Nedelja, 21.01.2018.

20:25

LaLiga: Selta slavila na "Anoeti", igrao Radoja

Fudbaleri Selte slavili su protiv Real Sosijedada sa 2:1, u 20. kolu španske LaLige.

LaLiga: Selta slavila na
Getty Images

Za goste iz Viga od 67. minuta na terenu našao se srpski fudbaler Nemanja Radoja.

Selta je došla do pobede posle preokreta, pošto su od 10. minuta gubili sa 1:0. Strelac gola bio najbolji golgeter ekipe sa Anoete – Vilijam Hose.

Samo deset minuta kasnije Selta je izjednačila i to posle udarca sa bele tačke. Aspas je uzeo loptu i savladao Heronima Rulija.

Posle pet minuta novi penal, ovoga puta za domaći sastav. Hose je želeo da postigne drugi gol na meču, međutim njegov pokušaj završio je na prečki.

Sa ovim rezultatom otišlo se na pauzu, a kazna za promašeni jedaneasterac došla je u 75. minutu. Vas je centrirao iz ugla, a Maksi Gomes glavom poslao loptu iz leđa golmana.

Do kraja meča nije bilo promene na semaforu, pa je tako Selta zabeležila sedmu pobedu, odnosno Sosijedad osmi poraz.

1. Barselona 19 16 3 0 52:9 51
2. Atl. Madrid 20 12 7 1 29:9 43
3. Valensija 20 12 4 4 41:21 40
4. Real Madrid 19 10 5 4 39:18 35
5. Vijlarreal 20 10 4 6 28:22 34
6. Sevilja 20 10 2 8 26:28 32
7. Selta Vigo 20 8 4 8 35:28 28
8. Hetafe 20 7 6 7 25:20 27