Maximus
pre 11 godina
Nema ovo veze sa Albancima. Nekome su ovi dole na vlasti dosli preko glave
Sreda, 29.10.2014.
12:04
Na zgradu Vlade Makedonije ispaljena su dva projektila koje je policija, nakon uviđaja, prosledila na veštačenje.
IMAGE SOURCE
pre 11 godina
Nema ovo veze sa Albancima. Nekome su ovi dole na vlasti dosli preko glave
pre 11 godina
@Vexile...Nemoj ti da koristis mnozinu. Mi ovo, mi ono. Ti govoris u svoje ime i nikoga nije briga sta ti i tvoji mislite. Nasi neprijatelji bi voleli da Srbi i Makedonci ne budu na istoj strani
pre 11 godina
Pocinje operacija Makedonija , neka se spremi Crna Gora .
pre 11 godina
pozdrav od suseda odnosno drzavotvornog naroda Republike Makedonije!
pre 11 godina
Cemu ova sarkasticnost u komentarima, pa i mi i Makedinci imamo isti "problem" na separatiste i marionetsku vlast...
(scout, 29. oktobar 2014 15:33)
Pa u tome i jeste stvar. S obzirom da imaju isti problem nije trebalo da priznaju Kosovo kao Slovacka ili Spanija na primer.
pre 11 godina
To su bila malja deca... Šta Malja deca znaju šta je raketa i zgrada vlade....
pre 11 godina
Priznati momentalno albancima drzavu u Makedoniji... a posle ce mo da pricamo kako to nismo mi narod priznali nego nasa vlada i da nas niko nista ne pita. Ma dosta vise zajebancije i sa CG i sa MK. Sto pre raditi po sistemu oko za oko zub za zub.
pre 11 godina
Cemu ova sarkasticnost u komentarima, pa i mi i Makedinci imamo isti "problem" na separatiste i marionetsku vlast...
pre 11 godina
Ovo je potpis velikoalbanskih separatista koji traže(verovatno će i dobiti uz posredstvo SAD-a)da se Makedonija podeli na dva dela .Ne želim Makedoncima rat ali svi su izgledi ili rat ili podela teritorije .
(panto, 29. oktobar 2014 12:03)
podelu smo imali na sto 2001, hocemo celu...!!!
pre 11 godina
VELIKA ALBANIJA, RADOVI U TOKU!
pre 11 godina
Verovatno su pocinioci mirni gradjani republike Ilirijade...
pre 11 godina
to su projektili ugrozenih albanaca kojima su sva prava uskracena. na ovaj nacin se vec decenijama bore i takmice za najugrozeniju nacionalnu zajednicu na svetu.
pre 11 godina
Lupajte gluposti i veceras gledajte rukomet Rumunija - Kosovo.
pre 11 godina
Dragi Makedonci, tako to izgleda kada vodite kratkorocnu politiku odnosno priznacemo Kosovo i nece biti problema. Dugorocno cete shvatiti ko ne postuje sebe ne postuju ga ni drugi koji ce to tumaciti kao slabost.
Priznali ste Kosovo, mucite se sa Grckom oko imena a vama kuca gori od separatizma... Cuvajte se i sa srecom, ipak smo mi bliski narodi!
pre 11 godina
Posle Kosova znalo se šta je sledeća stanica... Sami su krivi, hteli su da glume državu i to im se sada obija o glavu. Nadam se da ćemo jednom biti pametni i ostati sa strane, njihova država, njihov problem... Ovo treba shvatiti kao ozbiljno upozorenje, njihov cilj je širenje teritorije a sve će uraditi da do toga dođu...
pre 11 godina
Bas je tesko da pogodite ko je pucao.?! Mozda je dron...
pre 11 godina
Pa to je trebalo da se uradi jos 2001 god. kad je Georgievski predlozio odstupiti Polosku regiju i Debar Albaniji a za uzvrat Albanija prestupiti Prespu Makedoniju i celosna razmena stanovnistva.
pre 11 godina
Kad ste priznali Kosovo misli ste da ste pametni,eto vam ista stvar pa je resavajte.
pre 11 godina
velika albanija...polako al sigurno...i svi vide i svi cute...eto vam sad
pre 11 godina
Zvaće oni Srbe u pomoć.
pre 11 godina
Srbija da prizna Republiku zapadnu Makedoniju jer treba svi da prihvatimo realnost na terenu.
pre 11 godina
Demokrate Makedonci, budite demokrate do kraja pa priznajte I Republiku Zapadnu Makedoniju.
pre 11 godina
Neka vam je bog u pomoc jer posle raskida sa nama Srbima vise nema ko da vas zastiti a bice nazalost jos i gore.
pre 11 godina
Opet ovi Grci!Ljubomorni su na makedonsku istoriju...
pre 11 godina
Verovatno je projektile ispalio dron.
Ispitati sve `experte` za dronove,znamo gde se nalaze!!!
pre 11 godina
Нису пројектили него меци...
pre 11 godina
Ovo je potpis velikoalbanskih separatista koji traže(verovatno će i dobiti uz posredstvo SAD-a)da se Makedonija podeli na dva dela .Ne želim Makedoncima rat ali svi su izgledi ili rat ili podela teritorije .
pre 11 godina
Niko ne zna ko bi to mogao biti, čak ne mogu ni da nagađaju. Verovatno će na kraju okriviti Srbe, pošto one druge ne smeju.
pre 11 godina
Zamislite da ih imamo u nasem glavnom gradu i da nam granatiraju zgrade vlade i ne možemo decu mirno u školu da pošaljemo... Daleko im lepa kuća i srećno Makedoncima.
pre 11 godina
Opet ovi Grci!Ljubomorni su na makedonsku istoriju...
pre 11 godina
Niko ne zna ko bi to mogao biti, čak ne mogu ni da nagađaju. Verovatno će na kraju okriviti Srbe, pošto one druge ne smeju.
pre 11 godina
Neka vam je bog u pomoc jer posle raskida sa nama Srbima vise nema ko da vas zastiti a bice nazalost jos i gore.
pre 11 godina
Zamislite da ih imamo u nasem glavnom gradu i da nam granatiraju zgrade vlade i ne možemo decu mirno u školu da pošaljemo... Daleko im lepa kuća i srećno Makedoncima.
pre 11 godina
Ovo je potpis velikoalbanskih separatista koji traže(verovatno će i dobiti uz posredstvo SAD-a)da se Makedonija podeli na dva dela .Ne želim Makedoncima rat ali svi su izgledi ili rat ili podela teritorije .
pre 11 godina
Demokrate Makedonci, budite demokrate do kraja pa priznajte I Republiku Zapadnu Makedoniju.
pre 11 godina
Verovatno je projektile ispalio dron.
Ispitati sve `experte` za dronove,znamo gde se nalaze!!!
pre 11 godina
Verovatno su pocinioci mirni gradjani republike Ilirijade...
pre 11 godina
Kad ste priznali Kosovo misli ste da ste pametni,eto vam ista stvar pa je resavajte.
pre 11 godina
to su projektili ugrozenih albanaca kojima su sva prava uskracena. na ovaj nacin se vec decenijama bore i takmice za najugrozeniju nacionalnu zajednicu na svetu.
pre 11 godina
VELIKA ALBANIJA, RADOVI U TOKU!
pre 11 godina
velika albanija...polako al sigurno...i svi vide i svi cute...eto vam sad
pre 11 godina
Srbija da prizna Republiku zapadnu Makedoniju jer treba svi da prihvatimo realnost na terenu.
pre 11 godina
Zvaće oni Srbe u pomoć.
pre 11 godina
Dragi Makedonci, tako to izgleda kada vodite kratkorocnu politiku odnosno priznacemo Kosovo i nece biti problema. Dugorocno cete shvatiti ko ne postuje sebe ne postuju ga ni drugi koji ce to tumaciti kao slabost.
Priznali ste Kosovo, mucite se sa Grckom oko imena a vama kuca gori od separatizma... Cuvajte se i sa srecom, ipak smo mi bliski narodi!
pre 11 godina
Bas je tesko da pogodite ko je pucao.?! Mozda je dron...
pre 11 godina
To su bila malja deca... Šta Malja deca znaju šta je raketa i zgrada vlade....
pre 11 godina
Priznati momentalno albancima drzavu u Makedoniji... a posle ce mo da pricamo kako to nismo mi narod priznali nego nasa vlada i da nas niko nista ne pita. Ma dosta vise zajebancije i sa CG i sa MK. Sto pre raditi po sistemu oko za oko zub za zub.
pre 11 godina
Posle Kosova znalo se šta je sledeća stanica... Sami su krivi, hteli su da glume državu i to im se sada obija o glavu. Nadam se da ćemo jednom biti pametni i ostati sa strane, njihova država, njihov problem... Ovo treba shvatiti kao ozbiljno upozorenje, njihov cilj je širenje teritorije a sve će uraditi da do toga dođu...
pre 11 godina
Нису пројектили него меци...
pre 11 godina
Cemu ova sarkasticnost u komentarima, pa i mi i Makedinci imamo isti "problem" na separatiste i marionetsku vlast...
pre 11 godina
Ovo je potpis velikoalbanskih separatista koji traže(verovatno će i dobiti uz posredstvo SAD-a)da se Makedonija podeli na dva dela .Ne želim Makedoncima rat ali svi su izgledi ili rat ili podela teritorije .
(panto, 29. oktobar 2014 12:03)
podelu smo imali na sto 2001, hocemo celu...!!!
pre 11 godina
Cemu ova sarkasticnost u komentarima, pa i mi i Makedinci imamo isti "problem" na separatiste i marionetsku vlast...
(scout, 29. oktobar 2014 15:33)
Pa u tome i jeste stvar. S obzirom da imaju isti problem nije trebalo da priznaju Kosovo kao Slovacka ili Spanija na primer.
pre 11 godina
Lupajte gluposti i veceras gledajte rukomet Rumunija - Kosovo.
pre 11 godina
Pa to je trebalo da se uradi jos 2001 god. kad je Georgievski predlozio odstupiti Polosku regiju i Debar Albaniji a za uzvrat Albanija prestupiti Prespu Makedoniju i celosna razmena stanovnistva.
pre 11 godina
@Vexile...Nemoj ti da koristis mnozinu. Mi ovo, mi ono. Ti govoris u svoje ime i nikoga nije briga sta ti i tvoji mislite. Nasi neprijatelji bi voleli da Srbi i Makedonci ne budu na istoj strani
pre 11 godina
Pocinje operacija Makedonija , neka se spremi Crna Gora .
pre 11 godina
pozdrav od suseda odnosno drzavotvornog naroda Republike Makedonije!
pre 11 godina
Nema ovo veze sa Albancima. Nekome su ovi dole na vlasti dosli preko glave
pre 11 godina
Lupajte gluposti i veceras gledajte rukomet Rumunija - Kosovo.
pre 11 godina
Neka vam je bog u pomoc jer posle raskida sa nama Srbima vise nema ko da vas zastiti a bice nazalost jos i gore.
pre 11 godina
Pa to je trebalo da se uradi jos 2001 god. kad je Georgievski predlozio odstupiti Polosku regiju i Debar Albaniji a za uzvrat Albanija prestupiti Prespu Makedoniju i celosna razmena stanovnistva.
pre 11 godina
Srbija da prizna Republiku zapadnu Makedoniju jer treba svi da prihvatimo realnost na terenu.
pre 11 godina
Priznati momentalno albancima drzavu u Makedoniji... a posle ce mo da pricamo kako to nismo mi narod priznali nego nasa vlada i da nas niko nista ne pita. Ma dosta vise zajebancije i sa CG i sa MK. Sto pre raditi po sistemu oko za oko zub za zub.
pre 11 godina
Demokrate Makedonci, budite demokrate do kraja pa priznajte I Republiku Zapadnu Makedoniju.
pre 11 godina
Ovo je potpis velikoalbanskih separatista koji traže(verovatno će i dobiti uz posredstvo SAD-a)da se Makedonija podeli na dva dela .Ne želim Makedoncima rat ali svi su izgledi ili rat ili podela teritorije .
(panto, 29. oktobar 2014 12:03)
podelu smo imali na sto 2001, hocemo celu...!!!
pre 11 godina
Opet ovi Grci!Ljubomorni su na makedonsku istoriju...
pre 11 godina
Niko ne zna ko bi to mogao biti, čak ne mogu ni da nagađaju. Verovatno će na kraju okriviti Srbe, pošto one druge ne smeju.
pre 11 godina
Cemu ova sarkasticnost u komentarima, pa i mi i Makedinci imamo isti "problem" na separatiste i marionetsku vlast...
pre 11 godina
Zvaće oni Srbe u pomoć.
pre 11 godina
Kad ste priznali Kosovo misli ste da ste pametni,eto vam ista stvar pa je resavajte.
pre 11 godina
Ovo je potpis velikoalbanskih separatista koji traže(verovatno će i dobiti uz posredstvo SAD-a)da se Makedonija podeli na dva dela .Ne želim Makedoncima rat ali svi su izgledi ili rat ili podela teritorije .
pre 11 godina
Нису пројектили него меци...
pre 11 godina
Zamislite da ih imamo u nasem glavnom gradu i da nam granatiraju zgrade vlade i ne možemo decu mirno u školu da pošaljemo... Daleko im lepa kuća i srećno Makedoncima.
pre 11 godina
Dragi Makedonci, tako to izgleda kada vodite kratkorocnu politiku odnosno priznacemo Kosovo i nece biti problema. Dugorocno cete shvatiti ko ne postuje sebe ne postuju ga ni drugi koji ce to tumaciti kao slabost.
Priznali ste Kosovo, mucite se sa Grckom oko imena a vama kuca gori od separatizma... Cuvajte se i sa srecom, ipak smo mi bliski narodi!
pre 11 godina
Verovatno je projektile ispalio dron.
Ispitati sve `experte` za dronove,znamo gde se nalaze!!!
pre 11 godina
Verovatno su pocinioci mirni gradjani republike Ilirijade...
pre 11 godina
VELIKA ALBANIJA, RADOVI U TOKU!
pre 11 godina
pozdrav od suseda odnosno drzavotvornog naroda Republike Makedonije!
pre 11 godina
Nema ovo veze sa Albancima. Nekome su ovi dole na vlasti dosli preko glave
pre 11 godina
velika albanija...polako al sigurno...i svi vide i svi cute...eto vam sad
pre 11 godina
to su projektili ugrozenih albanaca kojima su sva prava uskracena. na ovaj nacin se vec decenijama bore i takmice za najugrozeniju nacionalnu zajednicu na svetu.
pre 11 godina
Bas je tesko da pogodite ko je pucao.?! Mozda je dron...
pre 11 godina
Cemu ova sarkasticnost u komentarima, pa i mi i Makedinci imamo isti "problem" na separatiste i marionetsku vlast...
(scout, 29. oktobar 2014 15:33)
Pa u tome i jeste stvar. S obzirom da imaju isti problem nije trebalo da priznaju Kosovo kao Slovacka ili Spanija na primer.
pre 11 godina
Pocinje operacija Makedonija , neka se spremi Crna Gora .
pre 11 godina
Posle Kosova znalo se šta je sledeća stanica... Sami su krivi, hteli su da glume državu i to im se sada obija o glavu. Nadam se da ćemo jednom biti pametni i ostati sa strane, njihova država, njihov problem... Ovo treba shvatiti kao ozbiljno upozorenje, njihov cilj je širenje teritorije a sve će uraditi da do toga dođu...
pre 11 godina
To su bila malja deca... Šta Malja deca znaju šta je raketa i zgrada vlade....
pre 11 godina
@Vexile...Nemoj ti da koristis mnozinu. Mi ovo, mi ono. Ti govoris u svoje ime i nikoga nije briga sta ti i tvoji mislite. Nasi neprijatelji bi voleli da Srbi i Makedonci ne budu na istoj strani
29 Komentari
Sortiraj po: