zabrinuta mama
pre 12 godina
''Prvo, je l' ste mozda nekad krocili u taj hotel Fontana? Ja da, i to vise puta. Za nase uslove i za tu cenu je taj hotel odlican! Vi ste vasu decu mogli i da posaljete u Merkur u Vrnjackoj banji, ali kod njih pronociste sa doruckom kosta nekih 80-90 eura. Pa ako imate platite, pa idite sa vasom decom i uzivajte u luksuzu. Mi prosvetni radnici nemamo.
Druga stvar, stvarno mi nije jasno kako mozete da se svi pravite tako pametni i raspravljate o nastvnickim dnevnicama. Kao ucitelj, imam dnevnicu 1250 dinara, a moram da brinem bar za 20 deteta. Kad idemo na izlet, dnevnicu ne dobijam. Pa tih 1250 dinara i jos 1000 dinara preko bih vam dao da vi vodite decu umesto mene. Verovatno ste strucniji od svih nas ucitelja/nastavnika/profesora.
SRAM VAS BILO!!!
(profesor razredne nastave, 29. septembar 2013 12:07)''
Jak si ti profesor!!! Vodiš ''20 deteta''!!! Koga ćeš ti naučiti srpskom jeziku?!
Za 11000 dinara, koliko košta ova ekskurzija, deca su trebala barem pristojno da se istuširaju i jedu.
28 Komentari
Sortiraj po: