Nova vest
Srpski fudbal 0

21.5.2025.

20:30

Kapiten Zvezde: "Nije lako, ali najbolji smo kad je najpotrebnije"

Fudbaler i kapiten Crvene zvezde Mirko Ivanić bio je presrećan nakon osvajanja nove duple krune.

Autor:B92.sport

B92.sport
Kapiten Zvezde: "Nije lako, ali najbolji smo kad je najpotrebnije"
Starsport

"Ovo je peta dupla kruna za redom. Postavljamo ciljeve iz godine u godinu, nije lako, ali mi pokazujemo da smo najbolji kad je najpotrebniji. Čestitam svima", poručio je Ivanić posle meča.

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su Vojvodinu u finalu Kupa Srbije (3:0) i na taj način kompletirali "duplu krunu" – njihovu petu u nizu.

Crveno-beli su u finalu u Zaječaru savladali Vojvodini, u reprizi prošlogodišnjeg finala, rezultatom 3:0.

Mreže je načeo Bruno Duarte u 22. minutu meča, tako napravivši prvi korak za Zvezdu na putu ka petoj uzastopnoj "duploj kruni".

Podeli:

Učitavanje..

Komentari 0

Podeli:

U fokusu

Vidi sve
Partizan

Meč istine u Beogradskoj areni VIDEO

Partizan dočekuje Dubai u trećoj utakmici finala ABA lige sa imperativom pobede nakon zaostatka od 0:2 u seriji. Analiziramo ključne statistike, formu ekipa, najvažnije igrače i šanse crno-belih da produže borbu za titulu.

Iva Jevtić

9:26

14 h

Najnovije Novo Sport Sport B92 Video Video Meni Menu