Ekipni sportovi

Petak, 29.10.2021.

09:30

Kardinalsi konačno pali – Pekersi bez pola tima posle drame do pobede VIDEO

Grin Bej Pekersi savladali su Arizona Kardinalse 24:21 na startu osme nedelje regularne NFL sezone.

Posle sedam vezanih pobeda, Kardinalsi su konačno poraženi i to u velikoj drami. Sada su Pekersi vezali sedam pobeda i oba tima su na skoru 7-1.

Pekersi su, iako bez pola tima, bili bolji tokom čitavog meča, ali su umalo ispustili 10 poena prednosti u četvrtoj četvrtini.

U poslednju deonicu ušli su sa 24:14, ali je Džejms Koner smanjio zaostatak na četiri poena posle drugog uzastopnog tačdauna i fild golom Kardinalsi dolaze na 24:21.

Ostalo je četiri minuta do kraja i domaćin je pokušao da preokrene meč ili izbori produžetak.

Za samo minut su vratili posed i imali su šansu.

Arizona je na 15 sekundi do kraja imala napad za pobedu i to su bili na sedam jardi od end zone.

Kajler Mari je bacio pas, ali ga je isekao Daglas i rešio meč.