Petak, 18.04.2008.

11:26

Creative Wi-Fi plejer

Creative Wi-Fi plejer IMAGE SOURCE
IMAGE DESCRIPTION

9 Komentari

Sortiraj po:

Dalibor Lanik

pre 18 godina

Tja, ja nikako ne mogu da skontam zasto bi danas BILO KO kupovao mp3 plejer??? Samo jos jedna kutijica da vuces sa sobom (tj zaboravljas je). Svako ima mobilni i bez njega vise niko ne moze normalno da funkcionise. Za poslednjih xx godina sam ga zaboravi samo par puta i osecao sam se kao bez ruke.

Znaci, sto bi ja vukao neki tamo ajpod, ma koliko sladak bio, kada uvek imam sa sobom mobilni telefon koji obavlja sve iste funkcije?

Sony Ericsson rulez! :-)

Kvalitet pre svega

pre 18 godina

Pa da, sad je najnoviji fazon da se u svakoj prilici prica kako je iPod bezveze... Kao sto i gomila ljudi tvrdi da je Jugo super auto i da nema razlike u odnosu na ostala kola. Kao sve su to kola, sluze ti da te prevezu sa jedne tacke na drugu... A da i playeri mu dodju valjda kao isto. Kao zasto kupiti skuplji iPod pre nego ne znam vec iRiver ili Creative, kad eto oni isto pustaju muziku i to za manje para... Evo ja sam mozda prvi, koji je kupio iPod nano, jer sam se pre kupovine licno uverio da je kvalitet zvuka na ovom playeru bolji nego na ostalima. I nije me osvojila nikakva kampanja, marketing ili sta vec, koji je kada cemo vec kod toga gotovo neprimetan sto se tice Applea u Srbiji...

Aleksandar

pre 18 godina

Ko zeli da prati modu, taj ce uvek kupovati ono sto je u tredu a trendovi se diktiraju marketingom - Apple je taj deo posla odradio fenomenalno i zato iPod suvereno vlada u segmentu mp3 playera. Marketing, pa nakon toga dizajn. Kada bi prodaja nekog proizvoda zavisila samo od njegovog kvaliteta videli bi na tim listama mnogo nepoznatih proizvodjaca i proizvoda. I jedno pitanje za sve one koji kupuju iPod: koliko vas kupuje iPod iskljucivo radi mp3 kvaliteta tj. zbog kvaliteta reprodukcije zvuka? Odgovor na ovo pitanje moze pomoci ostalim proizvodjacima, pa i Creativeu (ciji Creative Zen posedujem i koji je fenomenalan) da konacno shvate kako se dolazi do konkurentnog proizvoda.

Aleksandar

pre 18 godina

Ko zeli da prati modu, taj ce uvek kupovati ono sto je u tredu a trendovi se diktiraju marketingom - Apple je taj deo posla odradio fenomenalno i zato iPod suvereno vlada u segmentu mp3 playera. Marketing, pa nakon toga dizajn. Kada bi prodaja nekog proizvoda zavisila samo od njegovog kvaliteta videli bi na tim listama mnogo nepoznatih proizvodjaca i proizvoda. I jedno pitanje za sve one koji kupuju iPod: koliko vas kupuje iPod iskljucivo radi mp3 kvaliteta tj. zbog kvaliteta reprodukcije zvuka ? Odgovor na ovo pitanje moze pomoci ostalim proizvodjacima, pa i Creativeu (ciji Creative Zen posedujem i koji je fenomenalan) da konacno shvate kako se dolazi do konkurentnog proizvoda.

Marko - Vracar

pre 18 godina

Media plejer sa ugradjenim WiFi-jem je nesto sto druge, konkurentne kompanije imaju vec godinama. S druge strane takva mogucnost je uglavnom namenjena americkom trzistu. Da ne gresim dusu, MP3 i media plejeri se upravo tamo najbolje i prodaju, pa sve sto se i pravi na ovom polju i jeste namenjeno prevashodnom tom trzistu.

Kada se kaze "iPod i Zune praktično vladaju tržištem prenosnim medija plejera" stvaraju se 2 pogresna utiska:
1. Da Zune uopste moze da primirise procentu prodaje iPoda
2. Da se Zune mnogo bolje prodaje od trece ili cetvrtog na listi. Poslednje procente koje sam ja imao priliku da vidim, govore da Zune ne "dominira" vec da tesno deli svoju drugu poziciju... dok se iPod ne mrda sa svojih 70 i kusur procenata.

zokkie

pre 18 godina

iRiver nije kineska firma, nego američka. I pored toga što sam nakon starog dobrog iRivera sa 256MB i USB 1.0 prešao na iPod Shuffle, pa posle i na Classic, iRiver i dalje ima kraljevsko raskošnu dinamiku i na svojim Sennheiser bubicama šije svaki iPod sa "pravim" sluškama za tri dužine. iRiver rulez!

dragan

pre 18 godina

Slazem se. Uporedjivao sam veliki broj mp3 plejera i glavna prednost iPoda su bile slusalice.
Koliko se razumem, iPod zauzima mnoooogo veci deo trzista u odnosu na Zune, ali da su ipak najpopularnije razne vrste plejera iz kine, pre svega Aigo, iRiver i Minzu.

pobesnelimaks

pre 18 godina

Creative mp3 plejeri imaju sjajan zvuk. U direktnom okrsaju Creative Zen Stone vs iPod Shuffle - sa istim slusalicama na oba plejera (Creativeovim, pa iPodovim) - Creative je dao lepsi zvuk: 2:0. Subjektivan utisak, ali - duplo je jeftiniji (tu nema subjektivnog), po mom misljenju i lepsi.

pobesnelimaks

pre 18 godina

Creative mp3 plejeri imaju sjajan zvuk. U direktnom okrsaju Creative Zen Stone vs iPod Shuffle - sa istim slusalicama na oba plejera (Creativeovim, pa iPodovim) - Creative je dao lepsi zvuk: 2:0. Subjektivan utisak, ali - duplo je jeftiniji (tu nema subjektivnog), po mom misljenju i lepsi.

Kvalitet pre svega

pre 18 godina

Pa da, sad je najnoviji fazon da se u svakoj prilici prica kako je iPod bezveze... Kao sto i gomila ljudi tvrdi da je Jugo super auto i da nema razlike u odnosu na ostala kola. Kao sve su to kola, sluze ti da te prevezu sa jedne tacke na drugu... A da i playeri mu dodju valjda kao isto. Kao zasto kupiti skuplji iPod pre nego ne znam vec iRiver ili Creative, kad eto oni isto pustaju muziku i to za manje para... Evo ja sam mozda prvi, koji je kupio iPod nano, jer sam se pre kupovine licno uverio da je kvalitet zvuka na ovom playeru bolji nego na ostalima. I nije me osvojila nikakva kampanja, marketing ili sta vec, koji je kada cemo vec kod toga gotovo neprimetan sto se tice Applea u Srbiji...

zokkie

pre 18 godina

iRiver nije kineska firma, nego američka. I pored toga što sam nakon starog dobrog iRivera sa 256MB i USB 1.0 prešao na iPod Shuffle, pa posle i na Classic, iRiver i dalje ima kraljevsko raskošnu dinamiku i na svojim Sennheiser bubicama šije svaki iPod sa "pravim" sluškama za tri dužine. iRiver rulez!

Aleksandar

pre 18 godina

Ko zeli da prati modu, taj ce uvek kupovati ono sto je u tredu a trendovi se diktiraju marketingom - Apple je taj deo posla odradio fenomenalno i zato iPod suvereno vlada u segmentu mp3 playera. Marketing, pa nakon toga dizajn. Kada bi prodaja nekog proizvoda zavisila samo od njegovog kvaliteta videli bi na tim listama mnogo nepoznatih proizvodjaca i proizvoda. I jedno pitanje za sve one koji kupuju iPod: koliko vas kupuje iPod iskljucivo radi mp3 kvaliteta tj. zbog kvaliteta reprodukcije zvuka ? Odgovor na ovo pitanje moze pomoci ostalim proizvodjacima, pa i Creativeu (ciji Creative Zen posedujem i koji je fenomenalan) da konacno shvate kako se dolazi do konkurentnog proizvoda.

Aleksandar

pre 18 godina

Ko zeli da prati modu, taj ce uvek kupovati ono sto je u tredu a trendovi se diktiraju marketingom - Apple je taj deo posla odradio fenomenalno i zato iPod suvereno vlada u segmentu mp3 playera. Marketing, pa nakon toga dizajn. Kada bi prodaja nekog proizvoda zavisila samo od njegovog kvaliteta videli bi na tim listama mnogo nepoznatih proizvodjaca i proizvoda. I jedno pitanje za sve one koji kupuju iPod: koliko vas kupuje iPod iskljucivo radi mp3 kvaliteta tj. zbog kvaliteta reprodukcije zvuka? Odgovor na ovo pitanje moze pomoci ostalim proizvodjacima, pa i Creativeu (ciji Creative Zen posedujem i koji je fenomenalan) da konacno shvate kako se dolazi do konkurentnog proizvoda.

Dalibor Lanik

pre 18 godina

Tja, ja nikako ne mogu da skontam zasto bi danas BILO KO kupovao mp3 plejer??? Samo jos jedna kutijica da vuces sa sobom (tj zaboravljas je). Svako ima mobilni i bez njega vise niko ne moze normalno da funkcionise. Za poslednjih xx godina sam ga zaboravi samo par puta i osecao sam se kao bez ruke.

Znaci, sto bi ja vukao neki tamo ajpod, ma koliko sladak bio, kada uvek imam sa sobom mobilni telefon koji obavlja sve iste funkcije?

Sony Ericsson rulez! :-)

dragan

pre 18 godina

Slazem se. Uporedjivao sam veliki broj mp3 plejera i glavna prednost iPoda su bile slusalice.
Koliko se razumem, iPod zauzima mnoooogo veci deo trzista u odnosu na Zune, ali da su ipak najpopularnije razne vrste plejera iz kine, pre svega Aigo, iRiver i Minzu.

Marko - Vracar

pre 18 godina

Media plejer sa ugradjenim WiFi-jem je nesto sto druge, konkurentne kompanije imaju vec godinama. S druge strane takva mogucnost je uglavnom namenjena americkom trzistu. Da ne gresim dusu, MP3 i media plejeri se upravo tamo najbolje i prodaju, pa sve sto se i pravi na ovom polju i jeste namenjeno prevashodnom tom trzistu.

Kada se kaze "iPod i Zune praktično vladaju tržištem prenosnim medija plejera" stvaraju se 2 pogresna utiska:
1. Da Zune uopste moze da primirise procentu prodaje iPoda
2. Da se Zune mnogo bolje prodaje od trece ili cetvrtog na listi. Poslednje procente koje sam ja imao priliku da vidim, govore da Zune ne "dominira" vec da tesno deli svoju drugu poziciju... dok se iPod ne mrda sa svojih 70 i kusur procenata.

Dalibor Lanik

pre 18 godina

Tja, ja nikako ne mogu da skontam zasto bi danas BILO KO kupovao mp3 plejer??? Samo jos jedna kutijica da vuces sa sobom (tj zaboravljas je). Svako ima mobilni i bez njega vise niko ne moze normalno da funkcionise. Za poslednjih xx godina sam ga zaboravi samo par puta i osecao sam se kao bez ruke.

Znaci, sto bi ja vukao neki tamo ajpod, ma koliko sladak bio, kada uvek imam sa sobom mobilni telefon koji obavlja sve iste funkcije?

Sony Ericsson rulez! :-)

Marko - Vracar

pre 18 godina

Media plejer sa ugradjenim WiFi-jem je nesto sto druge, konkurentne kompanije imaju vec godinama. S druge strane takva mogucnost je uglavnom namenjena americkom trzistu. Da ne gresim dusu, MP3 i media plejeri se upravo tamo najbolje i prodaju, pa sve sto se i pravi na ovom polju i jeste namenjeno prevashodnom tom trzistu.

Kada se kaze "iPod i Zune praktično vladaju tržištem prenosnim medija plejera" stvaraju se 2 pogresna utiska:
1. Da Zune uopste moze da primirise procentu prodaje iPoda
2. Da se Zune mnogo bolje prodaje od trece ili cetvrtog na listi. Poslednje procente koje sam ja imao priliku da vidim, govore da Zune ne "dominira" vec da tesno deli svoju drugu poziciju... dok se iPod ne mrda sa svojih 70 i kusur procenata.

pobesnelimaks

pre 18 godina

Creative mp3 plejeri imaju sjajan zvuk. U direktnom okrsaju Creative Zen Stone vs iPod Shuffle - sa istim slusalicama na oba plejera (Creativeovim, pa iPodovim) - Creative je dao lepsi zvuk: 2:0. Subjektivan utisak, ali - duplo je jeftiniji (tu nema subjektivnog), po mom misljenju i lepsi.

dragan

pre 18 godina

Slazem se. Uporedjivao sam veliki broj mp3 plejera i glavna prednost iPoda su bile slusalice.
Koliko se razumem, iPod zauzima mnoooogo veci deo trzista u odnosu na Zune, ali da su ipak najpopularnije razne vrste plejera iz kine, pre svega Aigo, iRiver i Minzu.

zokkie

pre 18 godina

iRiver nije kineska firma, nego američka. I pored toga što sam nakon starog dobrog iRivera sa 256MB i USB 1.0 prešao na iPod Shuffle, pa posle i na Classic, iRiver i dalje ima kraljevsko raskošnu dinamiku i na svojim Sennheiser bubicama šije svaki iPod sa "pravim" sluškama za tri dužine. iRiver rulez!

Aleksandar

pre 18 godina

Ko zeli da prati modu, taj ce uvek kupovati ono sto je u tredu a trendovi se diktiraju marketingom - Apple je taj deo posla odradio fenomenalno i zato iPod suvereno vlada u segmentu mp3 playera. Marketing, pa nakon toga dizajn. Kada bi prodaja nekog proizvoda zavisila samo od njegovog kvaliteta videli bi na tim listama mnogo nepoznatih proizvodjaca i proizvoda. I jedno pitanje za sve one koji kupuju iPod: koliko vas kupuje iPod iskljucivo radi mp3 kvaliteta tj. zbog kvaliteta reprodukcije zvuka ? Odgovor na ovo pitanje moze pomoci ostalim proizvodjacima, pa i Creativeu (ciji Creative Zen posedujem i koji je fenomenalan) da konacno shvate kako se dolazi do konkurentnog proizvoda.

Aleksandar

pre 18 godina

Ko zeli da prati modu, taj ce uvek kupovati ono sto je u tredu a trendovi se diktiraju marketingom - Apple je taj deo posla odradio fenomenalno i zato iPod suvereno vlada u segmentu mp3 playera. Marketing, pa nakon toga dizajn. Kada bi prodaja nekog proizvoda zavisila samo od njegovog kvaliteta videli bi na tim listama mnogo nepoznatih proizvodjaca i proizvoda. I jedno pitanje za sve one koji kupuju iPod: koliko vas kupuje iPod iskljucivo radi mp3 kvaliteta tj. zbog kvaliteta reprodukcije zvuka? Odgovor na ovo pitanje moze pomoci ostalim proizvodjacima, pa i Creativeu (ciji Creative Zen posedujem i koji je fenomenalan) da konacno shvate kako se dolazi do konkurentnog proizvoda.

Kvalitet pre svega

pre 18 godina

Pa da, sad je najnoviji fazon da se u svakoj prilici prica kako je iPod bezveze... Kao sto i gomila ljudi tvrdi da je Jugo super auto i da nema razlike u odnosu na ostala kola. Kao sve su to kola, sluze ti da te prevezu sa jedne tacke na drugu... A da i playeri mu dodju valjda kao isto. Kao zasto kupiti skuplji iPod pre nego ne znam vec iRiver ili Creative, kad eto oni isto pustaju muziku i to za manje para... Evo ja sam mozda prvi, koji je kupio iPod nano, jer sam se pre kupovine licno uverio da je kvalitet zvuka na ovom playeru bolji nego na ostalima. I nije me osvojila nikakva kampanja, marketing ili sta vec, koji je kada cemo vec kod toga gotovo neprimetan sto se tice Applea u Srbiji...