Kostićev Hamburg nanaeo poraz Zvezdinom rivalu

Ekipa Kelna poražena je kod kuće od Hamburga sa 3:1 u drugom kolu Bundeslige.

Izvor: PT

Autor: PT

Getty Images

Gosti su u 54. minutu ostali sa igračem manje, pošto je Mergin Mavraj zaradio drugi žuti karton.

U tom trenutku, rezultat je već bio 2:0, a izabranici Markosa Gisdela izdržali su do kraja, pošto su uspeli da prime, ali i da daju gol.

Prvo je Andre Han u 28. minutu povisio na 1:0, a potom i samo šest minuta kasnije Bobi Vud povećao na 2:0.

Do kraja meča, domaći igrači uspeli su da postignu pogodak, ali je on došao kasno, pošto je u 90+7 Sorensen bio strelac.

U čudnoj završnici, HSV je postigao još jedan gol, a strelac je u 100. minutu bio Luis Holtbi.

Od 72. minuta za Keln je igrao sprski fudbaler Miloš Jojić, dok je Filip Kostić odigao 94 minuta za pobednički tim.

Keln je protivnik Crvene zvezde u grupi u Ligi Evrope, pošto je današnjim žrebom u Nionu tako odlučeno. Crveno-beli će u drugom kolu gostovati nemačkom predstavniku, a meč je zakazan za 28. septembar.