Nova vest
Fudbal

Subota, 01.11.2003.

20:14

CSKA prvak Rusije, Rubin Kazanj u Kupu UEFA

Izvor: B92, Beta

Podrazumevana plava slika

Fudbaleri CSKA iz Moskve u subotu su i zvanično postali šampioni Rusije, a osim njih veliku radost svojim navijačima priredili su i igrači Rubina iz Kazanja, koji su u prvoj sezoni u društvu najboljih ruskih timova osvojili treće mesto i obezbedili plasman u Kup UEFA.

Ekipa Rubina pobedila je u subotu na svom terenu novog šampiona CSKA sa 3:2, u poslednjem kolu ruskog šampionata. CSKA, koji je još ranije obezbedio titulu prvaka Rusije, vodio je 2:1 do 88. minuta, a onda je ekipa Rubina postigla dva gola i došla do pobede koju je proslavila na svom prepunom stadionu.

CSKA iz Moskve, klub osnovan 1928. godine, osvojio je prvu titulu prvaka Rusije u svojoj istoriji. CSKA je sedam puta bio šampion u vreme bivšeg Sovjetskog saveza.

Drugo mesto u prvenstvu Rusije osvojila je ekipa Zenita iz Sankt Petersburga sa tri boda zaostatka za CSKA, a prošlogodišnji prvak Lokomotiva iz Moskve završio je na četvrtom mestu.

Ovo je arhivirana verzija originalne stranice. Izvinjavamo se ukoliko, usled tehničkih ograničenja, stranica i njen sadržaj ne odgovaraju originalnoj verziji.

0 Komentari

Podeli:

Partizan

Falilo je samo jedno

Malo upućeniji u fudbal su tada znali o kakvom se igraču radi, a ubrzo su to saznali i "grobari" koje je Natho momentalno kupio lakoćom pokreta i dodavanja već na debiju.

Stefan Smuđa

8:25

1 d

Euroleague

Neka bude za Duleta

Partizan dočekuje Žalgiris u 37. kolu Evrolige nakon što je preminuo legendarni Duško Vujošević – kompletna analiza meča, statistika, kvote, izjave aktera i informacije gde gledati prenos uživo.

Iva Jevtić

10:30

8 d

Najnovije Novo Sport Sport B92 Video Video Meni Menu