Subota, 01.12.2018.

18:00

Milivojevićev Palas beži iz zone ispadanja, Siti nastavio s pobedama

Fudbaleri Kristal Palasa pobedili su pred domaćom publikom Burnli sa 2:0, u 14. kolu Premijer lige.

Izvor: PT

Autor: PT

Srpski fudbaler Luka Milivojević odigrao je svih devedeset minuta za "Orlove", koji su ovom pobedom pobegli iz zone ispadanja.

Palas posle četrnaest odigranih utakmica ima dvanaest bodova, tri više od Burnlija koji je prvi tim ispod crte.

Golove za domaći tim postigli su Mekartur u 16. i Tausend u 77. minutu.

Mančester siti ostvario je dvanaest pobedu u četrnaest mečeva. "Građani" su pred domaćom publikom bili bolji od Bornmuta sa 3:1.

Golove za ekipu Pepa Gvardiole postigli su Bernardo Silva u 16, Sterling u 57. i Gindoan u 80. minutu. Jedini pogodak za ekipu Edija Hauva bio je Vilson u 44. Bornmut je pretrpeo četvrti poraz zaredom, dok je Siti sedme uzastopne pobede.

Fudbaleri Vest Hema slavili su na gostovanju protiv Njukasla sa 3:0. Strelci za "čekićare" bili su Ćićarito dva puta (11, 64) i Felipe Anderson u 93. Pobede u 18. kolu Premijer lige ostvarili su još Brajton u gostima protiv Hadersfilda (2:1) i Lester pred domaćom publikom protiv Votforda (2:0).