bs
pre 11 godina
@Miki Banana
Nije to Brozova fora, izmisljeno je to dosta pre nego sto je on poceo da je koristi.
pre 11 godina
@Miki Banana
Nije to Brozova fora, izmisljeno je to dosta pre nego sto je on poceo da je koristi.
pre 11 godina
@ujka vanja
Mislis kao sto Rusi vode Amere u svemir, jer Ameri sami ne mogu?
pre 11 godina
Hahahaha...nije nego.
Na američkoj TV puštaju snimke pravih ubistava ljudi na ulicama od strane policije, horor filmove gde lete odsečene ruke, noge, glave, krv na sve strane, bombardovanje čitavih naselja, a kao sramota ih da puste reč na "J".... hahahahaha
Pa, kao, moraju da hipnotišu astronaute. Ma, hipnotišete vi njih da ne bi rekli šta sve zaista vide tamo. Ko razume shvatiće, a svi ostali: tri...dva...jedan...MINUSI, kreni
(hipnotiši ovo, 28. novembar 2014 13:11) "
Ocito da nikada niste bili u Americi.
pre 11 godina
S obzirom na udaljenost mogli su ladno da primene onu Brozovu komunističku foru sa kašnjenjem direktnog prenosa.
pre 11 godina
to su ljudi sa neverovatnim mu**ma kad pogledas rizike njihovog posla, pa i ako prodje neka psovka ne da im se zameriti...
pre 11 godina
Bilo bi zaista strasno da psovke iz svemira stignu na Zemlju, gde ih uopste nema, i zaraze nas! Nastala bi epidemija, i Zemljani bi po prvi put u istoriji poceli da psuju!
pre 11 godina
Da su srbi bar 10% vremena i napora kojom negiraju let na Mesec amerikanaca upotrebili na pravi način do sada bi se i jedan "nebeski narodnjak" spustio tamo. A mogao bi onda i prvog rusa da povede...
pre 11 godina
Jos jedan indirektan dokaza da nisu ni bili tamo, nego da su zrtve kolektivne hipnoze.
pre 11 godina
Dobro je sto Srbi i Madjari nisu astronauti.
(#@!*% ti skafander!, 28. novembar 2014 11:44)
Potencijalno je *mnogo* nezgodnije sto Kinezi jesu. Dobro je sto ih malo ko razume, osim njih samih. A za njih se cenzura i onako podrazumeva.
pre 11 godina
Uvek su nas lagali,uvek. Dupli moral,dupli standardi,lazni moralisti i lazni
puritanci,jednom recju foliranti extra klasse! A drugima to isto spocitavaju
narocito nama u soc/kom.drustvu(nama:YU,i ceo istocni blok).
Pa pogledajte Hrvate ista skola,nas za primitivizam napadaju,a sami?
pre 11 godina
@hipnotiši ovo: A gde ti ti gledas americku televiziju, a ne vidis nasu?! Vidis trun u oku brata svojega, a ne vidis brvno u oku svojem! Tesko vama licemeri!
pre 11 godina
(saplitanje o kabl)@!#&%!$!"# ti ovaj studio i kameru i rasvetu i kjubrika i boga i predsednika i poresku i sve ti @!#&%!$!"# da ti @!#&%!$!"#...
pre 11 godina
Ne, stvarno je mnogo bitno da na TV ne dospeju psovke. Zamislite šta bi bilo kad bi na malim ekranima mogli da vidimo to ili ne daj bože neku golotinju ili nasilje?!
pre 11 godina
vala madjari su bas mastoviti sa psovkama. :D
(risus sardonicus, 28. novembar 2014 12:58)
Očigledno nisi nikad čuo madjara kako psuje haha
pre 11 godina
Hahahaha...nije nego.
Na američkoj TV puštaju snimke pravih ubistava ljudi na ulicama od strane policije, horor filmove gde lete odsečene ruke, noge, glave, krv na sve strane, bombardovanje čitavih naselja, a kao sramota ih da puste reč na "J".... hahahahaha
Pa, kao, moraju da hipnotišu astronaute. Ma, hipnotišete vi njih da ne bi rekli šta sve zaista vide tamo. Ko razume shvatiće, a svi ostali: tri...dva...jedan...MINUSI, kreni
pre 11 godina
Ili.... #$#$^#$%& te onaj ko te napravi.... :D
pre 11 godina
Mogli su da puštaju prenos sa kašnjenjem od minut-dva, pa da nedozvoljene reči pokriju bipom ...
pre 11 godina
Ustvari je prenos uzivo "sa meseca" isao ovako:
*Astronaut: "Je.... al' je hladno ovde u Nevadi. Mrzim pustinju!"
~NASA(prevod): "Osecam se tako lagano na Mesecu. Toplo je i ugodno."
*Astronaut: "Dobro kad ce vise zavrsiti ovo snimanje? Vise ne osecam prste!"
~NASA(prevod): "Planet Zemlja izgleda neverovatno lepo sa Meseca."
*Astronaut: "Ma ne mogu vise ovo da trpim. Odlazim!"
~NASA(prevod): "That's one small step for a man but a giant leap for a mankind!"
pre 11 godina
vala madjari su bas mastoviti sa psovkama. :D
pre 11 godina
Dobro je sto Srbi i Madjari nisu astronauti.
pre 11 godina
Dobro je sto Srbi i Madjari nisu astronauti.
pre 11 godina
Ne, stvarno je mnogo bitno da na TV ne dospeju psovke. Zamislite šta bi bilo kad bi na malim ekranima mogli da vidimo to ili ne daj bože neku golotinju ili nasilje?!
pre 11 godina
Hahahaha...nije nego.
Na američkoj TV puštaju snimke pravih ubistava ljudi na ulicama od strane policije, horor filmove gde lete odsečene ruke, noge, glave, krv na sve strane, bombardovanje čitavih naselja, a kao sramota ih da puste reč na "J".... hahahahaha
Pa, kao, moraju da hipnotišu astronaute. Ma, hipnotišete vi njih da ne bi rekli šta sve zaista vide tamo. Ko razume shvatiće, a svi ostali: tri...dva...jedan...MINUSI, kreni
pre 11 godina
Ustvari je prenos uzivo "sa meseca" isao ovako:
*Astronaut: "Je.... al' je hladno ovde u Nevadi. Mrzim pustinju!"
~NASA(prevod): "Osecam se tako lagano na Mesecu. Toplo je i ugodno."
*Astronaut: "Dobro kad ce vise zavrsiti ovo snimanje? Vise ne osecam prste!"
~NASA(prevod): "Planet Zemlja izgleda neverovatno lepo sa Meseca."
*Astronaut: "Ma ne mogu vise ovo da trpim. Odlazim!"
~NASA(prevod): "That's one small step for a man but a giant leap for a mankind!"
pre 11 godina
Da su srbi bar 10% vremena i napora kojom negiraju let na Mesec amerikanaca upotrebili na pravi način do sada bi se i jedan "nebeski narodnjak" spustio tamo. A mogao bi onda i prvog rusa da povede...
pre 11 godina
vala madjari su bas mastoviti sa psovkama. :D
pre 11 godina
(saplitanje o kabl)@!#&%!$!"# ti ovaj studio i kameru i rasvetu i kjubrika i boga i predsednika i poresku i sve ti @!#&%!$!"# da ti @!#&%!$!"#...
pre 11 godina
@hipnotiši ovo: A gde ti ti gledas americku televiziju, a ne vidis nasu?! Vidis trun u oku brata svojega, a ne vidis brvno u oku svojem! Tesko vama licemeri!
pre 11 godina
Dobro je sto Srbi i Madjari nisu astronauti.
(#@!*% ti skafander!, 28. novembar 2014 11:44)
Potencijalno je *mnogo* nezgodnije sto Kinezi jesu. Dobro je sto ih malo ko razume, osim njih samih. A za njih se cenzura i onako podrazumeva.
pre 11 godina
Ili.... #$#$^#$%& te onaj ko te napravi.... :D
pre 11 godina
Uvek su nas lagali,uvek. Dupli moral,dupli standardi,lazni moralisti i lazni
puritanci,jednom recju foliranti extra klasse! A drugima to isto spocitavaju
narocito nama u soc/kom.drustvu(nama:YU,i ceo istocni blok).
Pa pogledajte Hrvate ista skola,nas za primitivizam napadaju,a sami?
pre 11 godina
Mogli su da puštaju prenos sa kašnjenjem od minut-dva, pa da nedozvoljene reči pokriju bipom ...
pre 11 godina
vala madjari su bas mastoviti sa psovkama. :D
(risus sardonicus, 28. novembar 2014 12:58)
Očigledno nisi nikad čuo madjara kako psuje haha
pre 11 godina
Jos jedan indirektan dokaza da nisu ni bili tamo, nego da su zrtve kolektivne hipnoze.
pre 11 godina
to su ljudi sa neverovatnim mu**ma kad pogledas rizike njihovog posla, pa i ako prodje neka psovka ne da im se zameriti...
pre 11 godina
Hahahaha...nije nego.
Na američkoj TV puštaju snimke pravih ubistava ljudi na ulicama od strane policije, horor filmove gde lete odsečene ruke, noge, glave, krv na sve strane, bombardovanje čitavih naselja, a kao sramota ih da puste reč na "J".... hahahahaha
Pa, kao, moraju da hipnotišu astronaute. Ma, hipnotišete vi njih da ne bi rekli šta sve zaista vide tamo. Ko razume shvatiće, a svi ostali: tri...dva...jedan...MINUSI, kreni
(hipnotiši ovo, 28. novembar 2014 13:11) "
Ocito da nikada niste bili u Americi.
pre 11 godina
Bilo bi zaista strasno da psovke iz svemira stignu na Zemlju, gde ih uopste nema, i zaraze nas! Nastala bi epidemija, i Zemljani bi po prvi put u istoriji poceli da psuju!
pre 11 godina
S obzirom na udaljenost mogli su ladno da primene onu Brozovu komunističku foru sa kašnjenjem direktnog prenosa.
pre 11 godina
@ujka vanja
Mislis kao sto Rusi vode Amere u svemir, jer Ameri sami ne mogu?
pre 11 godina
@Miki Banana
Nije to Brozova fora, izmisljeno je to dosta pre nego sto je on poceo da je koristi.
pre 11 godina
Ustvari je prenos uzivo "sa meseca" isao ovako:
*Astronaut: "Je.... al' je hladno ovde u Nevadi. Mrzim pustinju!"
~NASA(prevod): "Osecam se tako lagano na Mesecu. Toplo je i ugodno."
*Astronaut: "Dobro kad ce vise zavrsiti ovo snimanje? Vise ne osecam prste!"
~NASA(prevod): "Planet Zemlja izgleda neverovatno lepo sa Meseca."
*Astronaut: "Ma ne mogu vise ovo da trpim. Odlazim!"
~NASA(prevod): "That's one small step for a man but a giant leap for a mankind!"
pre 11 godina
Hahahaha...nije nego.
Na američkoj TV puštaju snimke pravih ubistava ljudi na ulicama od strane policije, horor filmove gde lete odsečene ruke, noge, glave, krv na sve strane, bombardovanje čitavih naselja, a kao sramota ih da puste reč na "J".... hahahahaha
Pa, kao, moraju da hipnotišu astronaute. Ma, hipnotišete vi njih da ne bi rekli šta sve zaista vide tamo. Ko razume shvatiće, a svi ostali: tri...dva...jedan...MINUSI, kreni
pre 11 godina
Jos jedan indirektan dokaza da nisu ni bili tamo, nego da su zrtve kolektivne hipnoze.
pre 11 godina
Uvek su nas lagali,uvek. Dupli moral,dupli standardi,lazni moralisti i lazni
puritanci,jednom recju foliranti extra klasse! A drugima to isto spocitavaju
narocito nama u soc/kom.drustvu(nama:YU,i ceo istocni blok).
Pa pogledajte Hrvate ista skola,nas za primitivizam napadaju,a sami?
pre 11 godina
Da su srbi bar 10% vremena i napora kojom negiraju let na Mesec amerikanaca upotrebili na pravi način do sada bi se i jedan "nebeski narodnjak" spustio tamo. A mogao bi onda i prvog rusa da povede...
pre 11 godina
(saplitanje o kabl)@!#&%!$!"# ti ovaj studio i kameru i rasvetu i kjubrika i boga i predsednika i poresku i sve ti @!#&%!$!"# da ti @!#&%!$!"#...
pre 11 godina
@hipnotiši ovo: A gde ti ti gledas americku televiziju, a ne vidis nasu?! Vidis trun u oku brata svojega, a ne vidis brvno u oku svojem! Tesko vama licemeri!
pre 11 godina
Ne, stvarno je mnogo bitno da na TV ne dospeju psovke. Zamislite šta bi bilo kad bi na malim ekranima mogli da vidimo to ili ne daj bože neku golotinju ili nasilje?!
pre 11 godina
Ili.... #$#$^#$%& te onaj ko te napravi.... :D
pre 11 godina
Dobro je sto Srbi i Madjari nisu astronauti.
(#@!*% ti skafander!, 28. novembar 2014 11:44)
Potencijalno je *mnogo* nezgodnije sto Kinezi jesu. Dobro je sto ih malo ko razume, osim njih samih. A za njih se cenzura i onako podrazumeva.
pre 11 godina
Hahahaha...nije nego.
Na američkoj TV puštaju snimke pravih ubistava ljudi na ulicama od strane policije, horor filmove gde lete odsečene ruke, noge, glave, krv na sve strane, bombardovanje čitavih naselja, a kao sramota ih da puste reč na "J".... hahahahaha
Pa, kao, moraju da hipnotišu astronaute. Ma, hipnotišete vi njih da ne bi rekli šta sve zaista vide tamo. Ko razume shvatiće, a svi ostali: tri...dva...jedan...MINUSI, kreni
(hipnotiši ovo, 28. novembar 2014 13:11) "
Ocito da nikada niste bili u Americi.
pre 11 godina
Dobro je sto Srbi i Madjari nisu astronauti.
pre 11 godina
Mogli su da puštaju prenos sa kašnjenjem od minut-dva, pa da nedozvoljene reči pokriju bipom ...
pre 11 godina
vala madjari su bas mastoviti sa psovkama. :D
(risus sardonicus, 28. novembar 2014 12:58)
Očigledno nisi nikad čuo madjara kako psuje haha
pre 11 godina
vala madjari su bas mastoviti sa psovkama. :D
pre 11 godina
S obzirom na udaljenost mogli su ladno da primene onu Brozovu komunističku foru sa kašnjenjem direktnog prenosa.
pre 11 godina
to su ljudi sa neverovatnim mu**ma kad pogledas rizike njihovog posla, pa i ako prodje neka psovka ne da im se zameriti...
pre 11 godina
Bilo bi zaista strasno da psovke iz svemira stignu na Zemlju, gde ih uopste nema, i zaraze nas! Nastala bi epidemija, i Zemljani bi po prvi put u istoriji poceli da psuju!
pre 11 godina
@ujka vanja
Mislis kao sto Rusi vode Amere u svemir, jer Ameri sami ne mogu?
pre 11 godina
@Miki Banana
Nije to Brozova fora, izmisljeno je to dosta pre nego sto je on poceo da je koristi.
20 Komentari
Sortiraj po: