Petak, 25.07.2014.

12:01

Reforma pravosuđa bez većih zastoja

Strategija o reformi pravosuđa sprovodi se bez većih zastoja i ostvareni su svi ciljevi koji su do sada zacrtani, rekao je danas Miroljub Tomić.

Izvor: Beta

Reforma pravosuða bez veæih zastoja IMAGE SOURCE
IMAGE DESCRIPTION

3 Komentari

Sortiraj po:

koštunica sindrom

pre 11 godina

A,u reformi, o radnicima ništa! Ko da smo robovi! Ćuti i radi! Kad bi javnost znala upola kako nam je... ovako nas pljuju gde stignu, ko da smo mi krivi za rasulo u pravosuđu!

Roki

pre 11 godina

Tačno zastoja nema, jer se ništa neradi. neka se iznese šta je urađeno konkretno. U pravosuđu kolaps. U odnosu na prethodnu reformu stanje još gore. Čak ne radi ažurno ni portal sudovi.

PatriJota

pre 11 godina

Radi ove lazne, smrdljive i izdajnicke izjave bi trebalo danas popodne da te obese na Trgu!!! U pravosudju nikada nije bilo gore; ne zna se ko pije a ko placa; totalno rasulo i ludilo!!!
Necete vi jos dugo kada krene uskoro "Rumunski scenario" razvlacenja radikaskih izdajnika po ulicama??? Nestacete sa lica zemlje za sva vremena, sto je odavno trebalo uraditi!!!

PatriJota

pre 11 godina

Radi ove lazne, smrdljive i izdajnicke izjave bi trebalo danas popodne da te obese na Trgu!!! U pravosudju nikada nije bilo gore; ne zna se ko pije a ko placa; totalno rasulo i ludilo!!!
Necete vi jos dugo kada krene uskoro "Rumunski scenario" razvlacenja radikaskih izdajnika po ulicama??? Nestacete sa lica zemlje za sva vremena, sto je odavno trebalo uraditi!!!

Roki

pre 11 godina

Tačno zastoja nema, jer se ništa neradi. neka se iznese šta je urađeno konkretno. U pravosuđu kolaps. U odnosu na prethodnu reformu stanje još gore. Čak ne radi ažurno ni portal sudovi.

koštunica sindrom

pre 11 godina

A,u reformi, o radnicima ništa! Ko da smo robovi! Ćuti i radi! Kad bi javnost znala upola kako nam je... ovako nas pljuju gde stignu, ko da smo mi krivi za rasulo u pravosuđu!

Roki

pre 11 godina

Tačno zastoja nema, jer se ništa neradi. neka se iznese šta je urađeno konkretno. U pravosuđu kolaps. U odnosu na prethodnu reformu stanje još gore. Čak ne radi ažurno ni portal sudovi.

koštunica sindrom

pre 11 godina

A,u reformi, o radnicima ništa! Ko da smo robovi! Ćuti i radi! Kad bi javnost znala upola kako nam je... ovako nas pljuju gde stignu, ko da smo mi krivi za rasulo u pravosuđu!

PatriJota

pre 11 godina

Radi ove lazne, smrdljive i izdajnicke izjave bi trebalo danas popodne da te obese na Trgu!!! U pravosudju nikada nije bilo gore; ne zna se ko pije a ko placa; totalno rasulo i ludilo!!!
Necete vi jos dugo kada krene uskoro "Rumunski scenario" razvlacenja radikaskih izdajnika po ulicama??? Nestacete sa lica zemlje za sva vremena, sto je odavno trebalo uraditi!!!