ČEDOMIR MARIČIĆ
pre 11 godina
Evo libka za kupovinu
https://www.kupindo.com/Modle-i-kalupi/15116409_Aparat-za-savijanje-sarme
Utorak, 17.03.2015.
13:08
IMAGE SOURCE
pre 11 godina
Evo libka za kupovinu
https://www.kupindo.com/Modle-i-kalupi/15116409_Aparat-za-savijanje-sarme
pre 11 godina
Koliko kritika? To je za turske sarmice. A verovatno svi ovi kriticari nemaju vremena da se bakcu s tim zato sto ne mogu da stignu od turskih serija
pre 11 godina
Ovo izgleda kao anoreksicna sarma ili umotani cevap.
Nema prave sarme dok je zenska ruka ne napravi i to velicine ragbi lopte.
pre 11 godina
Imam kod kuce masinu za motanje sarmi. Zove se zena
pre 11 godina
U Bingu (Bosna) sam ja ovo videla, 6KM je bilo. Al to bas male sarmice pravi, super kada se slavi slava pa sve sarmice male ii iste da budu.
pre 11 godina
Ja za rucak sam `smotam` desetak osrednjih,a ovih bih mog`o....
pre 11 godina
Jednom prilikom, mi motamo sarme, kada eto kuma. Posluzimo ga lepo, ali posto je pos'o u toku privremeno smo svi u kuhinji. Kako napreduje motanje, listovi su sve manji, pa i sarme postaju sarmice, a kum rece:"Ove najmanje su za kuma?"
pre 11 godina
Ne valja. Tanko ko prolecna rolnica. Sarma mora da bude ko pesnica u derana od 20 godina
pre 11 godina
Pa necu da jedem stapice od sarme. Ocu pravu sarmetinu.
pre 11 godina
Oooo ljudi ovo je za sarmice (u deminutivu) od zelja ili loze. Ovo nije za nase sarme. Al sad kad smo kod toga, ko napra i tu masinu imapare da zaradi.
pre 11 godina
Vidi sam ovo u Istanbulu u Septembru. Lik je demonstrirao na ulici ovu spravu. Okupilo se 20tak ljudi da se divi jednostavnosti i brzini. Nakon 5 sarme sprava se raspala a publika razocarala i otisla. Moraju je malo usavrsiti, za srpske sarme mora biti veca i kvalitetnija sprava.
pre 11 godina
Ja imam masinu za punjenje paprika!
pre 11 godina
Cdje moze dase kupi masina za motanje sarme
pre 11 godina
Jel ste vi probali ovo? Ja ga kući imam i ako uspete sa njim da napravite bilo kakvu sarmicu ja vam poklanjam šerpu sarme uvijene na tradicionalan način, rukom!
pre 11 godina
Nije to isto kao sto moja baka ume da napravi rukama :)
pre 11 godina
bash sam se pitao kako da napravm sarmu od pola cevapa
pre 11 godina
Ne valja to, predebeli listovi, tanak "fil" :D
pre 11 godina
gde
kupiti ovu spravu?
pre 11 godina
Mala je ta mašina. Sarma treba da bude ko pesnica, tako tolika.
pre 11 godina
Mmmmmm.... Sarmaaaa....
pre 11 godina
Mala je ta mašina. Sarma treba da bude ko pesnica, tako tolika.
pre 11 godina
Jel ste vi probali ovo? Ja ga kući imam i ako uspete sa njim da napravite bilo kakvu sarmicu ja vam poklanjam šerpu sarme uvijene na tradicionalan način, rukom!
pre 11 godina
bash sam se pitao kako da napravm sarmu od pola cevapa
pre 11 godina
Pa necu da jedem stapice od sarme. Ocu pravu sarmetinu.
pre 11 godina
Ne valja. Tanko ko prolecna rolnica. Sarma mora da bude ko pesnica u derana od 20 godina
pre 11 godina
Nije to isto kao sto moja baka ume da napravi rukama :)
pre 11 godina
Ne valja to, predebeli listovi, tanak "fil" :D
pre 11 godina
Ja imam masinu za punjenje paprika!
pre 11 godina
Mmmmmm.... Sarmaaaa....
pre 11 godina
Oooo ljudi ovo je za sarmice (u deminutivu) od zelja ili loze. Ovo nije za nase sarme. Al sad kad smo kod toga, ko napra i tu masinu imapare da zaradi.
pre 11 godina
Cdje moze dase kupi masina za motanje sarme
pre 11 godina
gde
kupiti ovu spravu?
pre 11 godina
Vidi sam ovo u Istanbulu u Septembru. Lik je demonstrirao na ulici ovu spravu. Okupilo se 20tak ljudi da se divi jednostavnosti i brzini. Nakon 5 sarme sprava se raspala a publika razocarala i otisla. Moraju je malo usavrsiti, za srpske sarme mora biti veca i kvalitetnija sprava.
pre 11 godina
Jednom prilikom, mi motamo sarme, kada eto kuma. Posluzimo ga lepo, ali posto je pos'o u toku privremeno smo svi u kuhinji. Kako napreduje motanje, listovi su sve manji, pa i sarme postaju sarmice, a kum rece:"Ove najmanje su za kuma?"
pre 11 godina
Ja za rucak sam `smotam` desetak osrednjih,a ovih bih mog`o....
pre 11 godina
U Bingu (Bosna) sam ja ovo videla, 6KM je bilo. Al to bas male sarmice pravi, super kada se slavi slava pa sve sarmice male ii iste da budu.
pre 11 godina
Ovo izgleda kao anoreksicna sarma ili umotani cevap.
Nema prave sarme dok je zenska ruka ne napravi i to velicine ragbi lopte.
pre 11 godina
Imam kod kuce masinu za motanje sarmi. Zove se zena
pre 11 godina
Evo libka za kupovinu
https://www.kupindo.com/Modle-i-kalupi/15116409_Aparat-za-savijanje-sarme
pre 11 godina
Koliko kritika? To je za turske sarmice. A verovatno svi ovi kriticari nemaju vremena da se bakcu s tim zato sto ne mogu da stignu od turskih serija
pre 11 godina
Imam kod kuce masinu za motanje sarmi. Zove se zena
pre 11 godina
Jednom prilikom, mi motamo sarme, kada eto kuma. Posluzimo ga lepo, ali posto je pos'o u toku privremeno smo svi u kuhinji. Kako napreduje motanje, listovi su sve manji, pa i sarme postaju sarmice, a kum rece:"Ove najmanje su za kuma?"
pre 11 godina
Mala je ta mašina. Sarma treba da bude ko pesnica, tako tolika.
pre 11 godina
Nije to isto kao sto moja baka ume da napravi rukama :)
pre 11 godina
Ne valja. Tanko ko prolecna rolnica. Sarma mora da bude ko pesnica u derana od 20 godina
pre 11 godina
gde
kupiti ovu spravu?
pre 11 godina
Pa necu da jedem stapice od sarme. Ocu pravu sarmetinu.
pre 11 godina
Cdje moze dase kupi masina za motanje sarme
pre 11 godina
Ne valja to, predebeli listovi, tanak "fil" :D
pre 11 godina
Jel ste vi probali ovo? Ja ga kući imam i ako uspete sa njim da napravite bilo kakvu sarmicu ja vam poklanjam šerpu sarme uvijene na tradicionalan način, rukom!
pre 11 godina
bash sam se pitao kako da napravm sarmu od pola cevapa
pre 11 godina
Ovo izgleda kao anoreksicna sarma ili umotani cevap.
Nema prave sarme dok je zenska ruka ne napravi i to velicine ragbi lopte.
pre 11 godina
Oooo ljudi ovo je za sarmice (u deminutivu) od zelja ili loze. Ovo nije za nase sarme. Al sad kad smo kod toga, ko napra i tu masinu imapare da zaradi.
pre 11 godina
Vidi sam ovo u Istanbulu u Septembru. Lik je demonstrirao na ulici ovu spravu. Okupilo se 20tak ljudi da se divi jednostavnosti i brzini. Nakon 5 sarme sprava se raspala a publika razocarala i otisla. Moraju je malo usavrsiti, za srpske sarme mora biti veca i kvalitetnija sprava.
pre 11 godina
Ja za rucak sam `smotam` desetak osrednjih,a ovih bih mog`o....
pre 11 godina
U Bingu (Bosna) sam ja ovo videla, 6KM je bilo. Al to bas male sarmice pravi, super kada se slavi slava pa sve sarmice male ii iste da budu.
pre 11 godina
Mmmmmm.... Sarmaaaa....
pre 11 godina
Ja imam masinu za punjenje paprika!
pre 11 godina
Evo libka za kupovinu
https://www.kupindo.com/Modle-i-kalupi/15116409_Aparat-za-savijanje-sarme
pre 11 godina
Koliko kritika? To je za turske sarmice. A verovatno svi ovi kriticari nemaju vremena da se bakcu s tim zato sto ne mogu da stignu od turskih serija
20 Komentari
Sortiraj po: