Nedelja, 17.09.2023.

08:13

Dete se zaglavilo na visini od četiri metra u Zemunu: Reagovali vatrogasci

Prava drama odigrala se oko ponoći u Zemunu, kada je dete ostalo zaglavljeno na drvetu na visini od četiri metra.

Izvor: Blic

Dete se zaglavilo na visini od četiri metra u Zemunu: Reagovali vatrogasci
Ilustracija/Foto: hxdbzxy/Shutterstock

U 23.50 časova prijavljeno je da se dete nalazi na drvetu u Zemunu i da nije u mogućnosti da samostalno siđe na sigurno.

Kako prenose mediji, on se popeo na drvo u dvorištu Osnovne škole "Sonja Marinković", i bio je na visini od četiri metra. Oko ponoći pristigli su vatrogasci, a intervencija je trajala čitavih pola sata.

Dete je spušteno na sigurno, a reakcijom vatrogasca sprečena je tragedija.

Ovo je arhivirana verzija originalne stranice. Izvinjavamo se ukoliko, usled tehničkih ograničenja, stranica i njen sadržaj ne odgovaraju originalnoj verziji.

Komentari 4

Pogledaj komentare

4 Komentari

Možda vas zanima

Društvo

Potpisano prvih 120 ugovora za "Čukaričku karticu"

Opština Čukarica potpisala je prvih 120 ugovora sa privrednicima koji će učestvovati u projektu "Čukarička kartica", čiji je cilj unapređenje kvaliteta života građana kroz niže cene proizvoda i usluga, kao i brojne dodatne pogodnosti.

8:48

17.12.2025.

1 d

Podeli: