da da
pre 11 godina
Sve uticajne ličnosti ! Mogli su i u nekoj kafani da se sretnu !
Nedelja, 14.12.2014.
18:45
Dobitnici Nobelove nagrade za mir zabrinuti su zbog pretnji pojedinih velikih sila, koje rizikuju da pokrenu novi, još opasniji Hladni rat.
IMAGE SOURCE
pre 11 godina
Sve uticajne ličnosti ! Mogli su i u nekoj kafani da se sretnu !
pre 11 godina
a ko ga zakuvava? zemlja čiji je predsednik nobelovac, zemlja koja samo traži ratove i frku jer u miru bi im privreda potpuno kolabirala. naravno da ni rusi nisu sveci, ali nisu u svakoj čorbi mirodjija.
pre 11 godina
Sta Ukrajna, Sirija, Avganistan, Irak, Libija, Egipat, Izrael, Jugoslavija, Koreja, Venecuela, Vijetnam, sankcije i previranja u Evropi imaju zajednicko? Ameriku! A Obama sa svojim 600 milijardi za vojsku i Nobelovu nagradu za mir mora plasira dolare negde.
pre 11 godina
Hladni rat nije ni prestao
pre 11 godina
Kada posrne ekonomija eto opet vekovima oprobanog recepta.
Probudiš zle duhove, vojnu industriju pustiš na "turbo", prebereš gologuziju i idemo iz početka.
Žalosno ali nema drugog a bržeg izlaska za velike - naravno.
Ostali, kako se ko snađe.
pre 11 godina
Obama, ti li si?
pre 11 godina
Odavno je Nobelova nagrada za mir izgubila na značaju, i postala politička igrarija. U tom kontekstu, baš me briga, kakve je zaključke donela "družina" na čelu sa "herojima" Valensom i Gorbačovom. Pored toga, nije bio ni Obama, da svojim prisustvom uveliča farsu.
pre 11 godina
Koje to "velike sile" spominju...ja vidim samo USA kako se kurcopevaju na Rusiju...huskajuci EU...ko to ne vidi neka ide kod oftamologa, bar...
pre 11 godina
"Ova pretnja proizilazi iz činjenice da pojedine velike sile smatraju da mogu da ostvare svoje ciljeve upotrebom sile" - Velike sile mogu i ostvaruju svoje ciljeve upotrebom sile. Isto kao kad vuk pojede magarca upotrebom sile.
pre 11 godina
da li je bio mozda Bono?
pre 11 godina
Mislite doce do vrelog hladnog rata?
pre 11 godina
Da l' je bio Obama?
pre 11 godina
Plasi me sto ima sve vise i vise indikatora da ce doci do sledeceg velikog rata..
pre 11 godina
Kakvi jadnici. Pa kažite koje velike sile poimenice i prestanite da se uvlačite u zadnjicu posebno Amerima i Rusima. I ko uopšte baca pare na takve bedne skupove.
pre 11 godina
nisu svi dobitnici Nobela za mir zabrinuti...
pre 11 godina
za neke nobelovce se Nobel okrece u grobu
pre 11 godina
Prvo neka se ograde od ratnohuskackih izjava i de fakto provodjenja sile i ubijanja svog kolege Baraka Obame i oduzmu mu tu nagradu pa onda neka nesto kazu.
pre 11 godina
Da l' je bio Obama?
pre 11 godina
Prvo neka se ograde od ratnohuskackih izjava i de fakto provodjenja sile i ubijanja svog kolege Baraka Obame i oduzmu mu tu nagradu pa onda neka nesto kazu.
pre 11 godina
za neke nobelovce se Nobel okrece u grobu
pre 11 godina
nisu svi dobitnici Nobela za mir zabrinuti...
pre 11 godina
Kakvi jadnici. Pa kažite koje velike sile poimenice i prestanite da se uvlačite u zadnjicu posebno Amerima i Rusima. I ko uopšte baca pare na takve bedne skupove.
pre 11 godina
Plasi me sto ima sve vise i vise indikatora da ce doci do sledeceg velikog rata..
pre 11 godina
Mislite doce do vrelog hladnog rata?
pre 11 godina
Koje to "velike sile" spominju...ja vidim samo USA kako se kurcopevaju na Rusiju...huskajuci EU...ko to ne vidi neka ide kod oftamologa, bar...
pre 11 godina
"Ova pretnja proizilazi iz činjenice da pojedine velike sile smatraju da mogu da ostvare svoje ciljeve upotrebom sile" - Velike sile mogu i ostvaruju svoje ciljeve upotrebom sile. Isto kao kad vuk pojede magarca upotrebom sile.
pre 11 godina
Obama, ti li si?
pre 11 godina
da li je bio mozda Bono?
pre 11 godina
Odavno je Nobelova nagrada za mir izgubila na značaju, i postala politička igrarija. U tom kontekstu, baš me briga, kakve je zaključke donela "družina" na čelu sa "herojima" Valensom i Gorbačovom. Pored toga, nije bio ni Obama, da svojim prisustvom uveliča farsu.
pre 11 godina
a ko ga zakuvava? zemlja čiji je predsednik nobelovac, zemlja koja samo traži ratove i frku jer u miru bi im privreda potpuno kolabirala. naravno da ni rusi nisu sveci, ali nisu u svakoj čorbi mirodjija.
pre 11 godina
Kada posrne ekonomija eto opet vekovima oprobanog recepta.
Probudiš zle duhove, vojnu industriju pustiš na "turbo", prebereš gologuziju i idemo iz početka.
Žalosno ali nema drugog a bržeg izlaska za velike - naravno.
Ostali, kako se ko snađe.
pre 11 godina
Sta Ukrajna, Sirija, Avganistan, Irak, Libija, Egipat, Izrael, Jugoslavija, Koreja, Venecuela, Vijetnam, sankcije i previranja u Evropi imaju zajednicko? Ameriku! A Obama sa svojim 600 milijardi za vojsku i Nobelovu nagradu za mir mora plasira dolare negde.
pre 11 godina
Hladni rat nije ni prestao
pre 11 godina
Sve uticajne ličnosti ! Mogli su i u nekoj kafani da se sretnu !
pre 11 godina
Prvo neka se ograde od ratnohuskackih izjava i de fakto provodjenja sile i ubijanja svog kolege Baraka Obame i oduzmu mu tu nagradu pa onda neka nesto kazu.
pre 11 godina
Da l' je bio Obama?
pre 11 godina
Plasi me sto ima sve vise i vise indikatora da ce doci do sledeceg velikog rata..
pre 11 godina
Kakvi jadnici. Pa kažite koje velike sile poimenice i prestanite da se uvlačite u zadnjicu posebno Amerima i Rusima. I ko uopšte baca pare na takve bedne skupove.
pre 11 godina
nisu svi dobitnici Nobela za mir zabrinuti...
pre 11 godina
za neke nobelovce se Nobel okrece u grobu
pre 11 godina
Mislite doce do vrelog hladnog rata?
pre 11 godina
Koje to "velike sile" spominju...ja vidim samo USA kako se kurcopevaju na Rusiju...huskajuci EU...ko to ne vidi neka ide kod oftamologa, bar...
pre 11 godina
Obama, ti li si?
pre 11 godina
Sta Ukrajna, Sirija, Avganistan, Irak, Libija, Egipat, Izrael, Jugoslavija, Koreja, Venecuela, Vijetnam, sankcije i previranja u Evropi imaju zajednicko? Ameriku! A Obama sa svojim 600 milijardi za vojsku i Nobelovu nagradu za mir mora plasira dolare negde.
pre 11 godina
da li je bio mozda Bono?
pre 11 godina
a ko ga zakuvava? zemlja čiji je predsednik nobelovac, zemlja koja samo traži ratove i frku jer u miru bi im privreda potpuno kolabirala. naravno da ni rusi nisu sveci, ali nisu u svakoj čorbi mirodjija.
pre 11 godina
Kada posrne ekonomija eto opet vekovima oprobanog recepta.
Probudiš zle duhove, vojnu industriju pustiš na "turbo", prebereš gologuziju i idemo iz početka.
Žalosno ali nema drugog a bržeg izlaska za velike - naravno.
Ostali, kako se ko snađe.
pre 11 godina
Hladni rat nije ni prestao
pre 11 godina
"Ova pretnja proizilazi iz činjenice da pojedine velike sile smatraju da mogu da ostvare svoje ciljeve upotrebom sile" - Velike sile mogu i ostvaruju svoje ciljeve upotrebom sile. Isto kao kad vuk pojede magarca upotrebom sile.
pre 11 godina
Odavno je Nobelova nagrada za mir izgubila na značaju, i postala politička igrarija. U tom kontekstu, baš me briga, kakve je zaključke donela "družina" na čelu sa "herojima" Valensom i Gorbačovom. Pored toga, nije bio ni Obama, da svojim prisustvom uveliča farsu.
pre 11 godina
Sve uticajne ličnosti ! Mogli su i u nekoj kafani da se sretnu !
17 Komentari
Sortiraj po: