Čukarički izvukao remi u Nišu u 91. minutu – Lalatović opet nije bio na klupi Radničkog

Fudbaleri Radničkog iz Niša i Čukaričkog su remizirali (2:2) u meču plej-ofa Superlige Srbije.

Izvor: SV

Četvrtak, 25.04.2019.

17:47

Meč je odigran na stadionu “Čair“, a oba tima su po jednom bila u vođstvu.

Gosti su poveli u 11. minutu preko Luke Stojanovića, a Lazar Ranđelović je izjednačio 13 minuta kasnije.

U nastavku se na gol čekalo do 62. minuta, kada je Radnički do prednosti doveo Nermin Haskić.

Konačan rezultat je postavio Stojanović, svojim drugim golom, u 91. minutu.

Radnički nije predvodio trener Nenad Lalatović, kako je navedeno, zbog bolesti, što nije bio redak slučaj u ovoj sezoni.

Vredi napomenuti da su pojedine kladionice, u 82. minutu, pri vođstvu Radničkog, najveće šanse davale nerešenom ishodu.