Ronaldo za pet minuta srušio Kaljari VIDEO

Fudbaleri Juventusa savladali su Kaljari u meču 8. kola italijanske Serije A – 2:0 (2:0).

Subota, 21.11.2020.

22:38

Photo by Valerio Pennicino/Getty Images

Ponovo je blistao Kristijano Ronaldo.

Portugalac je bio dvostruki strelac i opet je doneo pobedu crno-belima.

Prvo je poništen gol Bernandeskiju u 13. minutu, a onda je Kuluševski propustio dve velike šanse.

Na scenu u 38. minutu stupio je Ronaldo.

Posle dodavanja Morate i nekoliko driblinga, Ronaldo sa ivice šesnaesterca preciznim udarcem pogađa donji desni ugao za 1:0.

Taj gol pogledajte OVDE.

Drugi gol postiže pet minuta kasnije.

Posle kornera je ostao usamljen na drugoj stativi i rutinski smestio loptu u mrežu.
Demiral je u nastavku pogodio prečku i Morata je gađao pored gola iz izgledne pozicije.