Subota, 30.11.2013.

19:27

Despotović umesto Del Pjera do gola

Nekadašnji fudbaler Vojvodine Ranko Despotović postigao je pogodak za Sidnej protiv Njukasla, nakon što je u igru ušao umesto Alesandra Del Pjera.

Izvor: SV

Autor: SV

Drugoplasirani tim australijske A lige savladao je protivnika rezultatom 2:0, prvi gol postigao je Džoel Čianez u 45. minutu, minut nakon ulaska Despotovića u igru.

On je zamenio Del Pjera i potvrdio šestu pobedu Sidneja u ovoj sezoni, pogotkom na isteku prvog sata igre. Ceo meč za pobednički tim odigrao je i bivši levi bek Zvezde Nikola Petković.

Despotoviću je ovo drugi pogodak u dve utakmice, nakon što je Sidneju doneo pobedu u duelu sa Velingtonom u sudijskoj nadoknadi vremena (2:1).

Srpski fudbaler je pre Sidneja nastupao za japansku Uravu, španske Mursiju, Đironu i Salamanku, Rapid iz Bukurešta i Vojvodinu.