Sreda, 29.10.2014.

12:04

Raketirana zgrada Vlade Makedonije

Na zgradu Vlade Makedonije ispaljena su dva projektila koje je policija, nakon uviđaja, prosledila na veštačenje.

Izvor: Tanjug

Raketirana zgrada Vlade Makedonije IMAGE SOURCE
IMAGE DESCRIPTION

29 Komentari

Sortiraj po:

Sttanko

pre 11 godina

@Vexile...Nemoj ti da koristis mnozinu. Mi ovo, mi ono. Ti govoris u svoje ime i nikoga nije briga sta ti i tvoji mislite. Nasi neprijatelji bi voleli da Srbi i Makedonci ne budu na istoj strani

Katarina

pre 11 godina

Cemu ova sarkasticnost u komentarima, pa i mi i Makedinci imamo isti "problem" na separatiste i marionetsku vlast...
(scout, 29. oktobar 2014 15:33)

Pa u tome i jeste stvar. S obzirom da imaju isti problem nije trebalo da priznaju Kosovo kao Slovacka ili Spanija na primer.

vexile

pre 11 godina

Priznati momentalno albancima drzavu u Makedoniji... a posle ce mo da pricamo kako to nismo mi narod priznali nego nasa vlada i da nas niko nista ne pita. Ma dosta vise zajebancije i sa CG i sa MK. Sto pre raditi po sistemu oko za oko zub za zub.

guri

pre 11 godina

Ovo je potpis velikoalbanskih separatista koji traže(verovatno će i dobiti uz posredstvo SAD-a)da se Makedonija podeli na dva dela .Ne želim Makedoncima rat ali svi su izgledi ili rat ili podela teritorije .
(panto, 29. oktobar 2014 12:03)

podelu smo imali na sto 2001, hocemo celu...!!!

Fen

pre 11 godina

to su projektili ugrozenih albanaca kojima su sva prava uskracena. na ovaj nacin se vec decenijama bore i takmice za najugrozeniju nacionalnu zajednicu na svetu.

mapet

pre 11 godina

Dragi Makedonci, tako to izgleda kada vodite kratkorocnu politiku odnosno priznacemo Kosovo i nece biti problema. Dugorocno cete shvatiti ko ne postuje sebe ne postuju ga ni drugi koji ce to tumaciti kao slabost.
Priznali ste Kosovo, mucite se sa Grckom oko imena a vama kuca gori od separatizma... Cuvajte se i sa srecom, ipak smo mi bliski narodi!

Nikola

pre 11 godina

Posle Kosova znalo se šta je sledeća stanica... Sami su krivi, hteli su da glume državu i to im se sada obija o glavu. Nadam se da ćemo jednom biti pametni i ostati sa strane, njihova država, njihov problem... Ovo treba shvatiti kao ozbiljno upozorenje, njihov cilj je širenje teritorije a sve će uraditi da do toga dođu...

Ja

pre 11 godina

Pa to je trebalo da se uradi jos 2001 god. kad je Georgievski predlozio odstupiti Polosku regiju i Debar Albaniji a za uzvrat Albanija prestupiti Prespu Makedoniju i celosna razmena stanovnistva.

panto

pre 11 godina

Ovo je potpis velikoalbanskih separatista koji traže(verovatno će i dobiti uz posredstvo SAD-a)da se Makedonija podeli na dva dela .Ne želim Makedoncima rat ali svi su izgledi ili rat ili podela teritorije .

Gordi

pre 11 godina

Zamislite da ih imamo u nasem glavnom gradu i da nam granatiraju zgrade vlade i ne možemo decu mirno u školu da pošaljemo... Daleko im lepa kuća i srećno Makedoncima.

Gordi

pre 11 godina

Zamislite da ih imamo u nasem glavnom gradu i da nam granatiraju zgrade vlade i ne možemo decu mirno u školu da pošaljemo... Daleko im lepa kuća i srećno Makedoncima.

panto

pre 11 godina

Ovo je potpis velikoalbanskih separatista koji traže(verovatno će i dobiti uz posredstvo SAD-a)da se Makedonija podeli na dva dela .Ne želim Makedoncima rat ali svi su izgledi ili rat ili podela teritorije .

Fen

pre 11 godina

to su projektili ugrozenih albanaca kojima su sva prava uskracena. na ovaj nacin se vec decenijama bore i takmice za najugrozeniju nacionalnu zajednicu na svetu.

mapet

pre 11 godina

Dragi Makedonci, tako to izgleda kada vodite kratkorocnu politiku odnosno priznacemo Kosovo i nece biti problema. Dugorocno cete shvatiti ko ne postuje sebe ne postuju ga ni drugi koji ce to tumaciti kao slabost.
Priznali ste Kosovo, mucite se sa Grckom oko imena a vama kuca gori od separatizma... Cuvajte se i sa srecom, ipak smo mi bliski narodi!

vexile

pre 11 godina

Priznati momentalno albancima drzavu u Makedoniji... a posle ce mo da pricamo kako to nismo mi narod priznali nego nasa vlada i da nas niko nista ne pita. Ma dosta vise zajebancije i sa CG i sa MK. Sto pre raditi po sistemu oko za oko zub za zub.

Nikola

pre 11 godina

Posle Kosova znalo se šta je sledeća stanica... Sami su krivi, hteli su da glume državu i to im se sada obija o glavu. Nadam se da ćemo jednom biti pametni i ostati sa strane, njihova država, njihov problem... Ovo treba shvatiti kao ozbiljno upozorenje, njihov cilj je širenje teritorije a sve će uraditi da do toga dođu...

guri

pre 11 godina

Ovo je potpis velikoalbanskih separatista koji traže(verovatno će i dobiti uz posredstvo SAD-a)da se Makedonija podeli na dva dela .Ne želim Makedoncima rat ali svi su izgledi ili rat ili podela teritorije .
(panto, 29. oktobar 2014 12:03)

podelu smo imali na sto 2001, hocemo celu...!!!

Katarina

pre 11 godina

Cemu ova sarkasticnost u komentarima, pa i mi i Makedinci imamo isti "problem" na separatiste i marionetsku vlast...
(scout, 29. oktobar 2014 15:33)

Pa u tome i jeste stvar. S obzirom da imaju isti problem nije trebalo da priznaju Kosovo kao Slovacka ili Spanija na primer.

Ja

pre 11 godina

Pa to je trebalo da se uradi jos 2001 god. kad je Georgievski predlozio odstupiti Polosku regiju i Debar Albaniji a za uzvrat Albanija prestupiti Prespu Makedoniju i celosna razmena stanovnistva.

Sttanko

pre 11 godina

@Vexile...Nemoj ti da koristis mnozinu. Mi ovo, mi ono. Ti govoris u svoje ime i nikoga nije briga sta ti i tvoji mislite. Nasi neprijatelji bi voleli da Srbi i Makedonci ne budu na istoj strani

Ja

pre 11 godina

Pa to je trebalo da se uradi jos 2001 god. kad je Georgievski predlozio odstupiti Polosku regiju i Debar Albaniji a za uzvrat Albanija prestupiti Prespu Makedoniju i celosna razmena stanovnistva.

vexile

pre 11 godina

Priznati momentalno albancima drzavu u Makedoniji... a posle ce mo da pricamo kako to nismo mi narod priznali nego nasa vlada i da nas niko nista ne pita. Ma dosta vise zajebancije i sa CG i sa MK. Sto pre raditi po sistemu oko za oko zub za zub.

guri

pre 11 godina

Ovo je potpis velikoalbanskih separatista koji traže(verovatno će i dobiti uz posredstvo SAD-a)da se Makedonija podeli na dva dela .Ne želim Makedoncima rat ali svi su izgledi ili rat ili podela teritorije .
(panto, 29. oktobar 2014 12:03)

podelu smo imali na sto 2001, hocemo celu...!!!

panto

pre 11 godina

Ovo je potpis velikoalbanskih separatista koji traže(verovatno će i dobiti uz posredstvo SAD-a)da se Makedonija podeli na dva dela .Ne želim Makedoncima rat ali svi su izgledi ili rat ili podela teritorije .

Gordi

pre 11 godina

Zamislite da ih imamo u nasem glavnom gradu i da nam granatiraju zgrade vlade i ne možemo decu mirno u školu da pošaljemo... Daleko im lepa kuća i srećno Makedoncima.

mapet

pre 11 godina

Dragi Makedonci, tako to izgleda kada vodite kratkorocnu politiku odnosno priznacemo Kosovo i nece biti problema. Dugorocno cete shvatiti ko ne postuje sebe ne postuju ga ni drugi koji ce to tumaciti kao slabost.
Priznali ste Kosovo, mucite se sa Grckom oko imena a vama kuca gori od separatizma... Cuvajte se i sa srecom, ipak smo mi bliski narodi!

Fen

pre 11 godina

to su projektili ugrozenih albanaca kojima su sva prava uskracena. na ovaj nacin se vec decenijama bore i takmice za najugrozeniju nacionalnu zajednicu na svetu.

Katarina

pre 11 godina

Cemu ova sarkasticnost u komentarima, pa i mi i Makedinci imamo isti "problem" na separatiste i marionetsku vlast...
(scout, 29. oktobar 2014 15:33)

Pa u tome i jeste stvar. S obzirom da imaju isti problem nije trebalo da priznaju Kosovo kao Slovacka ili Spanija na primer.

Nikola

pre 11 godina

Posle Kosova znalo se šta je sledeća stanica... Sami su krivi, hteli su da glume državu i to im se sada obija o glavu. Nadam se da ćemo jednom biti pametni i ostati sa strane, njihova država, njihov problem... Ovo treba shvatiti kao ozbiljno upozorenje, njihov cilj je širenje teritorije a sve će uraditi da do toga dođu...

Sttanko

pre 11 godina

@Vexile...Nemoj ti da koristis mnozinu. Mi ovo, mi ono. Ti govoris u svoje ime i nikoga nije briga sta ti i tvoji mislite. Nasi neprijatelji bi voleli da Srbi i Makedonci ne budu na istoj strani