persona
pre 12 godina
Ove "Mucke" su se davale kod nas ili ih ima samo na netu?
(IRONemke, 20. mart 2014 08:35)
Ni jedno ni drugo,sve je fatamorgana,bermudski trougao.
pre 12 godina
Ove "Mucke" su se davale kod nas ili ih ima samo na netu?
(IRONemke, 20. mart 2014 08:35)
Ni jedno ni drugo,sve je fatamorgana,bermudski trougao.
pre 12 godina
Ove "Mucke" su se davale kod nas ili ih ima samo na netu?
(IRONemke, 20. mart 2014 08:35)
Imamo i mi našeg Triggera.
(Zero, 20. mart 2014 10:05)
HI DAVE !!!
pre 12 godina
A što je najsmešnije sve se dešava u staračkom domu.
pre 12 godina
Ove "Mucke" su se davale kod nas ili ih ima samo na netu?
(IRONemke, 20. mart 2014 08:35)
Imamo i mi našeg Triggera.
pre 12 godina
U svakoj corbi Beckham mirodjija!
pre 12 godina
Bilo bi fino da nas B92 obraduje nekim starijim epizodama. Da nas malo trgnete. Filmski program vam je sav nasilan. Dajte Del Boja i Rodnija.
pre 12 godina
Ala je Rodni omatorio.
pre 12 godina
Del Boj je posle Entoni Hopkinsa najbolji glumac svih vremena!
pre 12 godina
dok bekam prica, kako samo delboj miče ustima, prati njegov tekst.
bez obzira mogo bi odgledati mucke ovo leto i po 18x kompletno.
pre 12 godina
prema ovome mislim da je predvidjeno da bekam zameni trigera :)
pre 12 godina
Ove "Mucke" su se davale kod nas ili ih ima samo na netu?
pre 12 godina
Najbolj serija ikada takvog kocepta.Gledao sam seriju mnogo puta i nikad mi nije dosadna iako sam gledao x puta!
pre 12 godina
Kakva je bre ovo sprdacina. Nemojte da kvarite legendu, povucite se u zasluzenu penziju.
pre 12 godina
del boj je manje više isti, ali rodni...jaooo... :( legende !!!!
pre 12 godina
legende zauvek
pre 12 godina
Vot a plonka!
pre 12 godina
Nije mi samo jasno zasto je Bekam na slici ispred dve legende?!?! Nadam se da nece pokusati da stave Bekama u centar zbivanja.
pre 12 godina
Ma koji crni smeh, meni samo sto suze nisu krenule kad sam ih video ovako sede i izborane, jos kad se setim Trigger-a :( Uzivajmo dok su jos tu, ma sta da snimali, jednog dana ih nece biti.
pre 12 godina
Dosta neprirodan smeh, a pogotovu na nesto sto bas i nije smesno. . .
pre 12 godina
Hm, nisam umro od smeha, ali dajmo im šansu. Zaslužili su...
pre 12 godina
Faliće Triger mnogo :(
pre 12 godina
vredelo se podsetiti na cuveno cimanje glavom Delboja na kraju trajlera..neprocenjivo!
pre 12 godina
Ma koji crni smeh, meni samo sto suze nisu krenule kad sam ih video ovako sede i izborane, jos kad se setim Trigger-a :( Uzivajmo dok su jos tu, ma sta da snimali, jednog dana ih nece biti.
pre 12 godina
Faliće Triger mnogo :(
pre 12 godina
vredelo se podsetiti na cuveno cimanje glavom Delboja na kraju trajlera..neprocenjivo!
pre 12 godina
Vot a plonka!
pre 12 godina
Nije mi samo jasno zasto je Bekam na slici ispred dve legende?!?! Nadam se da nece pokusati da stave Bekama u centar zbivanja.
pre 12 godina
Hm, nisam umro od smeha, ali dajmo im šansu. Zaslužili su...
pre 12 godina
Bilo bi fino da nas B92 obraduje nekim starijim epizodama. Da nas malo trgnete. Filmski program vam je sav nasilan. Dajte Del Boja i Rodnija.
pre 12 godina
prema ovome mislim da je predvidjeno da bekam zameni trigera :)
pre 12 godina
Ove "Mucke" su se davale kod nas ili ih ima samo na netu?
(IRONemke, 20. mart 2014 08:35)
Imamo i mi našeg Triggera.
pre 12 godina
Najbolj serija ikada takvog kocepta.Gledao sam seriju mnogo puta i nikad mi nije dosadna iako sam gledao x puta!
pre 12 godina
legende zauvek
pre 12 godina
del boj je manje više isti, ali rodni...jaooo... :( legende !!!!
pre 12 godina
Ala je Rodni omatorio.
pre 12 godina
dok bekam prica, kako samo delboj miče ustima, prati njegov tekst.
bez obzira mogo bi odgledati mucke ovo leto i po 18x kompletno.
pre 12 godina
Del Boj je posle Entoni Hopkinsa najbolji glumac svih vremena!
pre 12 godina
Dosta neprirodan smeh, a pogotovu na nesto sto bas i nije smesno. . .
pre 12 godina
A što je najsmešnije sve se dešava u staračkom domu.
pre 12 godina
U svakoj corbi Beckham mirodjija!
pre 12 godina
Kakva je bre ovo sprdacina. Nemojte da kvarite legendu, povucite se u zasluzenu penziju.
pre 12 godina
Ove "Mucke" su se davale kod nas ili ih ima samo na netu?
pre 12 godina
Ove "Mucke" su se davale kod nas ili ih ima samo na netu?
(IRONemke, 20. mart 2014 08:35)
Imamo i mi našeg Triggera.
(Zero, 20. mart 2014 10:05)
HI DAVE !!!
pre 12 godina
Ove "Mucke" su se davale kod nas ili ih ima samo na netu?
(IRONemke, 20. mart 2014 08:35)
Ni jedno ni drugo,sve je fatamorgana,bermudski trougao.
pre 12 godina
Dosta neprirodan smeh, a pogotovu na nesto sto bas i nije smesno. . .
pre 12 godina
Kakva je bre ovo sprdacina. Nemojte da kvarite legendu, povucite se u zasluzenu penziju.
pre 12 godina
Ove "Mucke" su se davale kod nas ili ih ima samo na netu?
pre 12 godina
Nije mi samo jasno zasto je Bekam na slici ispred dve legende?!?! Nadam se da nece pokusati da stave Bekama u centar zbivanja.
pre 12 godina
U svakoj corbi Beckham mirodjija!
pre 12 godina
Hm, nisam umro od smeha, ali dajmo im šansu. Zaslužili su...
pre 12 godina
Ma koji crni smeh, meni samo sto suze nisu krenule kad sam ih video ovako sede i izborane, jos kad se setim Trigger-a :( Uzivajmo dok su jos tu, ma sta da snimali, jednog dana ih nece biti.
pre 12 godina
Faliće Triger mnogo :(
pre 12 godina
vredelo se podsetiti na cuveno cimanje glavom Delboja na kraju trajlera..neprocenjivo!
pre 12 godina
del boj je manje više isti, ali rodni...jaooo... :( legende !!!!
pre 12 godina
Najbolj serija ikada takvog kocepta.Gledao sam seriju mnogo puta i nikad mi nije dosadna iako sam gledao x puta!
pre 12 godina
Bilo bi fino da nas B92 obraduje nekim starijim epizodama. Da nas malo trgnete. Filmski program vam je sav nasilan. Dajte Del Boja i Rodnija.
pre 12 godina
Ala je Rodni omatorio.
pre 12 godina
Vot a plonka!
pre 12 godina
legende zauvek
pre 12 godina
prema ovome mislim da je predvidjeno da bekam zameni trigera :)
pre 12 godina
dok bekam prica, kako samo delboj miče ustima, prati njegov tekst.
bez obzira mogo bi odgledati mucke ovo leto i po 18x kompletno.
pre 12 godina
Del Boj je posle Entoni Hopkinsa najbolji glumac svih vremena!
pre 12 godina
A što je najsmešnije sve se dešava u staračkom domu.
pre 12 godina
Ove "Mucke" su se davale kod nas ili ih ima samo na netu?
(IRONemke, 20. mart 2014 08:35)
Imamo i mi našeg Triggera.
pre 12 godina
Ove "Mucke" su se davale kod nas ili ih ima samo na netu?
(IRONemke, 20. mart 2014 08:35)
Imamo i mi našeg Triggera.
(Zero, 20. mart 2014 10:05)
HI DAVE !!!
pre 12 godina
Ove "Mucke" su se davale kod nas ili ih ima samo na netu?
(IRONemke, 20. mart 2014 08:35)
Ni jedno ni drugo,sve je fatamorgana,bermudski trougao.
22 Komentari
Sortiraj po: