U emisiji Utisak nedelje kod Olje Bećković Stankovć je istakao da oni hoće da uvedu jednoumlje. O zahtevu studenata blokadera da odustanu od izbora i podrže njih Stanković je rekao:"Mi sada vidimo da se ovde uporno radi na stvaranju jednoumlja! Znate, Mobutu Sese Seko je prinudio sve u svojoj državi da se priključe njegovoj političkoj stranci. Ja zato kažem, nama nije potrebna promena koja neće biti promena. Nama je potrebna promena politike i promena sistema vrednosti". OPOZICIONAR UPOREDIO STUDENTE BLOKADERE SA NAJCRNJIM DIKTATORIMA: "Hoćete da nam uvedete jednoumlje!"Miloš Stanković iz DSS-a o zahtevu studenata blokadera da odustanu od izbora i podrže njih:"Mi sada vidimo da se ovde uporno radi na stvaranju jednoumlja! Znate, Mobutu Sese… pic.twitter.com/Z5i6EcIR89— DETEKTOR LAŽI (@LaziDetektor) June 22, 2026
22.6.2026.
7:41
Opozicionar uporedio blokadere sa diktatorima: "Hoćete da nam uvedete jednoumlje" VIDEO
Miloš Stanković iz DSS-a uporedio je studente blokadere sa diktatorima, prenose mediji.
Izvor: Mediji
Podeli:
Vrati se na vest
0 Ostavite komentar