Subota, 11.09.2010.

15:47

Junajted u nadoknadi ispustio 3:1!

Fudbaleri Evertona i Mančester junajteda odigrali su nerešeno 3:3, u prvoj utakmici četvrtog kola Premijer lige.

U neverovatnoj utakmici na ’Gudison parku’ Junajted je vodio 3:1 do 91. minuta, a onda je za samo minut primio dva gola.

Domaći tim poveo je golom Pienara u 39. minutu, ali je na poluvremenu bilo 1:1 nakon što je Flečer četiri minuta kasnije izjednačio. Već u drugom minutu drugog poluvremena gosti su poveli, strelac kapiten Nemanja Vidić.

Kada je Berbatov povećao na 3:1 u 66. minutu delovalo je kao da je sve rešeno, ali Everton je prvo u 91. minutu smanjio preko Kejhila, da bi nekoliko desetina sekundi kasnije Arteta postavio konačan rezultat.

Ekipi Aleksa Fergusona ovo je već drugi nerešen rezultat u prve četiri utakmice, dok Everton sada ima po dva poraza i remija.