i to u Kupu Kralja kada je odigrao 1:1 sa Barselonom u gostima.