Nedelja, 14.12.2014.

18:45

Nobelovci:Preti opasniji Hladni rat

Dobitnici Nobelove nagrade za mir zabrinuti su zbog pretnji pojedinih velikih sila, koje rizikuju da pokrenu novi, još opasniji Hladni rat.

Izvor: Tanjug

Nobelovci:Preti opasniji Hladni rat IMAGE SOURCE
IMAGE DESCRIPTION

17 Komentari

Sortiraj po:

ja sam

pre 11 godina

a ko ga zakuvava? zemlja čiji je predsednik nobelovac, zemlja koja samo traži ratove i frku jer u miru bi im privreda potpuno kolabirala. naravno da ni rusi nisu sveci, ali nisu u svakoj čorbi mirodjija.

Miki

pre 11 godina

Sta Ukrajna, Sirija, Avganistan, Irak, Libija, Egipat, Izrael, Jugoslavija, Koreja, Venecuela, Vijetnam, sankcije i previranja u Evropi imaju zajednicko? Ameriku! A Obama sa svojim 600 milijardi za vojsku i Nobelovu nagradu za mir mora plasira dolare negde.

deda pero

pre 11 godina

Kada posrne ekonomija eto opet vekovima oprobanog recepta.
Probudiš zle duhove, vojnu industriju pustiš na "turbo", prebereš gologuziju i idemo iz početka.
Žalosno ali nema drugog a bržeg izlaska za velike - naravno.
Ostali, kako se ko snađe.

Smuleco

pre 11 godina

Odavno je Nobelova nagrada za mir izgubila na značaju, i postala politička igrarija. U tom kontekstu, baš me briga, kakve je zaključke donela "družina" na čelu sa "herojima" Valensom i Gorbačovom. Pored toga, nije bio ni Obama, da svojim prisustvom uveliča farsu.

yappy. ns

pre 11 godina

Koje to "velike sile" spominju...ja vidim samo USA kako se kurcopevaju na Rusiju...huskajuci EU...ko to ne vidi neka ide kod oftamologa, bar...

Bee-Zon

pre 11 godina

"Ova pretnja proizilazi iz činjenice da pojedine velike sile smatraju da mogu da ostvare svoje ciljeve upotrebom sile" - Velike sile mogu i ostvaruju svoje ciljeve upotrebom sile. Isto kao kad vuk pojede magarca upotrebom sile.

arnold

pre 11 godina

Kakvi jadnici. Pa kažite koje velike sile poimenice i prestanite da se uvlačite u zadnjicu posebno Amerima i Rusima. I ko uopšte baca pare na takve bedne skupove.

tomy

pre 11 godina

Prvo neka se ograde od ratnohuskackih izjava i de fakto provodjenja sile i ubijanja svog kolege Baraka Obame i oduzmu mu tu nagradu pa onda neka nesto kazu.

tomy

pre 11 godina

Prvo neka se ograde od ratnohuskackih izjava i de fakto provodjenja sile i ubijanja svog kolege Baraka Obame i oduzmu mu tu nagradu pa onda neka nesto kazu.

arnold

pre 11 godina

Kakvi jadnici. Pa kažite koje velike sile poimenice i prestanite da se uvlačite u zadnjicu posebno Amerima i Rusima. I ko uopšte baca pare na takve bedne skupove.

yappy. ns

pre 11 godina

Koje to "velike sile" spominju...ja vidim samo USA kako se kurcopevaju na Rusiju...huskajuci EU...ko to ne vidi neka ide kod oftamologa, bar...

Bee-Zon

pre 11 godina

"Ova pretnja proizilazi iz činjenice da pojedine velike sile smatraju da mogu da ostvare svoje ciljeve upotrebom sile" - Velike sile mogu i ostvaruju svoje ciljeve upotrebom sile. Isto kao kad vuk pojede magarca upotrebom sile.

Smuleco

pre 11 godina

Odavno je Nobelova nagrada za mir izgubila na značaju, i postala politička igrarija. U tom kontekstu, baš me briga, kakve je zaključke donela "družina" na čelu sa "herojima" Valensom i Gorbačovom. Pored toga, nije bio ni Obama, da svojim prisustvom uveliča farsu.

ja sam

pre 11 godina

a ko ga zakuvava? zemlja čiji je predsednik nobelovac, zemlja koja samo traži ratove i frku jer u miru bi im privreda potpuno kolabirala. naravno da ni rusi nisu sveci, ali nisu u svakoj čorbi mirodjija.

deda pero

pre 11 godina

Kada posrne ekonomija eto opet vekovima oprobanog recepta.
Probudiš zle duhove, vojnu industriju pustiš na "turbo", prebereš gologuziju i idemo iz početka.
Žalosno ali nema drugog a bržeg izlaska za velike - naravno.
Ostali, kako se ko snađe.

Miki

pre 11 godina

Sta Ukrajna, Sirija, Avganistan, Irak, Libija, Egipat, Izrael, Jugoslavija, Koreja, Venecuela, Vijetnam, sankcije i previranja u Evropi imaju zajednicko? Ameriku! A Obama sa svojim 600 milijardi za vojsku i Nobelovu nagradu za mir mora plasira dolare negde.

tomy

pre 11 godina

Prvo neka se ograde od ratnohuskackih izjava i de fakto provodjenja sile i ubijanja svog kolege Baraka Obame i oduzmu mu tu nagradu pa onda neka nesto kazu.

arnold

pre 11 godina

Kakvi jadnici. Pa kažite koje velike sile poimenice i prestanite da se uvlačite u zadnjicu posebno Amerima i Rusima. I ko uopšte baca pare na takve bedne skupove.

yappy. ns

pre 11 godina

Koje to "velike sile" spominju...ja vidim samo USA kako se kurcopevaju na Rusiju...huskajuci EU...ko to ne vidi neka ide kod oftamologa, bar...

Miki

pre 11 godina

Sta Ukrajna, Sirija, Avganistan, Irak, Libija, Egipat, Izrael, Jugoslavija, Koreja, Venecuela, Vijetnam, sankcije i previranja u Evropi imaju zajednicko? Ameriku! A Obama sa svojim 600 milijardi za vojsku i Nobelovu nagradu za mir mora plasira dolare negde.

ja sam

pre 11 godina

a ko ga zakuvava? zemlja čiji je predsednik nobelovac, zemlja koja samo traži ratove i frku jer u miru bi im privreda potpuno kolabirala. naravno da ni rusi nisu sveci, ali nisu u svakoj čorbi mirodjija.

deda pero

pre 11 godina

Kada posrne ekonomija eto opet vekovima oprobanog recepta.
Probudiš zle duhove, vojnu industriju pustiš na "turbo", prebereš gologuziju i idemo iz početka.
Žalosno ali nema drugog a bržeg izlaska za velike - naravno.
Ostali, kako se ko snađe.

Bee-Zon

pre 11 godina

"Ova pretnja proizilazi iz činjenice da pojedine velike sile smatraju da mogu da ostvare svoje ciljeve upotrebom sile" - Velike sile mogu i ostvaruju svoje ciljeve upotrebom sile. Isto kao kad vuk pojede magarca upotrebom sile.

Smuleco

pre 11 godina

Odavno je Nobelova nagrada za mir izgubila na značaju, i postala politička igrarija. U tom kontekstu, baš me briga, kakve je zaključke donela "družina" na čelu sa "herojima" Valensom i Gorbačovom. Pored toga, nije bio ni Obama, da svojim prisustvom uveliča farsu.