anonimac
pre 15 godina
Familiju vode budale, masni debeli direktori koji ne znaju ni dobar dan da kazu, NISMO PRIMILI PLATE OD DECEMBRA I STIGAO NAM JE MAIL DA CEMO DOBITI OTKAZE AKO BUDEMO KOMENTARISALI ISTO pozz
Ponedeljak, 16.03.2009.
08:24
Trgovinski lanac Familija market najavio je da će ove godine u otvaranje oko 27 objekata u Srbiji investirati preko šest miliona evra.
Izvor: Beta
IMAGE SOURCE
pre 15 godina
Familiju vode budale, masni debeli direktori koji ne znaju ni dobar dan da kazu, NISMO PRIMILI PLATE OD DECEMBRA I STIGAO NAM JE MAIL DA CEMO DOBITI OTKAZE AKO BUDEMO KOMENTARISALI ISTO pozz
pre 16 godina
Market u Kraljevu je prelep,bila sam i u Beogradjanci jednom sve je cisto i uredno. Osoblje ljubazno. Korigujte cene i bicete naj!
pre 16 godina
Pa ne slazem se sa Tanjom,
bio sam nekoliko puta u marketu u Kraljevu i mogu da kazem da je atmosfera veoma pozitivna,ljubazno osoblje i na kraju,a i najbitnije, veoma je cisto i uredno.
A kome te zasluge idu,nego onome ko rukovodi,koordinira i upravlja marketom? Sefu!
pre 16 godina
Mislim da je Familija cist promasaj,prvenstveno za one koji tu rade mislim konkretno na Kraljevo jer sef je bez dana iskustva i ne ume da radi taj posao tako da vecina nas potrosaca je razocarana a verujem i radnika jer se on po prodavnici pred musterijama ponasa kao ne izivljeno dete,neozbiljno i krajnje ne profesionalno a i plate im nisu kao sto su im obecali,sve je izgleda laz,tako da sa radnicima nemozemo biti ne zadovoljni vec sa sefom koji ne zna nista o poslu.
pre 17 godina
E to bas treba Kraljevu!Radnici Magnohroma,Fabrike vagona,Jasena,Kablara a tek seljaci.. ...puni su para,pa kad krenu u kupovinu,ima Familija da cveta...
pre 17 godina
Mogli biste gospođo Trajković umesto što novce dajte tako lako i za te stvari povećati svojim radnicima plate i dati im bolje uslove rada...
pre 17 godina
Sta to vredi kad u radnjaka Familija market retko kada umeju da kazu: hvala, ili recimo izvolite, ili da budu ljubazne prodavacice.
Cene su inace prilicno visoke, tako da mi nije jasno kako ce doci da kupaca?
pre 17 godina
Mogli biste gospođo Trajković umesto što novce dajte tako lako i za te stvari povećati svojim radnicima plate i dati im bolje uslove rada...
pre 17 godina
Sta to vredi kad u radnjaka Familija market retko kada umeju da kazu: hvala, ili recimo izvolite, ili da budu ljubazne prodavacice.
Cene su inace prilicno visoke, tako da mi nije jasno kako ce doci da kupaca?
pre 17 godina
E to bas treba Kraljevu!Radnici Magnohroma,Fabrike vagona,Jasena,Kablara a tek seljaci.. ...puni su para,pa kad krenu u kupovinu,ima Familija da cveta...
pre 16 godina
Market u Kraljevu je prelep,bila sam i u Beogradjanci jednom sve je cisto i uredno. Osoblje ljubazno. Korigujte cene i bicete naj!
pre 15 godina
Familiju vode budale, masni debeli direktori koji ne znaju ni dobar dan da kazu, NISMO PRIMILI PLATE OD DECEMBRA I STIGAO NAM JE MAIL DA CEMO DOBITI OTKAZE AKO BUDEMO KOMENTARISALI ISTO pozz
pre 16 godina
Mislim da je Familija cist promasaj,prvenstveno za one koji tu rade mislim konkretno na Kraljevo jer sef je bez dana iskustva i ne ume da radi taj posao tako da vecina nas potrosaca je razocarana a verujem i radnika jer se on po prodavnici pred musterijama ponasa kao ne izivljeno dete,neozbiljno i krajnje ne profesionalno a i plate im nisu kao sto su im obecali,sve je izgleda laz,tako da sa radnicima nemozemo biti ne zadovoljni vec sa sefom koji ne zna nista o poslu.
pre 16 godina
Pa ne slazem se sa Tanjom,
bio sam nekoliko puta u marketu u Kraljevu i mogu da kazem da je atmosfera veoma pozitivna,ljubazno osoblje i na kraju,a i najbitnije, veoma je cisto i uredno.
A kome te zasluge idu,nego onome ko rukovodi,koordinira i upravlja marketom? Sefu!
pre 17 godina
Mogli biste gospođo Trajković umesto što novce dajte tako lako i za te stvari povećati svojim radnicima plate i dati im bolje uslove rada...
pre 16 godina
Mislim da je Familija cist promasaj,prvenstveno za one koji tu rade mislim konkretno na Kraljevo jer sef je bez dana iskustva i ne ume da radi taj posao tako da vecina nas potrosaca je razocarana a verujem i radnika jer se on po prodavnici pred musterijama ponasa kao ne izivljeno dete,neozbiljno i krajnje ne profesionalno a i plate im nisu kao sto su im obecali,sve je izgleda laz,tako da sa radnicima nemozemo biti ne zadovoljni vec sa sefom koji ne zna nista o poslu.
pre 17 godina
E to bas treba Kraljevu!Radnici Magnohroma,Fabrike vagona,Jasena,Kablara a tek seljaci.. ...puni su para,pa kad krenu u kupovinu,ima Familija da cveta...
pre 16 godina
Pa ne slazem se sa Tanjom,
bio sam nekoliko puta u marketu u Kraljevu i mogu da kazem da je atmosfera veoma pozitivna,ljubazno osoblje i na kraju,a i najbitnije, veoma je cisto i uredno.
A kome te zasluge idu,nego onome ko rukovodi,koordinira i upravlja marketom? Sefu!
pre 17 godina
Sta to vredi kad u radnjaka Familija market retko kada umeju da kazu: hvala, ili recimo izvolite, ili da budu ljubazne prodavacice.
Cene su inace prilicno visoke, tako da mi nije jasno kako ce doci da kupaca?
pre 16 godina
Market u Kraljevu je prelep,bila sam i u Beogradjanci jednom sve je cisto i uredno. Osoblje ljubazno. Korigujte cene i bicete naj!
pre 15 godina
Familiju vode budale, masni debeli direktori koji ne znaju ni dobar dan da kazu, NISMO PRIMILI PLATE OD DECEMBRA I STIGAO NAM JE MAIL DA CEMO DOBITI OTKAZE AKO BUDEMO KOMENTARISALI ISTO pozz
7 Komentari
Sortiraj po: