Petak, 28.09.2018.

22:55

"Strela" De Tomasa, Rajo Valjekanu bod protiv Espanjola

Fudbaleri Rajo Valjekana odigrali su nerešeno sa Espanjolom 2:2, u prvom meču sedmog kola LaLige ovog vikenda.

Izvor: MLJ

Autor: MLJ

EPA-EFE/JUANJO MARTIN

Rajo je poveo fantastičnim golom De Tomasa u šestom minutu. Treho je poslao dugu loptu kroz sredinu, De Tomas je prihvatio i šutirao po zemlji sa 25 metara bez mnogo dvoumljenja za 1:0.

Espanjol poravnava golom Iglesiasa iz odbitka u 19. minutu, da bi preokret Espanjolu na isteku prvog poluvremena u nadoknadi doneo Granero.

On je takođe bio na pravom mestu posle odbitka, pa je u donji levi ugao gola Rajo Valjekana za 2:1. Rajo uspeva da osvoji bod iz penala.

Advinkula je dobro prošao po desnom krilu, faulirao ga je Vila u kaznenom prostoru i Kakuta je u 47. minutu penal pretvorio u 2:2 što je bio konačan rezultat meča.

Rajo je posle sedam kola 17. na tabeli LaLige sa pet bodova iz šest odigranih utakmica, dok je Espanjol petoplasiran sa 11 bodova iz sedam odigranih mečeva.