Kisho
pre 16 godina
Covek je rekao jednu veoma pametnu izjavu.TIm koji dobija se ne menja! I sta tu ima dalje da se prica ? Nekima ne valja i kad dobijamo,vas bes ispoljavajte naspram nekog dzaka na udaranje a ne komentarisanjem najveceg kluba na svetu !
30 Komentari
Sortiraj po: