Sreda, 01.02.2012.

23:12

Raspucani Milito i Mikoli

Inter je u Milanu dočekao ekipu Palerma sa kojom je odigrao 4:4. Sve golove za Inter postigao je Dijego Milito, dok je tri gola za Palermo dao Mikoli.

Izvor: ČŽ

Autor: ČŽ

Mrežu Intera načeo je Montovani u 17. minutu, izjednačio je Milito pet minuta kasnije. Mikoli je ponovo doveo goste u vođstvo u 52, da bi Milito preokrenuo u 55. i 61.

Ponovo Mikoli vraća egal pet minuta kasnije, da bi Inter ponovo došao nadomak pobede u 69. minutu. Konačan rezultat delo je Mikolija u 85. minutu.

Lacio je sa 2:0 savladao drugoplasirani Milan sa 2:0, golovima Hernanesa i Rokija u 77. i 85. minutu. Kaljari je sa 4:2 savladao Romu. Dva gola postigao je Ribeiro, Pinilja i Ekdal su dali po jedan. Strelci tza goste bili su Huan i Borini.

Udineze je sa 2:1 savladao ekipu Lečea golovima Pasience i Di Natalea, jedini gol za goste postigao je Di Mikele. Basta i Tomović odigrali su ceo meč.