19:23

PLTS: Rad i BSK u finalu baraža

Izvor: A G

Autor:A G

Fudbaleri Rada i BSK-a iz Borče igraće u finalu baraža Prve Telekom lige Srbije, i ekipa koja bude bolja u tom duelu boriće se sa Smederevom za popunu Meridijan Superlige. Rad je u finale prošao pošto je posle penala bio bolji od Voždovca, a BSK je na isti način savladao Metalac iz Gornjeg Milanovca.

Voždovčani su na Banjici poveli u 67. minutut golom Branislava Danilovića, a samo sedam minuta pre kraja Rad je uspeo da izjednači i izbori jedanaesterce golom Brane Ilića.

Junak u ekipi Rada bio je golman Branislav Danilović koji je skinuo čak tri penala fudbalerima Voždovca i tako osigurao svom timu prolaz dalje.

U drugom meču baraža BSK je u Borči pobedio ekipu Metalca iz Gornjeg Milanovca posle penala sa 4:3, a u regularnom toku nije bilo golova.