Petak, 24.01.2014.

12:28

Andrić: Srbiji trebaju izbori

Potpredsednik LDP Ivan Andrić ocenio da su Srbiji potrebni vanredni izbori kako bi nakon njih dobili efikasnu vladu koja će biti sposobna da započne reforme.

Izvor: Beta

Andriæ: Srbiji trebaju izbori IMAGE SOURCE
IMAGE DESCRIPTION

9 Komentari

Sortiraj po:

BUS PLUS

pre 12 godina

Reforme su vec krenule ali i moje misljenje je da izbora treba biti.Vreme je da se krene jos krupnijim koracima napred i da se nadje partner koji nece da koci Vucica.

dole partijske horde

pre 12 godina

Sta pa ovaj trabunja?
" Srbiji su potrebni ozbiljni razgovori u kom pravcu drzava treba da ide"
a ko da razgovara, vi partijske horde - pa jel razgovarate 5/10/15/20/25 godina a drzava propast.

Da li ste svi vi toliko slepi da ne vidite u kom pravcu narod zeli da se ide. I Evropa nas podrzava na tom putu i vi bi i dalje da mlatite praznu slamu!
Jel ocete ordenje sto ste vi iz LDP bili dobro orijentisani dok su ove druge horde tamburale uz vetar?
Uostalom, vas tajkun Ceda je vec sam sebe dobro nagradio u ovoj drzavi i ne stize da vidi kakvo je raspolozenje naroda!

Kakvi crni izbori bre, za*** Cedu, i podrzite pod hitno sve zakone koji su nuzni ovoj drzavi!!

guliver

pre 12 godina

I pored cinjenice da se najcesce ne slazem sa politikom za koju se zalazu liberali, moram da priznam da su po pitanju izbora u pravu. Ova vlada je utrosila sav kapacitet briselskim sporazumom i pocetkom pregovora sa EU i sad je svaki novi dan izgubljeni dan na planu ekonomskih reformi koje moraju da se sprovedu. Najbolje je da se izbori odrze sa gradskim kako bi sto pre dobili vladu sa punim mandatom i kapacitetom za sprovodjenje refomi.

misa

pre 12 godina

Prihvatanje politike za koju se LDP godinama zalagao od velike većine značajnih političkih stranaka u Srbiji, predstavlja veliku pobedu LDP-a.
Samo je loše što je moralo da prođe toliko vremena da bi neki shvatili.
Srbija nema toliko vremena za čekanje.

bero

pre 12 godina

"....ocenio da su Srbiji potrebni vanredni izbori kako bi nakon njih dobili efikasnu vladu koja će biti sposobna da započne reforme...."
----------------------

Ako sada imamo proteste protiv ministra-reformatora Radulovica, a Dacic i Vucic stoje nemi sa strane, kako mozemo ocekivati da ce ta 'nova vlada' biti sposobnija/efikasnija i sto je vaznije hrabrija??

Jer i Dacicu i Vucicu su mnogo vazniji glasovi sindkalista/biraca nego stvarne reforme

misa

pre 12 godina

Prihvatanje politike za koju se LDP godinama zalagao od velike većine značajnih političkih stranaka u Srbiji, predstavlja veliku pobedu LDP-a.
Samo je loše što je moralo da prođe toliko vremena da bi neki shvatili.
Srbija nema toliko vremena za čekanje.

bero

pre 12 godina

"....ocenio da su Srbiji potrebni vanredni izbori kako bi nakon njih dobili efikasnu vladu koja će biti sposobna da započne reforme...."
----------------------

Ako sada imamo proteste protiv ministra-reformatora Radulovica, a Dacic i Vucic stoje nemi sa strane, kako mozemo ocekivati da ce ta 'nova vlada' biti sposobnija/efikasnija i sto je vaznije hrabrija??

Jer i Dacicu i Vucicu su mnogo vazniji glasovi sindkalista/biraca nego stvarne reforme

guliver

pre 12 godina

I pored cinjenice da se najcesce ne slazem sa politikom za koju se zalazu liberali, moram da priznam da su po pitanju izbora u pravu. Ova vlada je utrosila sav kapacitet briselskim sporazumom i pocetkom pregovora sa EU i sad je svaki novi dan izgubljeni dan na planu ekonomskih reformi koje moraju da se sprovedu. Najbolje je da se izbori odrze sa gradskim kako bi sto pre dobili vladu sa punim mandatom i kapacitetom za sprovodjenje refomi.

BUS PLUS

pre 12 godina

Reforme su vec krenule ali i moje misljenje je da izbora treba biti.Vreme je da se krene jos krupnijim koracima napred i da se nadje partner koji nece da koci Vucica.

dole partijske horde

pre 12 godina

Sta pa ovaj trabunja?
" Srbiji su potrebni ozbiljni razgovori u kom pravcu drzava treba da ide"
a ko da razgovara, vi partijske horde - pa jel razgovarate 5/10/15/20/25 godina a drzava propast.

Da li ste svi vi toliko slepi da ne vidite u kom pravcu narod zeli da se ide. I Evropa nas podrzava na tom putu i vi bi i dalje da mlatite praznu slamu!
Jel ocete ordenje sto ste vi iz LDP bili dobro orijentisani dok su ove druge horde tamburale uz vetar?
Uostalom, vas tajkun Ceda je vec sam sebe dobro nagradio u ovoj drzavi i ne stize da vidi kakvo je raspolozenje naroda!

Kakvi crni izbori bre, za*** Cedu, i podrzite pod hitno sve zakone koji su nuzni ovoj drzavi!!

dole partijske horde

pre 12 godina

Sta pa ovaj trabunja?
" Srbiji su potrebni ozbiljni razgovori u kom pravcu drzava treba da ide"
a ko da razgovara, vi partijske horde - pa jel razgovarate 5/10/15/20/25 godina a drzava propast.

Da li ste svi vi toliko slepi da ne vidite u kom pravcu narod zeli da se ide. I Evropa nas podrzava na tom putu i vi bi i dalje da mlatite praznu slamu!
Jel ocete ordenje sto ste vi iz LDP bili dobro orijentisani dok su ove druge horde tamburale uz vetar?
Uostalom, vas tajkun Ceda je vec sam sebe dobro nagradio u ovoj drzavi i ne stize da vidi kakvo je raspolozenje naroda!

Kakvi crni izbori bre, za*** Cedu, i podrzite pod hitno sve zakone koji su nuzni ovoj drzavi!!

misa

pre 12 godina

Prihvatanje politike za koju se LDP godinama zalagao od velike većine značajnih političkih stranaka u Srbiji, predstavlja veliku pobedu LDP-a.
Samo je loše što je moralo da prođe toliko vremena da bi neki shvatili.
Srbija nema toliko vremena za čekanje.

BUS PLUS

pre 12 godina

Reforme su vec krenule ali i moje misljenje je da izbora treba biti.Vreme je da se krene jos krupnijim koracima napred i da se nadje partner koji nece da koci Vucica.

guliver

pre 12 godina

I pored cinjenice da se najcesce ne slazem sa politikom za koju se zalazu liberali, moram da priznam da su po pitanju izbora u pravu. Ova vlada je utrosila sav kapacitet briselskim sporazumom i pocetkom pregovora sa EU i sad je svaki novi dan izgubljeni dan na planu ekonomskih reformi koje moraju da se sprovedu. Najbolje je da se izbori odrze sa gradskim kako bi sto pre dobili vladu sa punim mandatom i kapacitetom za sprovodjenje refomi.

bero

pre 12 godina

"....ocenio da su Srbiji potrebni vanredni izbori kako bi nakon njih dobili efikasnu vladu koja će biti sposobna da započne reforme...."
----------------------

Ako sada imamo proteste protiv ministra-reformatora Radulovica, a Dacic i Vucic stoje nemi sa strane, kako mozemo ocekivati da ce ta 'nova vlada' biti sposobnija/efikasnija i sto je vaznije hrabrija??

Jer i Dacicu i Vucicu su mnogo vazniji glasovi sindkalista/biraca nego stvarne reforme