Sreda, 27.04.2011.

16:21

Obradović: Prosveti 5,5 odsto više

Predstavnici Vlade i četiri reprezentativna sindikata prosvete dogovorili suda će aprilska plata, koja će biti isplaćena u maju, biti povećana za 5,5 odsto.

Izvor: Tanjug

Obradoviæ: Prosveti 5,5 odsto više IMAGE SOURCE
IMAGE DESCRIPTION

5 Komentari

Sortiraj po:

SRAMOTA I GREH !

pre 13 godina

Profesor sa VISOM skolom predaje predme VERONUKA sa 110 procenta radnog vremena a licni dohodak na zalost prima sa fakltetskom diplomom a u isto vreme radi i ima primanja pri crkvi LAZARICA! A profesor MATEMATIKE sa VISOM skolom ostaje bez posla jer nema fakultet. Sve ovo zna Nacelnik skolske uprave u Krusevcu DJOKIC. Gde nam ide prosfeta?

NS

pre 15 godina

Ministar Obradović je trebao da ode kod Dačića na predavanje. Da je to uradio, znao bi da je mnogo bolje da prećutno svim prosvetnim radnicima uplaćuje dodatak od 10000din, kao što policija dobija zadnjih nekoliko meseci. To je povećanje od oko 25% na prosečnu platu u tom sektoru, što je mala maca za 5.5% koje obećavaju.

Ja

pre 15 godina

Pa 5,5% je premijer najavio za ceo javni sektor. Ne vidim onda sta su to novo dogovorili i zasto je ovo uopste vest.
Osim da se pokaze da su dzaba strajkovali.

deki

pre 15 godina

Pa,zar ne dobijaju svi budzetski korisnici povecanje od 5,5%? Ili se na to povecanje dodaje jos 5,5%? Ako je tako,onda super!A,ako NE...ne vidim zbog cega je uopste bilo strajka? Inace,u porodici imam prosvetara, i naravno da mi odgovara povecanje plate!

deki

pre 15 godina

Pa,zar ne dobijaju svi budzetski korisnici povecanje od 5,5%? Ili se na to povecanje dodaje jos 5,5%? Ako je tako,onda super!A,ako NE...ne vidim zbog cega je uopste bilo strajka? Inace,u porodici imam prosvetara, i naravno da mi odgovara povecanje plate!

Ja

pre 15 godina

Pa 5,5% je premijer najavio za ceo javni sektor. Ne vidim onda sta su to novo dogovorili i zasto je ovo uopste vest.
Osim da se pokaze da su dzaba strajkovali.

NS

pre 15 godina

Ministar Obradović je trebao da ode kod Dačića na predavanje. Da je to uradio, znao bi da je mnogo bolje da prećutno svim prosvetnim radnicima uplaćuje dodatak od 10000din, kao što policija dobija zadnjih nekoliko meseci. To je povećanje od oko 25% na prosečnu platu u tom sektoru, što je mala maca za 5.5% koje obećavaju.

SRAMOTA I GREH !

pre 13 godina

Profesor sa VISOM skolom predaje predme VERONUKA sa 110 procenta radnog vremena a licni dohodak na zalost prima sa fakltetskom diplomom a u isto vreme radi i ima primanja pri crkvi LAZARICA! A profesor MATEMATIKE sa VISOM skolom ostaje bez posla jer nema fakultet. Sve ovo zna Nacelnik skolske uprave u Krusevcu DJOKIC. Gde nam ide prosfeta?

deki

pre 15 godina

Pa,zar ne dobijaju svi budzetski korisnici povecanje od 5,5%? Ili se na to povecanje dodaje jos 5,5%? Ako je tako,onda super!A,ako NE...ne vidim zbog cega je uopste bilo strajka? Inace,u porodici imam prosvetara, i naravno da mi odgovara povecanje plate!

Ja

pre 15 godina

Pa 5,5% je premijer najavio za ceo javni sektor. Ne vidim onda sta su to novo dogovorili i zasto je ovo uopste vest.
Osim da se pokaze da su dzaba strajkovali.

NS

pre 15 godina

Ministar Obradović je trebao da ode kod Dačića na predavanje. Da je to uradio, znao bi da je mnogo bolje da prećutno svim prosvetnim radnicima uplaćuje dodatak od 10000din, kao što policija dobija zadnjih nekoliko meseci. To je povećanje od oko 25% na prosečnu platu u tom sektoru, što je mala maca za 5.5% koje obećavaju.

SRAMOTA I GREH !

pre 13 godina

Profesor sa VISOM skolom predaje predme VERONUKA sa 110 procenta radnog vremena a licni dohodak na zalost prima sa fakltetskom diplomom a u isto vreme radi i ima primanja pri crkvi LAZARICA! A profesor MATEMATIKE sa VISOM skolom ostaje bez posla jer nema fakultet. Sve ovo zna Nacelnik skolske uprave u Krusevcu DJOKIC. Gde nam ide prosfeta?