Subota, 23.10.2010.

22:43

Fiorentina konačno pobedila

U premijernom meču osamog kola italijanaske Serije A Fiorentina je sa 2:0 (1:0) savladala Bari na "Artemio Frankiju".

Tek drugi trijumf ekipe Siniše Mihajlovića omogućili su Marko Donadel pogotkom u 34. minutu na asistenciju imenjaka Markionija, i golom Alberta Đilardina osam minuta pre kraja.

Konačan rezultat postavio je Parizi u nadoknadi vremena. Adem Ljajić igrao je do 87. minuta kao najbliži igrač jedinom napadaču Đilardinu, a „Viola“ je pobegla sa dna tabele i izjednačila se sa rivalom na 15. mestu sa osam bodova.

Osam utakmica igra se u nedelju. Dan otvaraju Parma i Roma već u 12.30, a od 15 časova slede ostali dueli, a dan zatvara meč u Milanu od 20.45h gde šampion Inter dočekuje Sampdoriju. Kolo se završava u ponedeljak veče kada Napoli dočekuje Milan.