Milojević besan zbog Lalatovićeve izjave: "Verovatno će i Tramp da nam pomogne"
Vladan Milojević, trener Crvene zvezde, kritikovao je izjavu kolege iz Vojvodine Nenada Lalatovića posle duela dva tima u Superligi Srbije i pobede tima iz prestonice (3:0).
Lalatović je posle susreta u Ljutice Bogdana izjavio da ga crveno-beli "nisu impresionirali" između ostalog.
"Što se tiče meča, mislim da danas stvarno nismo imali sreće. Zvezda nas nije nadigrala, Zvezda je bila bolja samo na prekidima. Sami smo sebe pobedili, nismo zaslužili poraz ako se gleda kako je Zvezda odigrala proiv nas. Apsolutno nismo zaslužili da izgubimo utakmicu. Izgubili smo iz tri naše lopte, faktički smo sami dali gol... Dali smo im lopte posle glupog faula i dali smo im loptu za korneru mesto u aut. Tri gola, tri prekida. Zvezda je bila bolja iz prekida, iz igre nije bila bolja i to je to. Čestitam im na pobedi. Neću ništa da komentarišem više, ne bih, samo još da kažem ovo - voleo bih da neko malo optereti Crvenu zvezdu u našoj ligi pa da počnemo od sudija na primer", rekao je Lalatović.
Milojeviću se naročito taj poslednji deo nije svideo.
"Pa dobro, verovatno imamo malo pomoć od sudija, pomoć od predsednika, države… Nemojte, molim vas. Mislim da moje kolege moraju da budu malo obazrivije kad pričaju. Ne znam zašto svi žele da nas poništavaju. Šta je danas sudija uradio? Šta je uradio? Izgubili ste utakmicu, izgubili ste, kakve veze ima?", rekao je Milojević na konferenciji za medije i dodao:
"Mogao sam ja da kažem da mi zaslužujemo malo veći respekt u Monaku. Jesam li izašao? Jesam li to rekao? Zašto nisam rekao, zato što sam trener, a videli smo svi da je čist penal bio. Mogao sam da izađem na konferenciju i da kažem da je bio penal, verovatno bi bilo 2:1 za nas. I da smo promašili penal završilo bi se poluvreme 1:1. Malo je to degutantno. I više neću da odgovaram na to. Nama u ovom trenutku svi živi pomažu, od predsednika države, "republike, verovatno Evropske unije. Čekamo sad i Tramp da pobedi, verovatno će i on da nam pomogne."
Dušan Vlahović mogao bi karijeru da nastavi u Bešiktašu. Italijanski mediji otkrivaju detalje ponude vredne čak 70 miliona evra, kao i šta srpskog napadača očekuje u narednim danima.
Džejson Tejtum održao je govor mladim košarkašima na kampu svoje fondacije u Sent Luisu, ali je jedna njegova poruka odmah pokrenula spekulacije da je bila upućena Džejlenu Braunu.
Luka Vildosa nalazi se na korak od prelaska u Partizan, što bi predstavljalo jedan od zvučnijih transfera ovog leta, ali i potpuni zaokret u odnosu na izjavu koju je Argentinac dao pre samo godinu dana.
Nekadašnja četvrta teniserka sveta Dominika Cibulkova smatra da Iga Švjontek može da se vrati na vrh WTA liste, uprkos slabijem periodu u poslednjih godinu i po dana.
Kuća selektora Argentine Lionela Skalonija nalazi se pod pojačanim policijskim obezbeđenjem zbog sve većeg broja navijača koji žele da ga vide i pruže mu podršku posle poraza u finalu Svetskog prvenstva.
Španija je novi prvak sveta! Gol Ferana Toresa u 106. minutu doneo je pobedu nad Argentinom (1:0) posle produžetaka, dok je Lionel Mesi u, po svemu sudeći, poslednjem nastupu za reprezentaciju ostao bez odbrane svetske titule
Crvena zvezda opravdala je ulogu velikog favorita i deklasirala Larn sa 4:0 u prvom meču drugog kola kvalifikacija za Ligu šampiona. Dvostruki strelac bio je Bruno Duarte, a mrežu domaćina pogađali su još Kostov i Čam.
Utakmicama 14. kola se nastavlja takmičenje u Superligi Srbije, branilac titule Crvena zvezda dočekaće Radnik iz Surdulice, dok će Partizan gostovati Čukaričkom.
Vladan Milojević izjavio je pred duel sa Vojvodinom da u potpunosti uživa podršku čelnika kluba i da ekipa, uprkos povredama, ima jasan cilj da ostvari dobar rezultat u Novom Sadu.
Džejson Tejtum održao je govor mladim košarkašima na kampu svoje fondacije u Sent Luisu, ali je jedna njegova poruka odmah pokrenula spekulacije da je bila upućena Džejlenu Braunu.
Luka Vildosa nalazi se na korak od prelaska u Partizan, što bi predstavljalo jedan od zvučnijih transfera ovog leta, ali i potpuni zaokret u odnosu na izjavu koju je Argentinac dao pre samo godinu dana.
Vojvodina je sastavila prilično jak tim za narednu sezonu, ali se protiv Ferencvaroša nije proslavila. Uoči dolaska još jednog velikana, Ajaksa, "lale" su deklasirale OFK Beograd.
Fudbaleri Crvene zvezde potvrdili su status favorita i pregazili Larn u gostima (4:0). Najbolji na terenu je bio Abu Fani, Bukari je upisao prve minute po povratku i zadovoljio, dok su strelci opet bili Duarte i Kostov.
Britanski automehaničar sa dugogodišnjim iskustvom tvrdi da jedna japanska marka godinama prednjači po pouzdanosti. Kaže da bi, kada bi svi vozili te automobile, imao znatno manje posla.
Velika Britanija postaje prva evropska država koja će uvesti porez po pređenoj kilometraži za električna vozila. Novi sistem trebalo bi da nadoknadi sve manje prihode od akciza na gorivo, kako raste broj strujaša na putevima.
Carine Evropske unije na električne automobile iz Kine nisu zaustavile kineske proizvođače. Umesto toga, fokus su prebacili na plug-in hibride, koji danas čine više od trećine prodaje ovog segmenta u Evropi.
Savremeni LED i Matrix farovi doneli su veću bezbednost, ali i drastično više troškove popravki. Osiguravači upozoravaju da se zbog sitnih oštećenja menjaju kompletni sklopovi, iako bi bilo dovoljno zameniti samo neke delove.
Iako provode najviše vremena na telefonima i osećaju se sigurno na mreži, više od 50% pripadnika generacije Z već je bilo žrtva hakera – pokazalo je najnovije istraživanje.
Google proširuje pristup svom agenskom AI asistentu Gemini Spark za plaćene AI Pro i Ultra korisnike. Nova opcija donosi naprednu automatizaciju radnih zadataka direktno unutar Google Workspace aplikacija.
Komentari 34
Pogledaj komentare Pošalji komentar