Utorak, 13.01.2009.

01:15

Senat odobrio izbor Berisa

Američki Senat odobrio je da demokrata Roland Beris popuni mesto koje je ostalo upražnjeno izborom Baraka Obame za predsednika SAD.

Izvor: Tanjug

Senat odobrio izbor Berisa IMAGE SOURCE
IMAGE DESCRIPTION

3 Komentari

Sortiraj po:

D.Savic,Paris

pre 17 godina

Svi znamo da je to sto je pokusao Blagojevic ustaljena praksa u SAD, nadam se da ce iz ovog napada na njega Rod umeti da izvuce korist, ima 4 godine do sledecih izbora za predsednika da dokaze svoju nevinost, a onda kandidovanje za predsednika SAD!

deki

pre 17 godina

Blagojevic je vjerovatno radio po uobicajenoj 'praksi' kada je ocekivao novac za mjesta senatora. Republikanski mediji imaju tezu da ukolike je to istina, onda mora da je i Obama platio za svoje mjesto?
Cinjenica je da je Blagojevic upravo odbacio prvi veci napad na Obamu. Blagojevic je vjerovatno trebao da bude Obamin 'praktikant', ali je izborom crnog senatora zbunio drugi tim: napad republikanaca je u stvari napad na izbor crnog predsednika, a ne na 'praksu' u Ilinoisu.

Mile Politika

pre 17 godina

Po mom misljenju lobiranje (kakvo je u SAD-u) je legalizovana korupcija, pa ne vidim zbog cega se ovo razlikuje od recimo lobiranja u predizboprnoj kampanji gde su "donacije" ovoj ili onoj kampanji najnormalnija stvar.

Mile Politika

pre 17 godina

Po mom misljenju lobiranje (kakvo je u SAD-u) je legalizovana korupcija, pa ne vidim zbog cega se ovo razlikuje od recimo lobiranja u predizboprnoj kampanji gde su "donacije" ovoj ili onoj kampanji najnormalnija stvar.

D.Savic,Paris

pre 17 godina

Svi znamo da je to sto je pokusao Blagojevic ustaljena praksa u SAD, nadam se da ce iz ovog napada na njega Rod umeti da izvuce korist, ima 4 godine do sledecih izbora za predsednika da dokaze svoju nevinost, a onda kandidovanje za predsednika SAD!

deki

pre 17 godina

Blagojevic je vjerovatno radio po uobicajenoj 'praksi' kada je ocekivao novac za mjesta senatora. Republikanski mediji imaju tezu da ukolike je to istina, onda mora da je i Obama platio za svoje mjesto?
Cinjenica je da je Blagojevic upravo odbacio prvi veci napad na Obamu. Blagojevic je vjerovatno trebao da bude Obamin 'praktikant', ali je izborom crnog senatora zbunio drugi tim: napad republikanaca je u stvari napad na izbor crnog predsednika, a ne na 'praksu' u Ilinoisu.

D.Savic,Paris

pre 17 godina

Svi znamo da je to sto je pokusao Blagojevic ustaljena praksa u SAD, nadam se da ce iz ovog napada na njega Rod umeti da izvuce korist, ima 4 godine do sledecih izbora za predsednika da dokaze svoju nevinost, a onda kandidovanje za predsednika SAD!

deki

pre 17 godina

Blagojevic je vjerovatno radio po uobicajenoj 'praksi' kada je ocekivao novac za mjesta senatora. Republikanski mediji imaju tezu da ukolike je to istina, onda mora da je i Obama platio za svoje mjesto?
Cinjenica je da je Blagojevic upravo odbacio prvi veci napad na Obamu. Blagojevic je vjerovatno trebao da bude Obamin 'praktikant', ali je izborom crnog senatora zbunio drugi tim: napad republikanaca je u stvari napad na izbor crnog predsednika, a ne na 'praksu' u Ilinoisu.

Mile Politika

pre 17 godina

Po mom misljenju lobiranje (kakvo je u SAD-u) je legalizovana korupcija, pa ne vidim zbog cega se ovo razlikuje od recimo lobiranja u predizboprnoj kampanji gde su "donacije" ovoj ili onoj kampanji najnormalnija stvar.